1401
در مبارزه با کرونا، جهاد خدمت رسانی به مردم به ثمر نشست


    
تعداد بازدید: 1439
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1399/2/4
منبع : درون سازمانی

شهردار صدرا معتقد است اگر وحدت و مجاهدت همه عوامل و دستگاه های اجرایی در مبارزه با شیوع ویروس کرونا نبود، شهر صدرا با مشکلات بزرگی روبرو می گردید و سلامت همه شهروندان را به خطر می انداخت.

دکتر پرنیان در گفت و گو با خبرنگار روزنامه تماشا با بیان اینکه با آغاز شیوع ویروس کرونا در کشور و با مشاهده اولین موارد مشکوک در استان فارس و شیراز؛ مقابله با این ویروس در دستور کار شهرداری صدرا قرار گرفت، اظهار کرد: شهر صدرا با توجه به ويژگي اقليمي و جغرافيايي و بافت جمعيتي آن، شهري متراكم است كه از هرگوشه اي از كشور ميزبان ميهمان عزيزي است كه به واسطه خويشان خود در شهر صدرا يا اقليم و ويژگي هاي محيطي و وجود باغشهرها و يا نياز به بيمارستانهاي شهر صدرا از جمله بيمارستان پيوند اعضا و سوانح و سوختگي  و ساير عوامل صدرا را به عنوان مقصد سفر انتخاب مي نمايند. جمعيت متراكم 170 هزار نفري كه اكثريت آنان در مجتمع هاي آپارتماني حضور دارند و اطلاعات مسافرت هاي سالهاي پيش، وضعيت حساسي را براي شهر در مقابله با شيوع اين ويروس رقم مي زد.

 

وی با بیان اینکه از ششم اسفندماه شهرداري با ضدعفوني روزانه ناوگان حمل و نقل عمومي خود و ضدعفوني معابر عمومي توسط خودروهاي آتش نشاني رسماً وارد ميدان مبارزه با شيوع ويروس كرونا گرديد، افزود اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر صدرا نيز كه با حساسيت اين اقدامات را پيگيري مي نمودند اقدام به تشكيل فوق العاده شورا نمودند. در اين جلسه كه دستگاههاي اجرايي، نظامي و انتظامي شهر صدرا نيز حضور داشتند؛ تشكيل قرارگاه پدافند زيستي به رياست شهردار صدرا و دبيري ناحيه مقاومت بسيج سپاه محمد رسول الله(ص) مصوب گرديد كه توانست انسجام مؤثري در مبارزه با اين شيوع ايجاد نمايد.

شهردار صدرا با اشاره به اینکه حضور گسترده نيروهاي بسيجي جان تازه اي به مبارزه همه جانبه با اين ويروس منحوس بخشيد اظهار کرد: با به ميدان آمدن ظرفيت شركت عمران صدرا و اداره اوقاف و امور خيريه ضدعفوني و مبارزه با كرونا سرعت بيشتري پيدا كرد و همچنان ادامه دارد.شهردار صدرا با بيان اقدامات انجام شده در چند محور به تشكيل قرارگاه پدافند زيستي اشاره نموده و گفتند:با توجه به عدم استقرار نهادهاي حاكميتي در شهر صدرا و لزوم انسجام بخشي به فعاليتها و از سويي نياز به تشكيل مركزي جهت هدايت و سياستگذاري و استفاده از ظرفيت هاي مختلف، قرارگاه پدافند زيستي به رياست شهردار صدرا و دبيري فرماندهي ناحيه مقاومت بسيج سپاه محمد رسول الله(ص) و عضويت و نظارت اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر صدرا و ادارات شركت عمران صدرا، مركز بهداشت، آبفا، برق، اوقاف، كلانتري هاي شهر، حوزه مقاومت بسيج، گروههاي جهادي و مردمي، مركز اورژانس و معاونت هاي اجرايي و فرهنگي ـ اجتماعي شهرداري صدرا تشكيل شد.

*مسدود نمودن و كنترل مستمر جاده باجگاه، جاده ملوسجان، جاده هاي فرعي و جلوگيري از  ورودي هاي غير قانوني و مخفيانه

پرنیان گفت: مسدود نمودن و کنترل مستمر جاده باجگاه، جاده ملوسجان، جاده های فرعی و جلوگیری از ورودی های غیرقانونی و مخفیانه،طرح موضوع منازل مبله و اخذ دستور مقام قضايي جهت مبارزه با اجاره منازل مبله به افراد غير بومي و كنترل و رصد فضاي شهري با همكاري كلانتري ها در اولویت امور قرار گرفت.

وی افزود: اخذ دستور مقام قضايي جهت پلمپ واحدهاي صنفي غير ضروري كه اقدام به بازگشايي واحد صنفي نموده بودند و كنترل و سركشي مستمر توسط تيم هاي مشترك معاونين شهرداري صدرا، نمايندگان فرمانداري شيراز ، اتاق اصناف، تعزيرات حكومتي بر واحد هاي صنفي متخلف و متوقف كردن كليه خطوط حمل و نقل عمومي از تاريخ 26 اسفند، سركشي دائمي و روزانه از فعاليت‌هاي نيروهاي بسيج و گروههاي جهادي و حل نيازها و مشكلات سخت افزاري آنان

هماهنگي و تبادل نظر با ادارات و دستگاههاي شهر صدرا و استان و پيگيري اخذ مشاركت آنان در مبارزه با ويروس كرونا در قالب قرارگاه،تعامل با مركز اورژانس، كلانتري ها، شبكه بهداشت و درمان، جمعيت هلال احمر و ناحيه مقاومت بسيج سپاه در همكاري و مبارزه با ويروس منحوس كرونا،برپايي ايستگاه سلامتي و پايگاه غربالگري و تأمين امكانات آن با مشاركت شركت عمران صدرا و استقرار نيروهاي بسيجي و آموزش، تب سنجي و هدايت سرنشينان خودروهايي كه وارد صدرا مي شوند و يا افرادي كه به ايستگاه مراجعه مي نمايند. همچنين سركشي و كنترل كاركنان صنوفي كه مجاز به باز بودن مي باشند از جمله اقدامات قرارگاهي مبارزه با كرونا بوده است.

دكتر پرنيان با اشاره به نقش بي بديل نيروهاي بسيجي و جهادي ناحيه مقاومت بسيج سپاه محمد رسول الله(ص) و حوزه ولايت شهر صدرا اظهار داشت: حضور مخلصانه و شبانه روزي نيروهاي بسيجي مانند خون در شريان هاي شهر صدرا مبارزه را مردمي و همه جانبه تر نمود.

*نحوه عملکرد نیروها، خاطرات اوایل دفاع مقدس را تداعی کرد

پرنین با اشاره به حضور 250 نفر نيروي آموزش ديده و جهادي، جوان و مخلص بسيجي جهت ضدعفوني مجتمع هاي مسكوني و معابر در زماني كه بيم خطر ابتلاء براي آنان، بيشتر از سايرين بود، ما را برآن داشت تا هرچه در توان داريم براي تجهيز آنان فراهم كنيم. روزهاي ابتداي حضور نيروهاي جوان بسيجي در معركه مبارزه با ويروس كرونا بي شباهت با روزهاي ابتدايي جنگ تحميلي نبود. نيروهاي جان بركف و آماده، بدون داشتن امكانات مبارزه وجهه شباهت رزمندگان روزهاي اول جنگ با مجاهدين روزهاي اول مبارزه با ويروس منحوس بود.

*تلاش کردیم تا از محل اعتبارات شهرداری تمام تجهیزات مورد نیاز گروه های جهادی بسیج را خریداری و در اختیار آنان قرار دهیم

وی افزود: تلاش كرديم تا از محل اعتبارات شهرداري تمام تجهيزات مورد نياز گروههاي جهادي بسيج اعم از لباس مخصوص، ماسك فيلتردار و عينك و دستكش، تانكرهاي 1000 و 2000 ليتري، دستگاه سم پاشي و اقلام مورد نياز از جمله قطعات يدكي دستگاههاي سمپاش و حتي ماشين لباسشويي براي شستشوي روزانه لباسهاي ضدعفوني را خريداري و در اختيار  آنان قرار دهيم. خودروهاي ترابري شهرداري كه مورد نياز جهت ضدعفوني يا انتقال نيروهاي بسيجي بود به صورت دائمي در اختيار قرار داده شد و تلاش شد تا حدّ امكان تمام نيازهاي لجستيكي عزيزان بسيجي تأمين گردد.

*همه دستگاه ها برای مبارزه با کرونا به میدان آمدند

پرنیان با بیان اینکه شركت عمران صدرا نيز با تأمين محلول مورد تأييد ضدعفوني و پذيرايي روزانه از نيروهاي بسيجي و تأمين بسته هاي بهداشتي ماسك و ژل هاي ضدعفوني جهت نيروهاي جهادي و خريد دو دستگاه تب سنج جهت طرح غربالگري اين مبارزه را سرعت بخشيد. اداره اوقاف و امور خيريه صدرا نيز علي رغم تنگناهاي قانوني خود به ميدان مبارزه آمد و با تأمين بخشي از نيازهاي مبارزه با ويروس كرونا در جهت سلامتي مردم گام برداشت كه انشاءالله اين حركت و حمايت ها به نفع مردم و براي سلامتي آنان و جلوگيري از تحميل هزينه مداواي بيماران احتمالي استمرار خواهد يافت.

 

  • حضور و پیگیری مداوم رئیس و اعضای محترم شورای اسلامی شهر صدرا و مشارکت مدیرعامل شرکت عمران و معاونین ایشان و زحمت عوامل متعدد، باعث شد حرکت نیروهای جهادی را سرعت ببخشد
  • مبارزه با کرونا در کنار همه مشکلات، صحنه ای از وحدت و مجاهدت مخلصانه همه عوامل و دستگاه های اجرایی بود

 

 

*اطلاع رسانی ها سریع و به صورت دقیق انجام می گردید

رئيس قرارگاه پدافند زيستي شهر صدرا با تشكر از مشاركت و همراهي مردم در  مبارزه با ويروس كرونا، بستر سازي فرهنگي را از ضرورت هاي اجتناب ناپذير دانستند كه از روزهاي اول مبارزه با كرونا آغاز گرديد. همزمان با فعاليت هاي اجرايي و خدماتي، اقدامات فرهنگي و اطلاع رساني نيز در دستور كار قرار گرفت تا ضمن بالابردن آگاهي‌هاي مردم؛ آنان را با شرايط موجود آشنا ساخته تا زمينه مشاركت آنان در مهار بحران فراهم گردد.  در اين خصوص مي توان به موارد ذيل اشاره نمود:

اطلاع رساني به هيئت مديره مجتمع هاي مسكوني مبني بر عدم اجاره منازل مبله از طريق مكاتبه توسط رئيس محترم شوراي اسلامي شهر صدرا، نصب بنر در محل ورودي مجتمع و نصب بنر در سطح شهر

چاپ و توزيع 10000 نسخه بروشور حاوي اطلاعات جامعي از نحوه شيوع، انتقال، بيماري و مبارزه با ويروس كرونا و توزيع آن در مجتمع هاي مختلف مسكوني، مراكز پرجمعيت، واحدهاي صنفي در ابتداي شيوع ويروس

كنترل رسانه اي فضاي شهري صدرا و مقابله با شايعات و اطلاع رساني به موقع مطالب مختلف و رصد مستمر ساير گروههاي فعال و پاسخگويي به سؤالات مردمي از طريق مجاري مجازي

انتشار اخبار، اطلاعيه هاو اقدامات صورت گرفته در فضاهاي مجازي از طريق گروههاي مختلف واتساپ، صفحه اينستاگرام شهرداري و سايت شهرداري در مرحله اول ارسال مستقيم به حدود 3500 نفر كه باتوجه به بازنشر اين اخبار در مدت كوتاهي(در مرحله اول) به حداقل 15000 نفر.

اطلاع رساني در خصوص سفر نكردن به شهر صدرا، پيام هاي فرهنگي و بنرهاي آموزشي و نصب آن در نقاط مختلف شهر و مقابل مجتمع هاي پر جمعيت شهري. و چاپ پوستر مبني بر ماندن در خانه و عدم تردد غير ضروري و نصب در وسائط حمل و نقل عمومي و مراكز پرجمعيت.

پخش ادعيه كساء، دعاي هفتم صحيفه سجاديه و.. از بلندگوي مسجد امام رضا(عليه السلام) ـ‌مسجدمتعلق به شهرداري‌ـ به منظور شفاي بيماران و ريشه كني ويروس همزمان با سراسر كشور.

اطلاع رساني مبني بر الف) بستن صنوف غير ضروري ب) عدم اجاره منازل مبله ج) عدم تردد غير ضروري در سطح شهر توسط بلندگوهاي خودروهاي آتش نشاني در چند مرحله

انعكاس خبري اقدامات گروههاي جهادي و آتش نشاني در ضد عفوني معابر و مجتمع هاي مسكوني به صورت لحظه اي

اعلام شماره تلفن همراه در بين مردم جهت اعلام نيازهاي آنان در ضدعفوني مجتمع ها و كاهش بار رواني و نگراني خانواده ها. مردم همچنان مي توانند در صورت نياز از طريق شماره تماس اعلام شده، نام مجتمع خود را جهت اعزام نيروهاي جهادي بسيج و ضدعفوني آن، اعلام نمايند.

*مردم و ساکنین خوب شهر جدید صدرا همکاری خوبی داشتند

وی افزود: تعطيلي فرهنگسرا، كلاسهاي آموزشي و برنامه هاي فرهنگي، تهيه و انتشار انيميشن، كليپ و پيام هاي آموزشي به صورت مستمر از طريق صفحه مجازي شهرداري در اينستاگرام و انتشار آن در ساير گروههاي مختلف مجازي

حمايت معنوي و ارتباط با گروههاي اجتماعي و مطالبه گران شهر صدرا در كنترل و هدايت فعاليتهاي آنان، اخطار و دعوت مردم به عدم حضور در روز طبيعت و 13 فروردين با تمام امكانات مجازي و حقيقي و نصب بنر و اطلاع رساني گسترده

طرح "ياوران سلامت" و سازماندهي درخواست هاي مردمي جهت همكاري در مراحل ضدعفوني از دیگر اقدامات ما در راستای مبارزه با شیوع ویروس کرونا بوده است.

شهردار صدرا عنوان نمود: علاوه براين در طرح ياوران سلامت، هيئت مديره هريك از مجتمع هاي مسكوني مي توانند با معرفي گروه 10 نفره از ساكنان، در ضدعفوني مجتمع خود مشاركت نمايند. امكانات مورد نياز آنان (شامل دستگاه و مواد ضدعفوني تأييد شده) توسط شهرداري تأمين مي شود و آموزش آنان توسط نيروهاي بسيج صورت مي پذيرد.

*ضدعفونی تمام نقاط شهری یکی از مهمترین اقدامات در جهت قطع زنجیره شیوع و جلوگیری از مبتلا شدن مردم به این ویروس

شهردار صدرا مهمترين اقدام در جهت قطع زنجيره شيوع و جلوگيري از مبتلا شدن مردم به اين ويروس، ضدعفوني تمام نقاط شهري دانستند و آن را در سه بخش جمعبندي نمود و گفت: در بخش اول ضدعفونی معابر و مجتمع های پرتراکم

انجام عملیات ضدعفونی در مراکز پرجمعیت  شهر، اماکن عمومی، بانکها، کلانتری،ادوات اداری، معابر و خیابان های سطح شهر در 4 مرحله توسط آتش نشانان. ضدعفونی مجتمع های مسکونی  پرتراکم جمعیت، نظیر مجتمع وحدت بتون، رضوان ۱ و۲، مجتمع  بنا سازان، طلائیه و.. که جمعیت زیادی از شهر صدرا را درخود جای داده است در 3 مرحله توسط آتش نشانان انجام گردید.

*ضدعفونی اتوبوس و مینی بوس و وسائط حمل و نقل عمومی به صورت مداوم

وی با بیان اینکه در بخش دوم ضدعفونی بخش حمل و نقل عمومي در دستور کار قرار گرفت افزود: ضدعفونی اتوبوس و مینی بوس و وستاط حمل و نقل عمومی  به صورت مداوم از تاریخ 6 اسفند لغایت 26 اسفند هر شب توسط 4 تيم ضدعفوني از پرسنل انجام شد.

پرنیان با بیان اینکه در بخش سوم ضدعفونی مجتمع و مکانهای عمومی در اولویت قرار گرفت، اظهار کرد: بخش عمده اي از ضدعفوني توسط گروههاي جهادي بسيجي در سطح شهر انجام شد و بيش از 200 مجتمع مسكوني پرجمعيت توسط 250 نفر نیروی داوطلب مردمی و جهادی 4 مرحله به صورت كامل ضدعفوني گرديد و علاوه براين با تماس مردم با مركز 137 شهرداري مبني بر نياز به ضدعفوني؛ امكانات مورد نياز از جمله مواد ضدعفوني تأييد شده و دستگاه سم پاش به صورت امانت در اختيار هيئت مديره مجتمع ها قرار مي گرفت.

 رئيس قرارگاه پدافند زيستي شهر صدرا با اشاره به اینکه پاركها و ميادين ميوه و تره بار و بازارچه هاي فصلي و بوستانها از جمله موارد پر خطر و محل تجمع مردم بود كه با اقدامات مختلف فرهنگي، ارشادي، قضايي و انتظامي توانستيم آن را كنترل نماييم اظهار کرد: ضد عفونی پاركها و مجموعه هاي تفريحي پر تردد مردمي و وسايل بازي به صورت منظم

تعطیلی پارکها از ابتداي فروردين 1399 و اطلاع رسانی به مردم با نصب بنر در پارکها و توجیه نگهبانان جهت جلوگیری از ورود مردم به پارک با رعایت احترام و جلب مشاركت مردم، اعلام به پیمانکاران فضای سبز و خدمات شهری (جمع آوری زباله) بمنظور در اختیار گذاشتن ماسک و دست کش و مواد ضد عفونی به کارگران، اخذ حكم قضايي و جمع آوری دست فروشان بلوار خلیج فارس و سطح شهر و گشت و كنترل روزانه، جمع آوری جگرکی های جنب اکو پارک به عنوان مركز تجمع اصلي شهر صدرا، تعطیلی بازارهای هفتگی شهر، تعطیلی موقت برخی از پروژه های عمرانی، جهت ضد عفونی روزانه جایگاه و دستگاهها، حذف دریافت پول نقد و جایگزینی کارت خوان از مهمترین اقدامات برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بود.

وی افزود: در روز 13 فروردين و روز طبيعت با هماهنگي و آموزش نيروهاي فضاي سبز، حفاظت فيزيكي و هماهنگي با نيروهاي كلانتري و بسيج و راهور و استقرار و رصد مستقيم شهردار و معاونين در شهر، كليه پاركها و حاشيه هاي تفريحي شهر صدرا كنترل كامل گرديدو با همكاري مردم، در هيچ يك از نقاط پيش بيني شده، تجمع و حضوري شكل نگرفت.

*برخی از نیروها بیش از 30 روز به صورت شبانه روزی در حوزه بسیج ساکن شدند تا مبادا امر مبارزه متوقف گردد

شهردار صدرا ضمن قدردانی از همه کسانی که در راه مبارزه با ویروس کرونا تلاش داشتند، اظهار کرد: مبارزه با ويروس منحوس كرونا در كنار همه مشكلات و سختي هايي كه در كشور و شهر صدرا ايجاد نمود، صحنه اي مبارك از وحدت و مجاهدت مخلصانه همه عوامل و دستگاههاي اجرايي بود. حضور رئيس و اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر صدرا و نظارت و پيگيري مداوم تمام فرايند مبارزه و تصويب اعتبارات مورد نياز شهرداري نمونه اي از حركت انقلابي بود. مشاركت مديرعامل شركت عمران و معاونين ايشان در قرارگاه و تأمين بخشي از اعتبار مورد نياز در شرايطي كه متأسفانه ذيحساب شركت نيز در همين ايّام، از دنيا رفت توانست حركت نيروهاي جهادي را سرعت ببخشد. نيروهاي عزيز و رشيد بسيجي بارديگر در ميدان سلامت مردم، مجاهدانه به ميدان عمل آمدند و برخي از آنان بيش از 30 روز به صورت شبانه روزي در حوزه بسيج ساكن شدند تا مبادا امر مبارزه متوقف گردد. اين ويژگي، خاصّ رويش هاي انقلاب اسلامي و ثمره آرمانهاي امامين انقلاب اسلامي است كه امروز در جهاد خدمت رساني به مردم به ثمر نشسته است.

*گروه های اجتماعی نیز از همان روزهای اول کارگاه های خودجوش و خیریه خود را برای تولید ماسک یا توزیع بسته های معیشتی راه اندازی کردند

پرنین با بیان اینکه در هر مرحله ای كه مانعي ايجاد شد، دستگاه قضايي با همتي والا و نگاهي جهادي ورود مؤثري داشته اند و احساس ما اين بود كه دستگاه قضايي استان به خصوص دادستان محترم و معاون محترم دادستان عضوي از قرارگاه پدافند زيستي بودندٍ، گفت: گروههاي اجتماعي نيز از همان روزهاي اول كارگاههاي خودجوش و خيريه خود را براي توليد ماسك يا توزيع بسته هاي معيشتي راه اندازي كردند وايستگاه توزيع ماسك صلواتي در روز نيمه شعبان و ميلاد امام عصر(عج) جلوه اي زيبايي از روح معنويت و خدمتگزاري به مردم را به نمايش گذاشتند.

وی افزود: حضور سردار غياثي فرمانده محترم سپاه فجر استان فارس، حضور جناب آقاي دكتر روح الله نجابت و جناب آقاي ابراهيم عزيزي و جناب آقاي دكتر قادري نمايندگان منتخب مردم شيراز در مجلس شوراي اسلامي، حضور جناب آقاي دكتر ابراهيمي معاون محترم دادستان مركز استان و حضور و همراهي مستمر جناب سرهنگ بنايي فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه محمد رسول الله(ص) در قرارگاه پدافند زيستي شهر صدرا مايه دلگرمي و مباهات مسئولان و مردم شهر صدراست و باعث شد مشاركتي زيبا و همراهي دقيق و هوشمندانه اي توسط مردم و كاسبان شهر صدرا در مبارزه با شيوع اين ويروس منحوس شكل بگيرد كه براي اين نعمت هاي الاهي بايد شكرگزار دائمي درگاه خداوند باشيم.

 

دکتر پرنیان با اشاره به برخی از آمارها از ابتدای مبارزه با ويروس كرونا از روز 4 اسفند 98 تا كنون گفت: خرید 200 ليتر مواد ضدعفوني دست و 150 ليتر الكل، تهیه 4500  ليتر مايع ضد عفوني با قدرت تركيب هر ليتر در 200 ليتر آب، چاپ تعداد 20000 برگ بروشور و 1000 برگ پوستر اطلاع رساني مرتبط به میزان 950 مترمربع از جمله اقدامات در راه مبارزه با ویروس کرونا بوده است.

 

 

از   0   رای
0   نظرات


دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
آخرین خبـرها
به مناسبت دهه پرفروغ فجر، آئین غبار روبی و عطرافشانی گلزار شهدای گمنام و نواختن زنگ انقلاب با حضور م ...
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت ایام مبارک دهه فجر
موزاییک فرش پیاده راه بولوار البرز و خیابان کوهسار
آگهی مناقصه خرید و نصب وسایل بازی پلی اتیلن و مجموعه ورزشی جهت پارک های سطح شهر صدرا 70-1401
آگهی تجدید مناقصه عملیات اجرای فاز اول پارک خانواده میدان ملک حسینی شهر صدرا 69-1401
زیباسازی و گلکاری میدان بهارستان شهر صدرا
در کمیسیون سرمایه گذاری شهرداری و شورای اسلامی شهر صدرا مطرح شد: نمایشگاه فروش بهاره در صدرا برگزار ...
بازدید سرپرست اداره کل نوسازی مدارس استان فارس از مدارس شهر صدرا
دیدار مستقیم شهروندان با شهردار صدرا
آگهی تجدید مناقصه احداث دو واحد سرویس بهداشتی پارک خانواده میدان ملک حسینی 68-1401
آگهي تجدید مزايده واگذاری و الحاق معبر سه متری ناحیه 128 هکتاری شهر صدرا 26-1401
آگهی مزایده اجاره عرصه جهت وسایل بازی کودکان در پارک خرم شهر صدرا25-1401
آگهي تجدید مناقصه خريد يك دستگاه خودرو پيشروي آمیکو آسنا 67-1401
آگهی تجدید مناقصه عملیات لکه گیری به همراه تامین آسفالت شهرداری صدرا 66-1401
دکتر پرنیان شهردار و مهندس عزیزی رئیس شورای اسلامی شهر صدرا اقدام پارلمان اروپا علیه سپاه را محکوم ن ...
مشکلات و موضوعات مرتبط با آسیبهای اجتماعی شهر صدرا بررسی شد
ورودی های شهر صدرا با همکاری شهرداری و سازمان های مردم نهاد پاکسازی شد
شهردار، معاونین و عضو شورای شهر صدرا با شهروندان دیدار کردند
آگهي تجدید مناقصه خريد اقلام برقی و تاسیساتی جهت روشنایی معابر سطح شهر صدرا 65-1401
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن
قرارگاه امنیت غذایی شهرستان شیراز در شهر صدرا تشکیل شد
آگهی تجدید مزایده اجاره 4 قطعه زمین ورزشی با پوشش چمن مصنوعی 24-1401
بازدید دوره ای شهردار و رئیس شورای شهر از ناحیه کشاورزی فاز 2 شهر صدرا
پیام تسلیت دکتر پرنیان شهردار و مهندس عزیزی رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت درگذشت عموی گرامی س ...
آگهي فراخوان مشارکت در سرمایه گذاری پروژه بهره برداری از زیرساخت ارتباطی شهر هوشمند و FTTX شهری (31 ...
آگهي مزايده تجدید فروش سی قطعه زمین با کاربری مسکونی در ناحیه نیروانتظامی شهر صدرا(23-1401)
بازدید شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر از شیرخوارگاه حضرت ولی عصر (عج) صدرا
آگهی مناقصه عملیات اجرای فاز اول پارک خانواده میدان ملک حسینی شهر صدرا 64-1401
آگهی تجدید فراخوان مشارکت در سرمایه گذاری ساخت و راه اندازی مجتمع تجاری اداری خدماتی در بلوار ارتش ف ...
بازدید دوره ای شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر از فاز 2 شهر صدرا
شهردار، رئیس و عضو شورای شهر صدرا با شهروندان دیدار کردند
آگهی تجدید مناقصه اجراي عمليات اصلاح هندسی میدان وحدت بتن شهر صدرا 63-1401
آگهی مناقصه احداث دو واحد سرویس بهداشتی پارک خانواده میدان ملک حسینی 61-1401
شعبه جدید بانک ملی شهر صدرا ساخته می شود
با حضور سردار غیب پرورجانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه امنیتی امام علی (ع) : یادواره شهدای عملیات ...
آيين تشييع و خاكسپاري پيكر مطهر شهيد گمنام با حضور شهردار ، رئیس و اعضای شورای شهر صدرا برگزار شد
آزمایش سرشماری عمومی نفوس و مسکن ثبتی مبنا 1405
پیام تسلیت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا ( س)
برگزاری مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در مسجد امام رضاع (ع) شهر صدرا
آگهی مناقصه عملیات لکه گیری به همراه تامین آسفالت مورد نیاز واحد خدمات شهر شهرداری صدرا 62-1401
شادی شهروندان از بارش برف زمستانی در شهر صدرا
آمادگی کامل شهرداری صدرا در بارش برف اخیر
آگهي تجدید مناقصه خريد يك دستگاه خودرو پيشروي آمیکو آسنا 60-1401
همکاری و تعامل بین ادارات شهر می تواند مشکلات مردم را به حداقل برساند
تعداد 7 دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی شهر صدرا افزوده شد
اجرای آزمایش سرشماری نفوس و مسکن ثبتی مبنا در شهر صدرا انجام خواهد شد
آگهي مناقصه خريد اقلام برقی و تاسیساتی جهت روشنایی معابر سطح شهر صدرا 59-1401
آگهي مناقصه خريد قطعات معاینه فنی خودرو شهرداری صدرا 58-1401
مذاکرات مدیران شهرهای شیراز و صدرا برای رفع گره های کور دو شهر صورت گرفت
آگهی مزایده اجاره 4 قطعه زمین ورزشی با پوشش چمن مصنوعی 22-1401
اجرای عرضی بولوار بوستان
جلسه ملاقات مردمی شهردار صدرا با شهروندان برگزار شد
بررسی و رفع مشکلات شهروندان صدرا با حضور مشترک شهردار، معاونین، رئیس و اعضای شورای شهر
آگهی تجدید مناقصه خرید لوازم بازی پلی اتیلن جهت پارک های سطح شهر صدرا 57-1401
پیام تسلیت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه زهر ...
تشریح عملکرد و برنامه های شهرداری و شورای اسلامی شهر صدرا با حضور اصحاب رسانه
آگهی تجدید مناقصه اجراي عمليات اصلاح هندسی میدان وحدت بتن شهر صدرا 56-1401
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت روز دانشجو
شهردار، رئیس و عضو شورای شهر صدرا با شهروندان دیدار کردند
روکش آسفالت خیابان شهید نگهداری فاز دو
آگهی فراخوان سرمایه گذاری ساخت و راه اندازی مجتمع تجاری اداری خدماتی در بلوار ارتش فاز دو شهر صدرا
اصلاح هندسی بولوار خوارزمی
مشکلات ورزش و جوانان شهر صدرا در صحن شورای اسلامی شهر بررسی شد
به مناسبت روز پرستار و با حضور مسئولین شهر صدرا از پرستاران بیمارستان های این شهر تقدیر شد
نصب سرعتگیر و چشم گربه ترافیکی در خیابان سهند
دیدار شهروندان صدرا با شهردار و معاونین و رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر
آگهی تجدید مناقصه انجام وظایف و فعالیت های قابل واگذاری مورد نیاز واحدهای مختلف شهرداری صدرا (1401-5 ...
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت ولادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار
روکش آسفالت کوچه های خیابان دماوند
تقدیر از بسیجیان شهر صدرا به مناسبت هفته بسیج
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت برد تيم ملي فوتبال جمهوري اسلامي ايران
دیدار شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه امیرالمؤمنین (ع) به مناس ...
دیدار شهروندان صدرا با شهردار و معاونین و رئیس کمیسیون حقوقی، فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر
آگهي تجدید مزايده فروش دو دستگاه خودرو سواری پژو متعلق به شهرداری صدرا (21-1401)
آگهي مزايده تجدید فروش سی قطعه زمین با کاربری مسکونی در ناحیه نیروانتظامی شهر صدرا(20-1401)
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج
آيين غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام شهر صدرا برگزار شد
آیین وداع با پیکر شهید امنیت حجت‌الاسلام مویدی در شیراز برگزار گردید
مشکلات شهروندان صدرا در حوزه فعالیت شهرداری بررسی شد
آگهي مناقصه خريد يك دستگاه خودرو پيشروي آمیکو آسنا 54-1401
آگهی مناقصه خرید لوازم بازی پلی اتیلن جهت پارک های سطح شهر صدرا 53-1401
اجرای عرضی و نقشه برداری سه راه وحدت بتن
آگهی تجدید مناقصه اجراي عمليات اصلاح هندسی میدان وحدت بتن شهر صدرا 51-1401
آگهي تجدید مزايده واگذاری و الحاق معبر سه متری ناحیه 128 هکتاری شهر صدرا 19-1401
استمرار دیدار مردمی شهردار و معاونین با شهروندان صدرا
آگهي تجدید مزايده فروش دو واحد آپارتمان متعلق به شهرداری صدرا واقع در چهارراه مولانا 18-1401
گزارش تصویری
مراسم راهپیمایی بزرگداشت ۱۳ آبان در صدرا برگزار گردید
بازدید شهرداران استان آذربایجان شرقی از شهر صدرا
آگهی تجدید مناقصه عملیات اجرای فاز اول پارک محله ای البرز 3 – شماره 50-1401
آگهی تجدید مناقصه انجام وظایف و فعالیت های قابل واگذاری مورد نیاز واحدهای مختلف شهرداری صدرا (49-140 ...
دیدار شهروندان صدرا با شهردار و رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر
آگهی فراخوان عمومی جذب سرمایه گذار احداث فیبر نوری شهرداری صدرا
دکتر روح الله نجابت با هدف بررسی مشکلات شهر صدرا در شورای اسلامی شهر صدرا حضور یافت
شهردار صدرا به همراه  نائب رئیس شورای شهر و کارکنان مجموعه شهرداری در مراسم تشییع پیکر شهدای حادثه ت ...
راهپیمایی شهروندان صدرا در محکومیت حادثه تروریستی حرم مطهر احمد ابن موسی (ع) شاهچراغ
پیام تسلیت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا در پی حادثه تروریستی شاهچراغ
دیدار شهروندان صدرا با شهردار ، معاونین شهرداری صدرا برگزار گردید
گزارش تصویری
آگهی تجدید فراخوان سرمایه گذاری و ساخت بازارچه های محلی شهر صدرا
آگهي مزايده فروش سی قطعه زمین با کاربری مسکونی در ناحیه نیروانتظامی شهر صدرا شماره 16-1401
آگهی مناقصه اجراي عمليات اصلاح هندسی میدان وحدت بتن شهر صدرا 48-1401
آگهی مزايده اجاره 8 باب كيوسك مطبوعاتي و تنقلاتی سطح شهر صدرا شماره 17-1401
دیدار شهروندان صدرا با شهردار، معاونین و رئیس شورای اسلامی شهر
بررسی و بازدید از ظرفیت های گردشگری و تفریحی شهر صدرا
آدرس بازارهای هفتگی شهر صدرا
آگهي تجدید مزايده فروش دو دستگاه خودرو سواری پژو متعلق به شهرداری صدرا شماره 15-1401
آگهي مزايده واگذاری و الحاق معبر سه متری حدفاصل قطعات 31 و 32 ناحیه 128 هکتاری شهر صدرا شماره 14-14 ...
برگزاری محفل انس با قرآن به مناسبت فرا رسیدن سالروز میلاد حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع)
آگهی مناقصه عملیات اجرای فاز اول پارک محله ای البرز 3 –شماره 47-1401
شورای اداری شهرستان شیراز با محوریت مشکلات شهر صدرا برگزار شد
بررسی مشکلات بهداشت و درمان شهر صدرا در شورای شهر
تقدیر شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا از نیروی انتظامی این شهر
آگهي تجدید مناقصه خريد لوازم و قطعات مورد نيازسازمان اتوبوسراني شماره 46-1401
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای شهر به مناسبت فرارسیدن هفته نیروی انتظامی
پیام تسلیت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع)
آگهی تجدید عملیات حفظ و نگهداری فضای سبز فاز دو، بلوار خلیج فارس و پارک جنگلی شهر صدرا شماره 45-1401
جلسه مشترک شهردار،اعضای شورای اسلامی شهر صدرا با مسئولین سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس
بازدید میدانی شهردار ،رئیس شورای اسلامی و جمعی از مدیران و اعضای شورا از خیابان کوهپایه 8، مدرسه شق ...
زیر سازی و روکش آسفالت خیابان همای و منشعبات (محله نیروی انتظامی)
تقدیر و تشكر شهردار صدرا و رئیس شورای اسلامی شهر از زحمات آتش نشانان به مناسبت روز آتش نشانی و ایمن ...
بازدید شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا از نمایشگاه یادواره شهدا در هفته دفاع مقدس
آگهي فراخوان عمومي جذب سرمايه گذار شبكه زيرساخت فيبر نوري شهرداري صدرا
آگهی تجدید مناقصه انجام وظایف و فعالیت های قابل واگذاری مورد نیاز واحدهای مختلف شهرداری صدرا (44-140 ...
مسابقات عملیاتی ورزشی آتش نشانان صدرا برگزار شد
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت گرامیداشت 7 مهر روز ایمنی و آتش نشانی
راهپیمایی مردم صدرا در محکومیت اغتشاشات اخیر
زنگ مهر در شهر صدرا به صدا درآمد
میز خدمت شهرداری صدرا در نماز جمعه برگزار شد
شهرداری صدرا اقدامات لازم جهت آماده سازی مدارس را همزمان با شروع سال تحصیلی در دستور کار دارد
گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تجدید میثاق در یادمان شهدای گمنام شهر صدرا
پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی ...
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس
شهر صدرا در حوزه زیر ساخت های فرهنگی پیشرفت چندانی نداشته است
تصاویری از اکو پارک زیبای شهر صدرا
آیین گشایش نخستین جایزه ادبی صدرا برگزار گردید
مراسم جاماندگان اربعین حسینی در شهر صدرا برگزار شد
پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی
دیدار مردمی دکتر پرنیان شهردار صدرا به همراه معاونین و فیروزمند رئیس کمیسیون فرهنگی و حقوقی شورای ا ...
پیگیری و بررسی مشکلات شهر صدرا با حضور دکتر عزیزی نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس
بازدید شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا از ادامه روند نهضت آسفالت شهر صدرا
بررسی مشکلات فاضلاب شهر صدرا با حضور مدیرعامل آبفا شیراز، شهردار و رئیس شورای شهر صدرا
بازدید شهردار و رئیس شورا از پروژه در حال اجرای میدان جهاد فاز دو
بازدید شهردار و رئیس شورا از زمین ورزشی خیابان بسطامی (محله ارتش . فاز 2)
احداث سرعتکاه و نصب علائم ترافیکی در ۲۲ نقطه حادثه خیز در حال اجرا می باشد
آگهي تجدید مناقصه خريد لوازم و قطعات مورد نيازسازمان اتوبوسراني 43-1401
آگهی مناقصه انجام وظایف و فعالیت های قابل واگذاری مورد نیاز واحدهای مختلف شهرداری صدرا (42-1401 )
آگهی عملیات حفظ و نگهداری فضای سبز فاز دو، بلوار خلیج فارس و پارک جنگلی شهر صدرا (41-1401 )
میزهای خدمت در محلات شهر صدرا برپا می شود
پیام تسلیت دکتر پرنیان شهردار و مهندس عزیزی رئیس شورای اسلامی شهر صدرا در پی درگذشت مادر شهید غلامرض ...
اجراي حكم تخريب تعدادي از ساخت و سازهاي غير مجاز در حريم شهر صدرا
تعطیلی جایگاه شماره 1 عرضه سوخت CNG شهرداری به علت تعمیرات
دیدار شهروندان صدرا با شهردار، رئیس شورا و معاونین
بهره برداری از ۲ مرکز جامع خدمات سلامت در شهر صدرا همزمان با هفته دولت
آئین کلنگ زنی و شروع عملیات اجرایی شبکه فاضلاب محله امور عشایر فاز 2 شهر صدرا برگزار گردید
هفت دستگاه مینی بوس و تسهیلات بلاعوض جهت ساماندهی و بهسازی ناوگان فرسوده شهری، در مسیر صدرا
ره آورد سه هزار میلیارد ریالی شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهرصدرا از سفر دو روزه به پایتخت
قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا اجرای ۶ هزار میلیارد ریال پروژه های عمرانی شهر صدرا را برعهده گرفت
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای شهر صدرا به مناسبت روز کارمند
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت هفته دولت
شهردار و رئیس شورای شهر صدرا در پیامی فرارسیدن یکم شهریور، روز پزشک را به مدافعان سلامت تبریک گفتند
بازدید شهردار و رئیس شورای شهر از منطقه جهاد فاز دو شهر صدرا
بررسی مشکلات پارک ها و برخی معابر شهر صدرا با حضور شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر
دیدار شهروندان صدرا با شهردار و معاونین و رئیس کمیسیون حقوقی، فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر
فرماندار شهرستان شیراز ضمن بازدید از برخی مشکلات زیرساختی شهر صدرا در نشست شورا و معتمدین شهر نیز حض ...
دیدار شهروندان صدرا با شهردار و معاونین
مناقصه خريد دستگاه جدول شوي و دستگاه حمل زباله و دستگاه سيمي تريلر هاپردار شماره 40-1401
مناقصه خريد ماشين آلات خدماتي و عمراني جرثقيل هيدرو ليكي - تلسكوپي 10 تني شماره 39-1401
آگهي مناقصه خريد ماشين آلات خدماتي و عمراني كشنده سيم تريلر بنز مدل 2630 جفت محور شماره 38-1401
آگهي مناقصه خريد ماشين آلات عمراني كاميونت هيونداي 6 تن -شماره 37-1401
آگهي تجديد مزايده اجاره مكان برگزاري بازي تفريحي بالن سواري( حداكثر تا ارتفاع 300 متر و به صورت ثابت ...
آگهي مناقصه تهيه و تكميل نقشه پايه با مقياس 500 /1 شماره 36- 1401
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت روز خبرنگار
حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا در مراسم عزاداری شهادت امام حسین (ع)
برگزاری مراسم عزاداری عاشورای حسینی با حضور شهردار و رئیس شورای شهرصدرا
حضور دکتر پاک فطرت و مسئولین شهر صدرا در هیئت های مذهبی شهر صدرا
آئین وداع با پیکر مطهر سیدالشهدای مقاومت فارس سردار شهید حاج عبدالله اسکندری در شهر صدرا
خداوند متعال به ما توفیق داد که پیکر مطهر سردار شهید عبدالله اسکندری را در شهر صدرا زیارت کنیم
آگهی مناقصه خرید یک دستگاه خودروی پیشروی آتشنشانی شماره 35-1401
مزايده واگذاري فضاهای تبلیغاتی بدنه اتوبوس های شهرداری صدرا - شماره 7-1401
هاشم عزیزی بعنوان رئیس جدید شورای شهر صدرا انتخاب شد
دیدار شهروندان صدرا با شهردار و معاونین
پیام تسلیت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت فرارسیدن ماه محرم
آگهی تجدید مناقصه خريد ماشين آلات عمراني شهرداري صدرا به شماره 34-1401
آیین تکریم و معارفه امام جمعه شهر صدرا برگزار شد
آگهي تجدید مناقصه خريد،نصب و راه اندازي تاسيسات آب نماي قل زن و فواره اي ميدان امام رضا (ع) به شمار ...
آگهي تجدید مناقصه خريد تجهيزات كامپيوتري به شماره 32-1401
آگهي تجدید مناقصه خريد لوازم و قطعات مورد نيازسازمان اتوبوسراني به شماره 31-1401
دیدار شهروندان صدرا با شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر
مدیریت شهری صدرا جهت جلوگیری از بحران احتمالی سیلاب ، اقدامات پیشگیرانه را انجام می دهد
جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران در شهرداری صدرا برگزار شد
آگهي فراخوان سرمايه گذاري و ساخت بازارچه هاي محلي شهر صدرا
سرویس های مدارس شهر صدرا ساماندهی و نظارت می شود
آگهي فراخوان سرمايه گذاري و ساخت بازارچه هاي محلي شهر صدرا
آگهي مزايده فروش روغن سوخته موجود در واحد هاي موتوري و جايگاه CNG شهرداري صدرا شماره 6-1401
شهردار و شورای شهر صدرا با تولیت آستان مقدس حضرت شاه چراغ (ع) دیدار کردند
آگهي تجدید مناقصه احداث ساختمان (سوله ) معاينه فني خودرو به شماره 30-1401
آگهي تجدید مناقصه عمليات بكارگيري ماشين الات راهسازي (سنگين ) بصورت ساعتي به شماره 29-1401
آگهی مزایده اجاره زمین جهت فروش آبغوره
تجدید مزایده اجاره مكان برگزاري بازي تفريحي بالن سواري (بصورت ثابت وحداكثر تا ارتفاع 300 متر ) شمار ...
گزارش تصویری قرائت پر فیض دعای عرفه در مسجد امام رضا (ع)
آگهی مناقصه زيرسازي و آسفالت معابر فاز دو شهر صدرا (آدرس هاي پيوست 2) 28-1401
آگهی مناقصه 27-1401 زيرسازي و آسفالت معابر فاز دو شهر صدرا (آدرس هاي پيوست 1)
آگهی مناقصه زيرسازي و آسفالت معابر فاز يك شهر صدرا 26-1401
آگهی مناقصه خريد ماشين آلات عمراني شهرداري صدرا 25-1401
پیام تبریک شهردار صدرا به مناسبت روز شهرداریها و دهیاریها
مشکلات پیش روی ساخت کتابخانه در صدرا بررسی شد
آگهي مناقصه خريد،نصب و راه اندازي تاسيسات آب نماي قل زن و فواره اي ميدان امام رضا (ع) شماره 24-1401
آگهی تجدید مناقصه خرید تجهیزات و نصب برای سیستم پایش تصویری به شماره 23- 1401 (تجدید مناقصه 9-1401)
آگهي مناقصه خريد لوازم و قطعات مورد نيازسازمان اتوبوسراني به شماره 22-1401
آگهي مناقصه خريد و حمل گل و گياه مورد نياز شهرداري صدرا شماره 21-1401
آگهي تجديد مناقصه عمليات اجرايي لكه گيري آسفالت معابر فاز دو سطح شهر صدرا - 20-1401 تجديد مناقصه 4-1 ...
مراسم گرامیداشت هفته قوه قضائیه و شهدای ۷ تیر در صدرا برگزار شد
آگهي مناقصه احداث ساختمان (سوله ) معاينه فني خودرو به شماره 19-1401
آگهي مناقصه عمليات اجراي جداول عرضي معابر فاز يك و دو به شماره 18-1401
آگهي مناقصه خريد دستگاه توليد بلوك و تك لبه زن به شماره 17-1401
آگهي مناقصه خريد تجهيزات كامپيوتري به شماره 16-1401
آگهی مناقصه اجراي عمليات موزاييك فرش پياده رو و رفوژ وسط بلوار البرز و كوهسار به شماره 15-1401
آگهی مناقصه عملیات بکارگیری ماشین الات راهسازی (سنگین ) بصورت ساعتی به شماره 14-1401
آگهي مناقصه تهيه و تكميل نقشه پايه با مقياس 500 /1 شماره 13- 1401
مزايده واگذاري تبليغات شهري در سطح شهر صدرا- شماره 3-1401
آگهي تجدید مناقصه واگذاری امور خدمات شهري فاز يك و فاز دو شهر صدرا - شماره 12-1401
جشن بزرگ میلاد امام رضا(ع) در شهر صدرا برگزار گردید
با همکاری شهرداری و خیرین نخستین مددسرای شهر صدرا ساخته می شود
مزايده اجاره 4باب كيوسك مطبوعاتي سطح شهر صدرا شماره 2-1401
مزایده اجاره مكان برگزاري بازي تفريحي بالن سواري (بصورت ثابت وحداكثر تا ارتفاع 300 متر ) شماره 1-14 ...
آگهی مناقصه عملیات موزاییک فرش پیاده رو در راستای زیبا سازی معابر سطح شهر به شماره 11-1401
آگهی مناقصه عملیات حفر چاه دستی (دهان گشاد ) به شماره 10-1401
نشست مشترک اعضای شورای شهر، شهردارصدرا و سرپرست شرکت عمران با رئیس مجمع نمایندگان استان فارس برگزار ...
آگهی مناقصه خرید تجهیزات و نصب برای سیستم پایش تصویری به شماره 9-1401
مراسم سالروز رحلت جانسوز رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره)در مسجد امام رضا(ع)برگزار ...
پیام تسلیت شهردار و شورای شهر صدرا به مناسبت سالگرد رحلت امام خمینی (ره)
مشکلات مجموعه باغشهر اهل بیت صدرا بزودی برطرف خواهد شد
پیام همدردی شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا در پی حادثه متروپل آبادان
آگهي مناقصه عمليات اجراي موزاییک فرش میادین امام رضا(ع) و فرهنگ - شماره 8-1401
آگهي مناقصه عمليات اجراي طرح اصلاح هندسي ميدان جهاد فاز دو صدرا - شماره 7-1401
آگهي مناقصه اجرای ترمیم و احداث جداول معابر فاز یک و دو شهر صدرا - شماره 6-1401
کاهش 29درصدی عوارض شهرداری صدرا در خرداد ماه
آگهي مناقصه طراحی،اجرا و نصب چمن مصنوعی جهت زمین ورزشی و فضای سبز شهرداری صدرا - شماره 5-1401
آگهي مناقصه عملیات اجرایی لکه گیری آسفالت معابر فاز دو سطح شهر صدرا - شماره 4-1401
آگهي مناقصه عملیات اجرایی لکه گیری آسفالت معابر فاز یک سطح شهر صدرا - شماره 3-1401
برگزاری جشن بزرگ سالروز آزادی خرمشهر در صدرا
گرامیداشت روز صدرا در اکو پارک
آگهي مناقصه واگذاری امور خدمات شهري فاز يك و فاز دو شهر صدرا - شماره 2-1401
دیدار شهردار و اعضای شورای شهر صدرا با آیت الله ملک حسینی همزمان با روز صدرا
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی به مناسبت یکم خردادماه روز صدرا
با حضور عضو مجلس خبرگان رهبری از روابط عمومی‌های شهر صدرا تجلیل شد
مشکلات فاضلاب فاز دو صدرا بررسی شد
همزمان با هفته معلم از مدیران و معلمین شهر صدرا تجلیل شد
برپایی با شکوه نماز عید سعید فطر در شهر صدرا
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت عید سعید فطر
110هزار متر طول از معابر سطح شهر صدرا خط کشی می شود
پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و گرامیداشت روز م ...
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت روز جهانی کارگر
برپایی راهپیمایی پرشور روز قدس در شهر صدرا
پیام دعوت شهردار و رئیس شورای اسلامی از مردم فهیم شهر صدرا جهت شرکت در راهپیمایی روز قدس
راهپیمایی روز قدس در شهر صدرا به صورت باشکوهی برگزار خواهد شد
آثار معماران می تواند به شهر هویت دهد
کاهش 30 درصدی عوارض شهرداری صدرا در اردیبهشت ماه
گزارش تصویری برگزاری مراسم احیا شب بیست یکم ماه رمضان شهر صدرا مسجد امام رضا(ع)
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای شهر صدرا به مناسبت روز تأسیس سپاه
برگزاری مراسم احیای شب قدر درشهر صدرا _ مسجد امام رضا (ع)
گزارش تصویری دیدار مردمی شهردار صدرا و معاونین با شهروندان
لیست اعضاءتحت پوشش اتحادیه در رسته فروش و شارژ کپسول آتش نشانی و لوازم جانبی آتش نشانی
با اجرای قرارداد ۳ هزار میلیاردی شهر صدرا در مسیر توسعه قرار می گیرد
شهردار و رئیس شورای شهر صدرا با حضور در دفتر استاندار پیگیر رفع مشکلات این شهر شدند
جذب سرمایه گذار، راهکاری موثر در ایجاد درآمد پایدار و اشتغال آفرینی است
هنر انقلاب اسلامی، هنری زنده و پویا و دارای هویت جامع است
شهرداری صدرا برای بازگشایی مدارس آماده هر نوع همکاری است
در پی ارتقا درجه فرمانده سپاه فجر فارس به سرتیپی
دیدار شهردار ،رئیس و اعضای شورای شهر صدرا با شهردار شیراز
به مناسبت فرار رسیدن عید نوروز
پیام تبریک دکتر پرنیان شهردار و مهندس فیروزمند رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت هفته سربازان گمن ...
پیام تبریک دکتر پرنیان شهردار و مهندس فیروزمند رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت فرارسیدن نیمه شع ...
رئیس و اعضای شورای شهر از دکتر پرنیان شهردار صدرا تقدیر کردند
مهندس عباسی سرپرست معاونت فنی و اجرایی شهرداری صدرا از آمادگی کامل ستاد مدیریت سفر شهرداری صدرا خبر ...
جلسه ستاد مدیریت بحران شهر شهرداری صدرا به منظور پیشگیری از حوادث چهارشنبه سوری برگزار شد
افزایش ساعات کاری ناوگان اتوبوسرانی در روزهای پایانی سال
همزمان با روز درختکاری 5 هزار نهال رایگان در بین شهروندان صدرا توزیع گردید
پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر صدرا در پی انتخاب شهردار صدرا در شورای شهرداران استان و معرفی به سا ...
تیم شهید حججی قهرمان مسابقات فوتسال شهرداری صدرا شد/ جام قهرمانی به شهردار اهدا شد
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای شهر صدرا به مناسبت اعیاد شعبانیه، روز پاسدار و جانباز
پایان مسابقات تنیس روی میز شهرداری صدرا
عملیات اصلاح هندسی تقاطع ها و میادین سطح شهر صدرا اجرا می شود
شهرداری آمادگی لازم جهت مشارکت و تکمیل مجموعه ورزشی کارگران را دارد
به مناسبت روز مهندس ، از مهندسین متعهد و بسیجی شهر صدرا تجلیل شد
آگهي مناقصه اجرای عملیات خط کشی محوری برخی از معابر سطح شهر صدرا به شماره 45-1400
آگهي مناقصه تهیه، طراحی ،اجرا و نصب چمن مصنوعی به شماره 44-1400
آگهي مناقصه انجام عمليات موزاييك فرش پياده رو و سراميك كاري آبنما به شماره 43-1400
آگهي مناقصه عمومي انجام عمليات اصلاح هندسي ميدان جهاد فاز دو شهر صدرا به شماره 42-1400
آگهي مزايده اجاره جايگاه استقرار دستگاه كپي جهت شهرداري صدرا شماره 8-1400
آگهی مناقصه عمومي خريدو نصب تجهيزات براي تكميل سيستم و جانمايي صحيح دوربين هاي مداربسته اماكن شهردار ...
تجديد آگهي مناقصه خريد تجهيزات ترافيكي شماره 40-1400
تجدید آگهي مناقصه تأمين ماشين آلات استيجاري سبک و تامین نیروی انسانی مورد نیاز سازمان حمل و نقل شهرد ...
شهردار صدرا سیاست های مدیریت شهری برای پاسخگویی به نیاز شهروندان و جبران کمبودهای شهر جدید را تشریح ...
آگهي مناقصه لکه گیری آسفالت معابر فاز یک و دو شهر صدرا شماره 38-1400
آگهي مناقصه حفظ و نگهداري فضاي سبز فاز يك ،اكو پارك و منطقه اهل بيت شهر صدرا شماره 37-1400
پیام تشكر شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا از حضور چشمگیر مردم صدرا در راهپيمايي 22 بهمن
مردم شهر صدرا حماسه ای انقلابی در ۲۲ بهمن رقم زدند
دعوت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن
دشمنان انقلاب به دنبال این هستند که مردم را از دین ناامید کنند
آگهي مزايده عمومي فروش آهن آلات و ضايعات شهرداري صدرا شماره(6-1400)
آگهی مزایده عمومی فروش روغن سوخته موجود در انبار و جایگاه CNG شهرداری صدرا (مزایده 5-1400)
تعرفه عوارض و بهای خدمات سال 1401 شهرداری صدرا
برای رسیدن به شرایط مطلوب 1200 میلیارد تومان بودجه نیاز است
آگهی مناقصه عمومي عمليات اجراي زيرسازي و روكش آسفالت 36-1400
آگهی مناقصه عمومي خريد ، نصب و تكميل سيستم و جانمايي دوربين هاي مدار بسته اماكن شهرداري صدرا 35-1400
آگهي مناقصه تأمین خودرو های استیجاری با راننده و رانندگان ماشین آلات شهرداری 34-1400
۳۰۰ بسته معیشتی مومنانه به پاکبانان شهرداری صدرا هدیه شد
آگهي مناقصه خريد تجهيزات ترافيكي 33-1400
تخفیف ۶۵ درصدی برای صدور پروانه طرح اقدام و نهضت ملی مسکن اعمال می‌شود
مهار آتش سوزی منزل در شهر صدرا
آگهي مزایده فروش 12500 تن مصالح بیس (مزایده 4-1400)
تجدیدآگهی فراخوان سرمایه گذاری و مشارکت درساخت آلاچیق وکافه کتاب اکوپارک و پیاده رو سلامت شهرداری صد ...
تشییع شهید تازه تفحص شده علی اصغر شهبازی در شهر صدرا
مراسم تشییع شهدای گمنام
رسیدگی به مشكلات شهروندان در ملاقات مردمی با شهردار صدرا
تشکیل جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری صدرا
شهرداری صدرا به سمت هوشمند سازی خدمات گام برداشت
برگزاری مراسم عزاداری دهه نخست فاطمیه در شهر صدرا
زیرساخت های مخابراتی شهر صدرا توسعه داده می شود
تجلیل شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا از پرستاران بیمارستانهای ابوعلی سینا و امیرالمومنی ...
بازدید شهردار صدرا از منطقه ۱۸ شهرداری تهران با هدف تبادل تجارب
آگهي مزایده فروش 50 هزار تن مصالح بیس (مزایده 3-1400)
نشست هم اندیشی شورای پایگاه مقاومت بسیج شهرداری صدرا برگزار شد
آگهي فراخوان سرمايه گذاري و مشاركت درساخت آلاچيق وكافه كتاب اكوپارك و پياده رو سلامت شهرداري صدرا
راهیابی شهر صدرا به مرحله نیمه‌نهایی هفتمین برنامه انتخاب و معرفی پایتخت کتاب ایران
گام نخست شهرداری صدرا در هوشمندسازی خدمات
آگهي تجديد مناقصه انجام پروژه مميزي شهر صدرا در فاز دوم و برابر قانون نوسازي و عمران شهري (شماره منا ...
آگهی تجدید مزایده اجاره 7 باب کیوسک مطبوعاتی سطح شهر صدرا
شهر صدرا نیازمند بسیاری از زیرساختها می باشد
آگهي تجدید مناقصه اجراي عمليات ساخت و احداث فضاي سبز عمومي (31-1400 )
انصاری سرپرست معاونت معماری و شهرسازی شهرداری صدرا شد
آگهي مناقصه تأمين ماشين آلات مورد نياز در انجام امور عمراني و خدمات شهر ( بصورت استيجاري) (شماره منا ...
سازمان مدیریت حمل و نقل و ترافیک شهرداری صدرا
فراخوان عمومی طراحی بازارچه چند منظوره ، ضلع جنوبی اکو پارک شهر صدرا
فراخوان عمومی طراحی ساختمان اداری شهرداری صدرا
فراخوان عمومی طراحی پارک 9 هکتاری واقع در منطقه فاز 2 شهر صدرا
فراخوان عمومی طراحی آرامستان شهرداری صدرا
آگهي مناقصه انجام پروژه مميزي شهر صدرا در فاز دوم و برابر قانون نوسازي و عمران شهري ( شماره مناقصه29 ...
بررسی مشکلات فاز 2 شهرصدرا با حضور دکتر قادری نماینده مجلس
آگهي مناقصه اجراي عمليات ساخت و احداث فضاي سبز عمومي (شماره مناقصه 28-1400 )
آگهی مناقصه عمليات خرید پایه های برق سه متری و چهارمتری جهت تأمین روشنایی پیاده رو سلامت ( شماره منا ...
مراسم اربعین شهر صدرا در ۲ مسیر آغاز می شود
آگهی سنگفرش حاشیه پیاده رو سلامت بلوار بوستان شهر صدرا (شماره مناقصه 25-1400 )
آگهی و فراخوان حفظ ونگهداری فضای سبز فاز دو ،بلوار خلیج فارس و پارک جنگلی شهر صدرا (شماره مناقصه 24- ...
پارک بزرگ نه هکتاری در فاز دو صدرا ساخته می شود
آگهي و فراخوان تجديد مناقصه عمليات اجراي پارك محله اي صفا (26-1400 )
پیام شهردار و رئیس شورای شهر صدرا بمناسبت آغاز هفته دولت
تاکید اعضای شورای اسلامی شهر صدرا بر رفع مشکلات حمل و نقل عمومی
نخستین جلسه صمیمی شهرداری و شورای شهر صدرا برگزار شد
آگهی مزایده اجاره 12 باب کیوسک مطبوعاتی سطح شهر صدرا
شکر توفیق خدمت به مردم جز با خدمت بیشتر به ولی نعمتانمان میسر نمی شود
آیین تحلیف اعضاء شورای شهر صدرا برگزار شد
دکتر پرنیان به عنوان شهردار صدرا ابقا شد
اگر زحمات شما نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود. شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم ...
طرح «اهدای دانایی» با هدف توسعه فرصت استفاده و مطالعه کتاب در شهر صدرا
تولید محتوا، گسترش فضای مجازی و ایجاد زیرساختهای عمرانی ـ فرهنگی با محوریت کتاب
نشست صمیمی شهردار و مسئولین شهرداری صدرا با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه امیرالمومنین (ع) صدرا برگ ...
با همکاری شهرداری و دانشگاه شیراز ۵ دستگاه اتوبوس جدید خریداری می شود
آگهي تجديد مناقصه اجراي عمليات موزاييك فرش رفوژهاي معابر سطح شهر صدرا فاز يك (شماره مناقصه 22-1400 )
آگهی و فراخوان تجدید مناقصه عملیات اجرای پارک محله ای صفا (شماره مناقصه 21-1400 )
توجه شهرداری صدرا به حوزه های فرهنگی و اجتماعی در کنار خدمت رسانی عمومی
با حمایت استاندار فارس، نخستین تاکسی ویژه صدرا به این شهر رسید
آگهي مناقصه خريد سوئيچينگ جهت شهرداري صدرا (شماره مناقصه 20-1400)
آگهي مناقصه خريد يك دستگاه سرور ذخيره سازي جهت شهرداري صدرا (شماره مناقصه 19-1400)
صدور پروانه‌ بهره برداری برای تاکسی‌های جدید شهر صدرا
آگهی مناقصه عملیات اجراي پارك محله اي صفا(شماره مناقصه 15-1400)
آگهي تجدید مناقصه اجراي عمليات موزائيك فرش رفوژ هاي معابرفاز يك شهر صدرا (شماره مناقصه 14-1400)
آگهی تجدید مناقصه اجراي عمليات اجراي پارك محله اي بلواردانش–دانش 4–ناهيد4 شهر صدرا (شماره مناقصه 18- ...
آگهی تجدید مناقصه اجراي عمليات ترميم و احداث جدول، تك لبه، كانيوا ايستاده فاز يك شهر صدرا (شماره منا ...
آگهي تجديد مناقصه تأمين ماشين آلات عمراني استيجاري مورد نياز شهرداري صدرا (شماره مناقصه 16-1400)
استعلام ساخت و نصب المان شهدا در 7 نقطه شهر صدرا
انجام بیش از ۲۱ عملیات نجات محبوس شدگان در آسانسور در خرداد ماه
تمدید مهلت دریافت اسناد و بارگذاری پیشنهادات مناقصه های 6-1400 و 10-1400
لیست مناقصه های در دست اقدام شهرداری صدرا
یازده ست تنفسی برای آتش نشانان صدرا خریداری شد
آگهي تامين ماشين آلات عمراني استيجاري مورد نياز شهرداري صدرا شماره (13-1400)
آگهي مناقصه اجراي عمليات زير سازي و آسفالت معابر فاز دو سطح شهر صدرا شماره (12-1400)
ارتقا زیرساختهای امنیتی مهمترین نیاز شهروندان است
ظرفیت های بسیار خوب شهرصدرا، نوید دهنده آینده ای بسیار درخشان برای این شهر است
آگهي مناقصه اجراي عمليات زير سازي و آسفالت معابر فازيك سطح شهر صدرا (شماره مناقصه 11-1400)
آگهي مناقصه عمليات اجراي پارك محله اي بلواردانش – دانش 4– ناهيد4 شهر صدرا(شماره مناقصه 10-1400)
آگهي مناقصه اجراي عمليات موزائيك فرش رفوژ هاي معابرفاز دو شهر صدرا (شماره مناقصه 9-1400)
آگهي مناقصه اجراي عمليات موزائيك فرش رفوژ هاي معابرفاز يك شهر صدرا (شماره مناقصه 8-1400)
آگهي مناقصه اجراي عمليات ترميم و احداث جدول ، تك لبه ، كانيوا ايستاده فاز دو شهر صدرا (شماره مناقص ...
آگهي مناقصه اجراي عمليات ترميم و احداث جدول ، تك لبه ، كانيوا ايستاده فاز يك شهر صدرا (شماره مناقصه ...
آگهي مناقصه اجراي عمليات لكه گيري آسفالت معابر سطح شهر صدرا (شماره مناقصه 5-1400 ) (تجديد مناقصه 3-1 ...
عملیات آماده سازی پیاده راه سلامت بولوار بوستان
آزمون استخدامی کارکنان شهرداری صدرا برگزار شد
عملیات نجات یک زن در عمق25 متری یک چاه در صدرا
پیاده راه سلامت بولوار بوستان در حال تکمیل است
اعتماد سازی و مشارکت عمومی و گروهی دو عنصر اساسی در کنترل رفتارهای اجتماعی ناشی از خشونت بین دستگاه ...
آگهي تجديد مناقصه انجام تمامي امور مورد نياز خدمات شهر فاز يك و دو شهر صدرا (شماره مناقصه 4 -1400)
با دستور استاندار فارس، بودجه ساخت آرامستان شهر صدرا تامین شد
آگهي مناقصه اجراي عمليات لكه گيري آسفالت معابر سطح شهر صدرا (شماره مناقصه 3-1400 )
جمع آوری سگهای بلاصاحب با تلاش شهرداری و همکاری انجمن های مردمی در صدرا
نصب ایستگاههای اتوبوس جدید در شهر صدرا
قرارداد های شهرداری صدرا شفاف تر از همیشه در دسترس همه
تعطیلی بازار های روزانه شهر صدرا
آگهي مناقصه خريد ست تنفسي با متعلقات كامل (شماره مناقصه 2-1400 )
در شب میلاد حضرت ولی عصر(عج) شهر صدرا نور باران می شود
پیام تبریک دکتر پرنیان شهردار صدرا به مناسبت عید نیمه شعبان و ولادت امام زمان (عج)
با هدف سلامت پاکبانان شهرداری صدرا
سرویس بهداشتی پارک خرم و اکوپارک در حال ساخت است
آمادگی کامل شهرداری صدرا برای تندباد احتمالی امشب و فردا
آگهي مناقصه انجام تمامي امور مورد نياز خدمات شهر فاز يك و دو شهر صدرا (شماره مناقصه 1-1400 )
مجوز تاسیس بانک سپه در فاز ۲ صدرا صادر شد
شهردار صدرا در پیامی آغاز سال نو و عید نوروز را به شهروندان تبریک گفت
برای دفاع از ارزش‌های انقلاب در کنار سپاه هستیم
از تردد غیر ضروری خودداری نمایید
تندباد در صدرا ۵ مصدوم بر جای گذاشت
در آستانه سال نو اقدامات جهادی در مناطق مختلف شهر صدرا در حال انجام است
11 پارک محله ای سال آینده در شهر صدرا احداث می شود
حمایت استاندار باعث پیشرفت طرح های عمرانی شهر صدرا شده است
تست کرونا کارمندان شهرداری صدرا در حال انجام است
دکتر پرنیان به عنوان شهردار صدرا منصوب شد
اجرای عملیات لکه گیری و ترمیم معابر سطح شهر
عملیات خط کشی محوری معابر اصلی شهر صدرا به صورت مکانیزه آغاز گردید
آگهی مناقصه حفظ و نگهداری فضای سبز فاز یک ، اکو پارک و منطقه اهل بیت شهر صدرا (54-99)
آگهی مناقصه کلیه امور مورد نیاز خدمات شهر فاز یک و دو شهر صدرا (55-99)
تجلیل از خانواده شهید مدافع حرم شهر صدرا
بازدید میدانی شهردار صدرا از فاز ۲
از پدران شهید و بانوان جانباز ساکن شهر صدرا تجلیل شد
بازدید میدانی شهردار، معاون فنی و اجرایی و سرپرست ناحیه 2 از مناطق فاز 2 صدرا
آگهی مزایده واگذاری مکان استقرار دستگاه کپی بصورت اجاره
مراسم نورافشانی 21 بهمن ماه
خريد سطل زباله و صندلي جهت پياده راه سلامت شهر صدرا 53-99
بازبینی قراردادهای سال 89 تاکنون شهرداری صدرا و کشف فساد در معاملات و قراردادها/ افزایش 100 درصدی تح ...
برگزاری میز خدمت در نماز جمعه
قدرت موشک های انقلاب اسلامی، ثمره خون شهدای عظيم الشأن و ایمان ملت ایران است
حفظ دستاوردهای شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی وظیفه شرعی و قانونی ماست/انقلاب اسلامی به برکت خون شهدای ...
تعرفه عوارض و بهای خدمات سال 1400
عکاسی و فیلم ۹۰ ثانیه ای من یار انقلابم
آیین آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی
برگزاری مستمر وبینارهای آموزشی کنترل و کاهش خشونت
مسابقه کتابخوانی اشلو
تقدیر از خانواده معظم سردار تنگه اُحد شهید مرتضی جاویدی در روز تکریم مادران و همسران شهدا
مسابقه کتابخوانی مادر خورشید
مراسم استقبال از پیکر مطهر شهدای گمنام
تمدید مهلت تحويل و ارسال مدارك جهت عمليات محوطه سازی گلزار شهداي گمنام
خرید دال و تک لبه بتنی جهت معابر سطح شهر صدرا 52-99
صدرا میزبان شهدای گمنام، عطر شهادت در مشام جان شهر
پویش عشق به حاج قاسم
آغاز به کار دبیرخانه جشنواره پایتخت کتاب با شعار "صدرا،صدای کتاب"
آگهی مناقصه تابلو تبلیغاتی و اطلاع رسانی( آگهی نما) 51-99
آگهی مناقصه خرید گل و گیاه 50-99(تجدید مناقصه 45-99)
فرش قرمز صدرا، زیر پای کتاب
نجات سرنشینان محبوس شده  در پی تصادف سه دستگاه خودرو
بازبينی در قراردادهای ادوار گذشته، يكصد ميليارد تومان را به شهرداری صدرا باز گرداند/ دربرابر افراد س ...
انتخاب شعار شهر دوست دار کتاب
شرایط لازم جهت اخذ پروانه تاکسیرانی و واگذاری 100 دستگاه تاکسی
توسعه پرشتاب حمل و نقل شهری صدرا با چاشنی اشتغال/ اختصاص ۱۰۰ دستگاه تاکسی شهری به صدرا تا پایان سال ...
پرستاران مدافعان جان برکف خط اول فداکاری برای سلامت جامعه/ قدردان زحمات شما هستیم
از خود گذشتگی پرستاران، مدال زرین ایثار و رشادت بر پیشانی تاریخ ایران اسلامی است
راه‌اندازی دبیرخانه دائمی پایتختی کتاب در صدرا
اجرای پارک های محله ای خیابان کوهسار و ناهید4
فرهنگ سازی با چاشنی نشاط، امید و رقابت سازنده در شهر صدرا
شهرداری تلاش می کند تا در کنار خانواده ها، سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی را ترویج نماید
مجموعه مسابقات روشنای آرامش
شهروند محوری ظرفيت های فرهنگی شهرداری/ برنامه های فرهنگی و اجتماعی مطابق با ذائقه اجتماعات شهروندی، ...
كار شما براي شهداء با عنايت شهداست/ يادمان شهداي گمنام،قلب شهر صدراست
مصداق بارز صدور انقلاب، توسعه فرهنگ و تفكر بسيجی است
آغاز به کار مجدد ناوگان حمل و نقل عمومی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی
شماره 18 "آموزه های مدیریت پسماند" و شماره 22 از"آموزه های باز آفرینی شهری پایدار"
مهلت ثبت نام اخذ پروانه تاکسیرانی تمدید شد
فراخوان ثبت نام اخذ پروانه تاکسیرانی/ مدارک و شرایط لازم
رونمایی از اولین پیاده راه سلامت صدرا تا پایان امسال
این حرکت مذبوحانه، پایان حیات نحس رژیم صهیونیستی را سرعت می بخشد
طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها متناسب با وضعیت بیماری کوید 19در صدرا
مجموعه مسابقات شجره طیبه
مستندی کوتاه پیرامون شهر جدید صدرا و ویژگی های آن
صدرا کدوم طرفه؟
بازارهای هفتگی از روز ۲۰ آبان ماه تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد
فعاليت ناوگان اتوبوسراني شهرداري صدرا تا اطلاع ثانوي همچنان متوقف مي باشد
صعود بانوی کوهنورد شهرداری صدرا به رشته کوه سپیدار
صدرا، شهری که دخل امروزش به خرج هاي ديروزش نمی خورد
اطلاعیه جایگاه CNG شهر صدرا
چهارشنبه 14 آبان، زمان مراجعه برندگان مزایده شهرداری/اسامی برندگان
درآمد حاصل از مزایده، به صورت مستقیم در سال ۹۹ صرف اجرای طرح های خدماتی و عمرانی در شهر صدرا خواهد ش ...
جزئیات اقدامات عمرانی و خدماتی شهرداری صدرا در شش ماهه سال 99
فعاليت ناوگان اتوبوسراني شهرداري صدرا متوقف مي گردد
ادامه جلسات آموزشی مهارتهای کنترل خشم  در شهرداری صدرا
اطلاعیه شهرداری صدرا در خصوص مزایده عمومی
استمرار نهضت عمرانی و خدمات رسانی در مسیر سازندگی شهر صدرا
مجموعه مسابقات " تجلی مهر " به مناسبت سالروز آغاز امامت حضرت ولیعصر (عج)
مهمان دومین نشست رویای شهر سبز، دکتر پرنیان شهردار صدرا
تجلیل  از کارمند روشندل شهرداری صدرا
دومین جلسه کارگاه آموزشی مهارتهای کنترل خشم  کارکنان شهرداری صدرا
نهضت خدمات رسانی با الگوی اقدامات جهادی؛ محله به محله شهر صدرا پاکسازی می گردد
توسعه زیر ساخت های فن آوری اطلاعات و ارتباطات شهر صدرا و شهرداری الکترونیک
فروش 34 قطعه زمین واقع در شهر صدرا
آگهی تجدید مناقصه خرید سایبان( ایستگاه اتوبوس) 35-99
سیاست ما انتفاعی نیست،سیاست قانون مداری است / حیاط خلوتها را بر میداریم / درمقابل تهدید،تخریب، تضعیف ...
کارگاه آموزشی پیشگیری و کنترل خشونت ویژه مدیران شهرداری صدرا
آموزه های بازآفرینی شهری پایدار
مراسم متمرکز و یکپارچه اربعین حسینی شهر صدرا
آگهی فراخوان سرمایه گذاری و مشارکت در ساخت تکمیل پارک بزرگ شهر صدرا
موکب کربلایی ایلات و عشایرجنوب کشور، امسال خدمات رسان می گردد/ حمایت از اقشار کم درآمد جایگزین برپای ...
لوازم آتشنشانی (تجدید استعلام)
حضور بسیج؛ متضمن امنیت پایدار و توسعه فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و سازندگی است
نشست صمیمی مردم، ایثارگران و رزمندگان شهر صدرا در اجتماع "یاد یاران"
آتش نشان کلمه ای مقدس است؛ آتش نشانان آمادگی جسمانی و اطلاعات و دانش خود را هر روز افزایش دهند
به برکت جانفشانی رزمندگان و ایثارگران در 8 سال دفاع مقدس، ایران جزیره الثبات منطقه قرار گرفته است
اجتماع صمیمی مردم، رزمندگان و ایثارگران و خانواده معظم شهدا
وصیت تمام شهدا عمل به شعائر اسلامی و تبعیت از ولی فقیه بود/حرکت ما باید در مسیر شهداء باشد
لوازم آتشنشانی
ساخت تابلوی تجمیعی شهدا
طراحی و نصب تابلو تصاویر شهدا
همزمان با هفته دفاع مقدس آغاز به کار ناحیه مقاومت بسیج سپاه امیرالمومنین(ع) شهر صدرا
پاسداشت رشادتهای شهداء، تجدید بیعت با آرمانهای امام راحل عظیم الشأن و رهبر معظم انقلاب است
دیدار صمیمی با خانواده معظم شهیدان مهدی و محسن قمری
آموزه های مدیریت پسماند
نشستی صمیمی با رزمندگان و ایثارگران 8 سال دفاع مقدس شهر صدرا
آگهی تجدید مناقصه خرید سطل های زباله 34-99
تنوع گل و گیاه اکو پارک در استان فارس بی نظیر است
دستاوردهای دفاع مقدس، سرمایه عظیم ملت ایران برای عبور از بحران هاست/ تولید و انتشار نماهنگ در پناه ح ...
آموزه های منابع طبیعی پایدار
لغو مناقصه عملیات خرید پایه های چراغ پارکی و تجهیزات مورد نیاز جهت تامین روشنایی پارک ها 31-99
جلساتي مؤثر و صريح، با چاشني تعامل و اقدام و عمل
گروههای سرود در مجتمع های مسكونی پرجمعيت/ رويكرد هنرمندانه در استمرار برنامه های عزای حسينی(ع)
اجرای عملیات خط کشی محوری (رنگ سرد)
آگهی تجدید مناقصه خرید سایبان( ایستگاه اتوبوس) 33-99
آگهی مناقصه تکمیل ساختمان آتش نشانی 32-99 ( تجدید مناقصه 26-99)
پویش نذر خون، نذر پلاسما
ایران همدل / از همدیگر گره گشایی کنیم
اعطای درجه سرتیپی از سوی فرمانده معظم کل قوا به خانواده معظم شهید جمشید(مهدی) زارع
آگهی مناقصه عملیات خرید پایه چراغ پارکی و تجهیزات مورد نیاز جهت تأمین روشنایی اکو پارک 31-99
ساماندهی بازارهای هفتگی به صورت ثابت و یکپارچه
قدردان تلاش و کوشش پاکبانان وظیفه شناس شهرمان بوده و خواهیم بود
انجام خدمات شهری به مردم سوگوار حسینی/ طرح توسعه محوطه یادمان شهدای گمنام شهر صدرا
شهر صدرا پایلوت پروژه راهبردی کنترل و کاهش خشونت قوه قضائیه، در استان فارس
رونق خدمات رسانی با حضور بخشهای اجرایی در ناحیه 2 شهرداری/ گام نخست راه اندازی منطقه یک شهرداری صدرا ...
شهر صدرا عزادار حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام گردید
اعلام تغییرات مسیرهای حرکت خطوط حمل و نقل شهری در شهر صدرا/ الزام رعایت دستورالعمل های بهداشتی و است ...
مساجد سنگرهای دائمی دفاع از نظام و ارزشهای انقلاب و خط مقدم فعالیت های فرهنگی است
آگهی مناقصه خرید تجهیزات ترافیکی 30-99 ( تجدید مناقصه 19-99)
آگهی مناقصه خرید سطل های زباله 29-99
آگه