معرفی شهردار

 

 

دكتر بهزاد پرنيان شهردار شهر صدرا در سال 1356 در یکی از روستاهای شهرستان کازرون(شهرستان کوهچنار فعلی)ديده به جهان گشود.

در سال 1378 در رشته زمين شناسي، اولين مدرك كارشناسي خود را اخذ نمود. چندي بعد تحصيلات خود را ادامه داد و در سال 1390 موفق به كسب دانشنامه كارشناسي ارشد در رشته زمين شناسي گرديد. براساس علاقه خود در سال 1396 دومين دوره كارشناسي خود در رشته حقوق را به پايان رساند در حالي كه از سال ۱۳۹۲ دانشجوي دكتراي زمين شناسي با گرايش چينه شناسي نيز بود. ايشان در سال 1398 موفق به دفاع از رساله دكتراي خود گرديد.

شهردار كنوني صدرا علاوه بر تدريس دروس عمران و زمين شناسي در دانشگاه؛ در مسئوليتهاي مختلف فرهنگي، سياسي و اجتماعي حضور داشتند.
مديريت گروههاي آموزشي در آموزش و پرورش و معاونت اداري ـ آموزشي و مالي در مناطق آموزش و پرورش در پرونده فرهنگي ايشان ثبت است. قريب به سه سال بخشدار بخش جره و بالاده كازرون و همزمان رئیس هیات اجرایی نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در اين بخش يك فرصت اجرايي در قامت نماينده دولت در بزرگترين بخش شهر كازرون بود.
با انتصاب ايشان به عنوان بخشدار مركزي شهرستان كوار و برگزاري چند دوره انتخابات با مسئوليت رئيس هيئت اجرايي بخش يا معاون ستاد انتخابات شهرستان، همچنين دبير شوراي تأمين شهرستان كوار، كارنامه موفقي از سوابق اجرايي ايشان رقم خورد.
دكتر پرنيان از سال 1395 با حضور در حراست شهرداري شيراز در ادارات كل حقوقي، املاك و مستغلات، سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی و رياست اداره حراست معاونت خدمات شهري شهرداري شيراز برگ ديگري بر سوابق خدمتگزاري به مردم و تجربيات اجرايي خود افزود.
با انتخاب شوراي اسلامي شهر صدرا، ايشان رسماً از تاريخ 25 مهر ۱۳۹۸ به عنوان شهردار صدرا كار خود را با شعار شفافيت و مبارزه با فساد آغاز نمود..