در مبارزه با کرونا، جهاد خدمت رسانی به مردم به ثمر نشست


    
تعداد بازدید: 1686
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1399/2/4
منبع : درون سازمانی

شهردار صدرا معتقد است اگر وحدت و مجاهدت همه عوامل و دستگاه های اجرایی در مبارزه با شیوع ویروس کرونا نبود، شهر صدرا با مشکلات بزرگی روبرو می گردید و سلامت همه شهروندان را به خطر می انداخت.

دکتر پرنیان در گفت و گو با خبرنگار روزنامه تماشا با بیان اینکه با آغاز شیوع ویروس کرونا در کشور و با مشاهده اولین موارد مشکوک در استان فارس و شیراز؛ مقابله با این ویروس در دستور کار شهرداری صدرا قرار گرفت، اظهار کرد: شهر صدرا با توجه به ويژگي اقليمي و جغرافيايي و بافت جمعيتي آن، شهري متراكم است كه از هرگوشه اي از كشور ميزبان ميهمان عزيزي است كه به واسطه خويشان خود در شهر صدرا يا اقليم و ويژگي هاي محيطي و وجود باغشهرها و يا نياز به بيمارستانهاي شهر صدرا از جمله بيمارستان پيوند اعضا و سوانح و سوختگي  و ساير عوامل صدرا را به عنوان مقصد سفر انتخاب مي نمايند. جمعيت متراكم 170 هزار نفري كه اكثريت آنان در مجتمع هاي آپارتماني حضور دارند و اطلاعات مسافرت هاي سالهاي پيش، وضعيت حساسي را براي شهر در مقابله با شيوع اين ويروس رقم مي زد.

 

وی با بیان اینکه از ششم اسفندماه شهرداري با ضدعفوني روزانه ناوگان حمل و نقل عمومي خود و ضدعفوني معابر عمومي توسط خودروهاي آتش نشاني رسماً وارد ميدان مبارزه با شيوع ويروس كرونا گرديد، افزود اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر صدرا نيز كه با حساسيت اين اقدامات را پيگيري مي نمودند اقدام به تشكيل فوق العاده شورا نمودند. در اين جلسه كه دستگاههاي اجرايي، نظامي و انتظامي شهر صدرا نيز حضور داشتند؛ تشكيل قرارگاه پدافند زيستي به رياست شهردار صدرا و دبيري ناحيه مقاومت بسيج سپاه محمد رسول الله(ص) مصوب گرديد كه توانست انسجام مؤثري در مبارزه با اين شيوع ايجاد نمايد.

شهردار صدرا با اشاره به اینکه حضور گسترده نيروهاي بسيجي جان تازه اي به مبارزه همه جانبه با اين ويروس منحوس بخشيد اظهار کرد: با به ميدان آمدن ظرفيت شركت عمران صدرا و اداره اوقاف و امور خيريه ضدعفوني و مبارزه با كرونا سرعت بيشتري پيدا كرد و همچنان ادامه دارد.شهردار صدرا با بيان اقدامات انجام شده در چند محور به تشكيل قرارگاه پدافند زيستي اشاره نموده و گفتند:با توجه به عدم استقرار نهادهاي حاكميتي در شهر صدرا و لزوم انسجام بخشي به فعاليتها و از سويي نياز به تشكيل مركزي جهت هدايت و سياستگذاري و استفاده از ظرفيت هاي مختلف، قرارگاه پدافند زيستي به رياست شهردار صدرا و دبيري فرماندهي ناحيه مقاومت بسيج سپاه محمد رسول الله(ص) و عضويت و نظارت اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر صدرا و ادارات شركت عمران صدرا، مركز بهداشت، آبفا، برق، اوقاف، كلانتري هاي شهر، حوزه مقاومت بسيج، گروههاي جهادي و مردمي، مركز اورژانس و معاونت هاي اجرايي و فرهنگي ـ اجتماعي شهرداري صدرا تشكيل شد.

*مسدود نمودن و كنترل مستمر جاده باجگاه، جاده ملوسجان، جاده هاي فرعي و جلوگيري از  ورودي هاي غير قانوني و مخفيانه

پرنیان گفت: مسدود نمودن و کنترل مستمر جاده باجگاه، جاده ملوسجان، جاده های فرعی و جلوگیری از ورودی های غیرقانونی و مخفیانه،طرح موضوع منازل مبله و اخذ دستور مقام قضايي جهت مبارزه با اجاره منازل مبله به افراد غير بومي و كنترل و رصد فضاي شهري با همكاري كلانتري ها در اولویت امور قرار گرفت.

وی افزود: اخذ دستور مقام قضايي جهت پلمپ واحدهاي صنفي غير ضروري كه اقدام به بازگشايي واحد صنفي نموده بودند و كنترل و سركشي مستمر توسط تيم هاي مشترك معاونين شهرداري صدرا، نمايندگان فرمانداري شيراز ، اتاق اصناف، تعزيرات حكومتي بر واحد هاي صنفي متخلف و متوقف كردن كليه خطوط حمل و نقل عمومي از تاريخ 26 اسفند، سركشي دائمي و روزانه از فعاليت‌هاي نيروهاي بسيج و گروههاي جهادي و حل نيازها و مشكلات سخت افزاري آنان

هماهنگي و تبادل نظر با ادارات و دستگاههاي شهر صدرا و استان و پيگيري اخذ مشاركت آنان در مبارزه با ويروس كرونا در قالب قرارگاه،تعامل با مركز اورژانس، كلانتري ها، شبكه بهداشت و درمان، جمعيت هلال احمر و ناحيه مقاومت بسيج سپاه در همكاري و مبارزه با ويروس منحوس كرونا،برپايي ايستگاه سلامتي و پايگاه غربالگري و تأمين امكانات آن با مشاركت شركت عمران صدرا و استقرار نيروهاي بسيجي و آموزش، تب سنجي و هدايت سرنشينان خودروهايي كه وارد صدرا مي شوند و يا افرادي كه به ايستگاه مراجعه مي نمايند. همچنين سركشي و كنترل كاركنان صنوفي كه مجاز به باز بودن مي باشند از جمله اقدامات قرارگاهي مبارزه با كرونا بوده است.

دكتر پرنيان با اشاره به نقش بي بديل نيروهاي بسيجي و جهادي ناحيه مقاومت بسيج سپاه محمد رسول الله(ص) و حوزه ولايت شهر صدرا اظهار داشت: حضور مخلصانه و شبانه روزي نيروهاي بسيجي مانند خون در شريان هاي شهر صدرا مبارزه را مردمي و همه جانبه تر نمود.

*نحوه عملکرد نیروها، خاطرات اوایل دفاع مقدس را تداعی کرد

پرنین با اشاره به حضور 250 نفر نيروي آموزش ديده و جهادي، جوان و مخلص بسيجي جهت ضدعفوني مجتمع هاي مسكوني و معابر در زماني كه بيم خطر ابتلاء براي آنان، بيشتر از سايرين بود، ما را برآن داشت تا هرچه در توان داريم براي تجهيز آنان فراهم كنيم. روزهاي ابتداي حضور نيروهاي جوان بسيجي در معركه مبارزه با ويروس كرونا بي شباهت با روزهاي ابتدايي جنگ تحميلي نبود. نيروهاي جان بركف و آماده، بدون داشتن امكانات مبارزه وجهه شباهت رزمندگان روزهاي اول جنگ با مجاهدين روزهاي اول مبارزه با ويروس منحوس بود.

*تلاش کردیم تا از محل اعتبارات شهرداری تمام تجهیزات مورد نیاز گروه های جهادی بسیج را خریداری و در اختیار آنان قرار دهیم

وی افزود: تلاش كرديم تا از محل اعتبارات شهرداري تمام تجهيزات مورد نياز گروههاي جهادي بسيج اعم از لباس مخصوص، ماسك فيلتردار و عينك و دستكش، تانكرهاي 1000 و 2000 ليتري، دستگاه سم پاشي و اقلام مورد نياز از جمله قطعات يدكي دستگاههاي سمپاش و حتي ماشين لباسشويي براي شستشوي روزانه لباسهاي ضدعفوني را خريداري و در اختيار  آنان قرار دهيم. خودروهاي ترابري شهرداري كه مورد نياز جهت ضدعفوني يا انتقال نيروهاي بسيجي بود به صورت دائمي در اختيار قرار داده شد و تلاش شد تا حدّ امكان تمام نيازهاي لجستيكي عزيزان بسيجي تأمين گردد.

*همه دستگاه ها برای مبارزه با کرونا به میدان آمدند

پرنیان با بیان اینکه شركت عمران صدرا نيز با تأمين محلول مورد تأييد ضدعفوني و پذيرايي روزانه از نيروهاي بسيجي و تأمين بسته هاي بهداشتي ماسك و ژل هاي ضدعفوني جهت نيروهاي جهادي و خريد دو دستگاه تب سنج جهت طرح غربالگري اين مبارزه را سرعت بخشيد. اداره اوقاف و امور خيريه صدرا نيز علي رغم تنگناهاي قانوني خود به ميدان مبارزه آمد و با تأمين بخشي از نيازهاي مبارزه با ويروس كرونا در جهت سلامتي مردم گام برداشت كه انشاءالله اين حركت و حمايت ها به نفع مردم و براي سلامتي آنان و جلوگيري از تحميل هزينه مداواي بيماران احتمالي استمرار خواهد يافت.

 

  • حضور و پیگیری مداوم رئیس و اعضای محترم شورای اسلامی شهر صدرا و مشارکت مدیرعامل شرکت عمران و معاونین ایشان و زحمت عوامل متعدد، باعث شد حرکت نیروهای جهادی را سرعت ببخشد
  • مبارزه با کرونا در کنار همه مشکلات، صحنه ای از وحدت و مجاهدت مخلصانه همه عوامل و دستگاه های اجرایی بود

 

 

*اطلاع رسانی ها سریع و به صورت دقیق انجام می گردید

رئيس قرارگاه پدافند زيستي شهر صدرا با تشكر از مشاركت و همراهي مردم در  مبارزه با ويروس كرونا، بستر سازي فرهنگي را از ضرورت هاي اجتناب ناپذير دانستند كه از روزهاي اول مبارزه با كرونا آغاز گرديد. همزمان با فعاليت هاي اجرايي و خدماتي، اقدامات فرهنگي و اطلاع رساني نيز در دستور كار قرار گرفت تا ضمن بالابردن آگاهي‌هاي مردم؛ آنان را با شرايط موجود آشنا ساخته تا زمينه مشاركت آنان در مهار بحران فراهم گردد.  در اين خصوص مي توان به موارد ذيل اشاره نمود:

اطلاع رساني به هيئت مديره مجتمع هاي مسكوني مبني بر عدم اجاره منازل مبله از طريق مكاتبه توسط رئيس محترم شوراي اسلامي شهر صدرا، نصب بنر در محل ورودي مجتمع و نصب بنر در سطح شهر

چاپ و توزيع 10000 نسخه بروشور حاوي اطلاعات جامعي از نحوه شيوع، انتقال، بيماري و مبارزه با ويروس كرونا و توزيع آن در مجتمع هاي مختلف مسكوني، مراكز پرجمعيت، واحدهاي صنفي در ابتداي شيوع ويروس

كنترل رسانه اي فضاي شهري صدرا و مقابله با شايعات و اطلاع رساني به موقع مطالب مختلف و رصد مستمر ساير گروههاي فعال و پاسخگويي به سؤالات مردمي از طريق مجاري مجازي

انتشار اخبار، اطلاعيه هاو اقدامات صورت گرفته در فضاهاي مجازي از طريق گروههاي مختلف واتساپ، صفحه اينستاگرام شهرداري و سايت شهرداري در مرحله اول ارسال مستقيم به حدود 3500 نفر كه باتوجه به بازنشر اين اخبار در مدت كوتاهي(در مرحله اول) به حداقل 15000 نفر.

اطلاع رساني در خصوص سفر نكردن به شهر صدرا، پيام هاي فرهنگي و بنرهاي آموزشي و نصب آن در نقاط مختلف شهر و مقابل مجتمع هاي پر جمعيت شهري. و چاپ پوستر مبني بر ماندن در خانه و عدم تردد غير ضروري و نصب در وسائط حمل و نقل عمومي و مراكز پرجمعيت.

پخش ادعيه كساء، دعاي هفتم صحيفه سجاديه و.. از بلندگوي مسجد امام رضا(عليه السلام) ـ‌مسجدمتعلق به شهرداري‌ـ به منظور شفاي بيماران و ريشه كني ويروس همزمان با سراسر كشور.

اطلاع رساني مبني بر الف) بستن صنوف غير ضروري ب) عدم اجاره منازل مبله ج) عدم تردد غير ضروري در سطح شهر توسط بلندگوهاي خودروهاي آتش نشاني در چند مرحله

انعكاس خبري اقدامات گروههاي جهادي و آتش نشاني در ضد عفوني معابر و مجتمع هاي مسكوني به صورت لحظه اي

اعلام شماره تلفن همراه در بين مردم جهت اعلام نيازهاي آنان در ضدعفوني مجتمع ها و كاهش بار رواني و نگراني خانواده ها. مردم همچنان مي توانند در صورت نياز از طريق شماره تماس اعلام شده، نام مجتمع خود را جهت اعزام نيروهاي جهادي بسيج و ضدعفوني آن، اعلام نمايند.

*مردم و ساکنین خوب شهر جدید صدرا همکاری خوبی داشتند

وی افزود: تعطيلي فرهنگسرا، كلاسهاي آموزشي و برنامه هاي فرهنگي، تهيه و انتشار انيميشن، كليپ و پيام هاي آموزشي به صورت مستمر از طريق صفحه مجازي شهرداري در اينستاگرام و انتشار آن در ساير گروههاي مختلف مجازي

حمايت معنوي و ارتباط با گروههاي اجتماعي و مطالبه گران شهر صدرا در كنترل و هدايت فعاليتهاي آنان، اخطار و دعوت مردم به عدم حضور در روز طبيعت و 13 فروردين با تمام امكانات مجازي و حقيقي و نصب بنر و اطلاع رساني گسترده

طرح "ياوران سلامت" و سازماندهي درخواست هاي مردمي جهت همكاري در مراحل ضدعفوني از دیگر اقدامات ما در راستای مبارزه با شیوع ویروس کرونا بوده است.

شهردار صدرا عنوان نمود: علاوه براين در طرح ياوران سلامت، هيئت مديره هريك از مجتمع هاي مسكوني مي توانند با معرفي گروه 10 نفره از ساكنان، در ضدعفوني مجتمع خود مشاركت نمايند. امكانات مورد نياز آنان (شامل دستگاه و مواد ضدعفوني تأييد شده) توسط شهرداري تأمين مي شود و آموزش آنان توسط نيروهاي بسيج صورت مي پذيرد.

*ضدعفونی تمام نقاط شهری یکی از مهمترین اقدامات در جهت قطع زنجیره شیوع و جلوگیری از مبتلا شدن مردم به این ویروس

شهردار صدرا مهمترين اقدام در جهت قطع زنجيره شيوع و جلوگيري از مبتلا شدن مردم به اين ويروس، ضدعفوني تمام نقاط شهري دانستند و آن را در سه بخش جمعبندي نمود و گفت: در بخش اول ضدعفونی معابر و مجتمع های پرتراکم

انجام عملیات ضدعفونی در مراکز پرجمعیت  شهر، اماکن عمومی، بانکها، کلانتری،ادوات اداری، معابر و خیابان های سطح شهر در 4 مرحله توسط آتش نشانان. ضدعفونی مجتمع های مسکونی  پرتراکم جمعیت، نظیر مجتمع وحدت بتون، رضوان ۱ و۲، مجتمع  بنا سازان، طلائیه و.. که جمعیت زیادی از شهر صدرا را درخود جای داده است در 3 مرحله توسط آتش نشانان انجام گردید.

*ضدعفونی اتوبوس و مینی بوس و وسائط حمل و نقل عمومی به صورت مداوم

وی با بیان اینکه در بخش دوم ضدعفونی بخش حمل و نقل عمومي در دستور کار قرار گرفت افزود: ضدعفونی اتوبوس و مینی بوس و وستاط حمل و نقل عمومی  به صورت مداوم از تاریخ 6 اسفند لغایت 26 اسفند هر شب توسط 4 تيم ضدعفوني از پرسنل انجام شد.

پرنیان با بیان اینکه در بخش سوم ضدعفونی مجتمع و مکانهای عمومی در اولویت قرار گرفت، اظهار کرد: بخش عمده اي از ضدعفوني توسط گروههاي جهادي بسيجي در سطح شهر انجام شد و بيش از 200 مجتمع مسكوني پرجمعيت توسط 250 نفر نیروی داوطلب مردمی و جهادی 4 مرحله به صورت كامل ضدعفوني گرديد و علاوه براين با تماس مردم با مركز 137 شهرداري مبني بر نياز به ضدعفوني؛ امكانات مورد نياز از جمله مواد ضدعفوني تأييد شده و دستگاه سم پاش به صورت امانت در اختيار هيئت مديره مجتمع ها قرار مي گرفت.

 رئيس قرارگاه پدافند زيستي شهر صدرا با اشاره به اینکه پاركها و ميادين ميوه و تره بار و بازارچه هاي فصلي و بوستانها از جمله موارد پر خطر و محل تجمع مردم بود كه با اقدامات مختلف فرهنگي، ارشادي، قضايي و انتظامي توانستيم آن را كنترل نماييم اظهار کرد: ضد عفونی پاركها و مجموعه هاي تفريحي پر تردد مردمي و وسايل بازي به صورت منظم

تعطیلی پارکها از ابتداي فروردين 1399 و اطلاع رسانی به مردم با نصب بنر در پارکها و توجیه نگهبانان جهت جلوگیری از ورود مردم به پارک با رعایت احترام و جلب مشاركت مردم، اعلام به پیمانکاران فضای سبز و خدمات شهری (جمع آوری زباله) بمنظور در اختیار گذاشتن ماسک و دست کش و مواد ضد عفونی به کارگران، اخذ حكم قضايي و جمع آوری دست فروشان بلوار خلیج فارس و سطح شهر و گشت و كنترل روزانه، جمع آوری جگرکی های جنب اکو پارک به عنوان مركز تجمع اصلي شهر صدرا، تعطیلی بازارهای هفتگی شهر، تعطیلی موقت برخی از پروژه های عمرانی، جهت ضد عفونی روزانه جایگاه و دستگاهها، حذف دریافت پول نقد و جایگزینی کارت خوان از مهمترین اقدامات برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بود.

وی افزود: در روز 13 فروردين و روز طبيعت با هماهنگي و آموزش نيروهاي فضاي سبز، حفاظت فيزيكي و هماهنگي با نيروهاي كلانتري و بسيج و راهور و استقرار و رصد مستقيم شهردار و معاونين در شهر، كليه پاركها و حاشيه هاي تفريحي شهر صدرا كنترل كامل گرديدو با همكاري مردم، در هيچ يك از نقاط پيش بيني شده، تجمع و حضوري شكل نگرفت.

*برخی از نیروها بیش از 30 روز به صورت شبانه روزی در حوزه بسیج ساکن شدند تا مبادا امر مبارزه متوقف گردد

شهردار صدرا ضمن قدردانی از همه کسانی که در راه مبارزه با ویروس کرونا تلاش داشتند، اظهار کرد: مبارزه با ويروس منحوس كرونا در كنار همه مشكلات و سختي هايي كه در كشور و شهر صدرا ايجاد نمود، صحنه اي مبارك از وحدت و مجاهدت مخلصانه همه عوامل و دستگاههاي اجرايي بود. حضور رئيس و اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر صدرا و نظارت و پيگيري مداوم تمام فرايند مبارزه و تصويب اعتبارات مورد نياز شهرداري نمونه اي از حركت انقلابي بود. مشاركت مديرعامل شركت عمران و معاونين ايشان در قرارگاه و تأمين بخشي از اعتبار مورد نياز در شرايطي كه متأسفانه ذيحساب شركت نيز در همين ايّام، از دنيا رفت توانست حركت نيروهاي جهادي را سرعت ببخشد. نيروهاي عزيز و رشيد بسيجي بارديگر در ميدان سلامت مردم، مجاهدانه به ميدان عمل آمدند و برخي از آنان بيش از 30 روز به صورت شبانه روزي در حوزه بسيج ساكن شدند تا مبادا امر مبارزه متوقف گردد. اين ويژگي، خاصّ رويش هاي انقلاب اسلامي و ثمره آرمانهاي امامين انقلاب اسلامي است كه امروز در جهاد خدمت رساني به مردم به ثمر نشسته است.

*گروه های اجتماعی نیز از همان روزهای اول کارگاه های خودجوش و خیریه خود را برای تولید ماسک یا توزیع بسته های معیشتی راه اندازی کردند

پرنین با بیان اینکه در هر مرحله ای كه مانعي ايجاد شد، دستگاه قضايي با همتي والا و نگاهي جهادي ورود مؤثري داشته اند و احساس ما اين بود كه دستگاه قضايي استان به خصوص دادستان محترم و معاون محترم دادستان عضوي از قرارگاه پدافند زيستي بودندٍ، گفت: گروههاي اجتماعي نيز از همان روزهاي اول كارگاههاي خودجوش و خيريه خود را براي توليد ماسك يا توزيع بسته هاي معيشتي راه اندازي كردند وايستگاه توزيع ماسك صلواتي در روز نيمه شعبان و ميلاد امام عصر(عج) جلوه اي زيبايي از روح معنويت و خدمتگزاري به مردم را به نمايش گذاشتند.

وی افزود: حضور سردار غياثي فرمانده محترم سپاه فجر استان فارس، حضور جناب آقاي دكتر روح الله نجابت و جناب آقاي ابراهيم عزيزي و جناب آقاي دكتر قادري نمايندگان منتخب مردم شيراز در مجلس شوراي اسلامي، حضور جناب آقاي دكتر ابراهيمي معاون محترم دادستان مركز استان و حضور و همراهي مستمر جناب سرهنگ بنايي فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه محمد رسول الله(ص) در قرارگاه پدافند زيستي شهر صدرا مايه دلگرمي و مباهات مسئولان و مردم شهر صدراست و باعث شد مشاركتي زيبا و همراهي دقيق و هوشمندانه اي توسط مردم و كاسبان شهر صدرا در مبارزه با شيوع اين ويروس منحوس شكل بگيرد كه براي اين نعمت هاي الاهي بايد شكرگزار دائمي درگاه خداوند باشيم.

 

دکتر پرنیان با اشاره به برخی از آمارها از ابتدای مبارزه با ويروس كرونا از روز 4 اسفند 98 تا كنون گفت: خرید 200 ليتر مواد ضدعفوني دست و 150 ليتر الكل، تهیه 4500  ليتر مايع ضد عفوني با قدرت تركيب هر ليتر در 200 ليتر آب، چاپ تعداد 20000 برگ بروشور و 1000 برگ پوستر اطلاع رساني مرتبط به میزان 950 مترمربع از جمله اقدامات در راه مبارزه با ویروس کرونا بوده است.

 

 

از   0   رای
0   نظرات


دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
آخرین خبـرها
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت فرارسیدن هفته وحدت، میلاد با سعادت حضرت محم ...
شهردار صدرا از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بازدید کرد
اولین میز خدمت شهرداری و شورای اسلامی شهر صدرا با مدیریت جدید برگزار گردید
آگهی تجدید مناقصه انجام عملیات مرمت و بهسازی پارک های سطح شهر صدرا 55-1402
آگهی تجدید مزایده فروش 7000 لیتر روغن سوخته متعلق به شهرداری صدرا (17-1402)
با حضور دکتر پارسایی شهردار صدرا از زحمات آتش نشانان شهرداري به مناسبت روز آتش نشاني و ايمني تقدیر ش ...
بازتاب گسترده انتصاب دکتر مجتبی پارسایی بعنوان شهردار صدرا در روزنامه های کشور
آیین تجلیل از ایثارگران، جانبازان و فرزندان شهدای 8 سال دفاع مقدس شاغل در شهرداری صدرا برگزار شد
مراسم زیارت عاشورا و غبار روبی گلزار شهدا به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس توسط پرسنل شهرداری صدرا ...
طی حکمی از سوی استاندار فارس دکتر پارسایی به عنوان اولین شهردار بومی جوان و متعهد صدرا منصوب شد
کلاسهای آموزشی ویژه طراحان ،ناظرین وکارشناسان
آگهی مناقصه حفظ و نگهداری فضای سبزفاز دو و بلوار خلیج فارس شهر صدرا 54-1402
پیام سرپرست شهرداری و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت سالروز شهادت حضرت امام حسن عسكری(ع) و آغا ...
همزمان با آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس، زنگ مهر در شهر صدرا نواخته شد
پیام سرپرست شهرداری و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس
بازدید سرپرست شهرداری و اعضای شورای شهر از پارک مهندسین و پارک محله ای بلوار فردوسی
دیدار مردمی سرپرست شهرداری صدرا و معاونین با شهروندان برگزار گردید
قیر پاشی و روکش آسفالت خیابان خورشید(فاز دو)
اتوبوس‌های خریداری شده شهرداری صدرا وارد چرخه حمل و نقل می‌شود
آگهی تجدید مناقصه خرید اقلام تاسیسات برقی و روشنایی بلوار جانبازان و معابر شهر صدرا 53-1402
آگهی تجدید مناقصه انجام عملیات اصلاح هندسی تقاطع حافظ سعدی و دوربرگردان ابتدای بلوار سعدی شهر صدرا 5 ...
آگهی تجدید مناقصه عملیات احداث پارک محله ای بلوار فردوسی فاز یک شهر صدرا 51-1402
عملیات اجرایی پارک محله ای بلوار فردوسی به زودی آغاز می شود
زیر سازی کوچه ماهان 3 خیابان خورشید(محله ارتش فاز دو)
اجرای دیوار سنگی مالون جهت استحکام ترانشه خیابان رازی( البرز3)
برگزاری مراسم عزاداری ایام رحلت حضرت رسول اکرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع) در ...
مراسم سالگرد شهید امیررضا اولادی شهید مدافع امنیت در مسجد امام رضا(ع) برگزار گردید
بازدید مهندس عباسی سرپرست شهرداری صدرا از روند بهسازی اکو پارک
آگهی مناقصه خرید و حمل پایه های روشنایی جهت بلوار پارسه شهر صدرا 50-1402
زیرسازی کوچه امام حسین (ع) ناحیه ارتش - فاز 2
پیام دعوت سرپرست شهرداری و رئیس شورای اسلامی از مردم فهیم شهر صدرا جهت شرکت در مراسم سالگرد شهید امی ...
پیام تسلیت سرپرست شهرداری و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت فرا رسیدن ایام رحلت حضرت رسول اکرم ...
بازدیدسرپرست شهرداری و سخنگوی شورای شهر از روند اجرایی پیاده راه و مناسب سازی بولوار امام خمینی
بازدید سرپرست شهرداری و سخنگوی شورای شهر از خاکبرداری پارک ملاصدرا(9 هکتاری)
بازدید سرپرست شهرداری و سخنگوی شورای شهر از روند اجرایی ساختمان اداری شهردار ی صدرا
آگهی تجدید مناقصه انجام عملیات مرمت و بهسازی پارک های سطح شهر صدرا 49-1402
آگهی تجدید مزایده فروش 7000 لیتر روغن سوخته متعلق به شهرداری صدرا (16-1402)
پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی(ع) درصدرا برگزار شد
پیام تسلیت سرپرست شهرداری و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی
دیدار مردمی سرپرست شهرداری صدرا و معاونین با شهروندان برگزار گردید
روکش آسفالت بولوار امام خمینی
مراسم زیارت عاشورا و غبارروبی گلزار شهدای گمنام به مناسبت هفته دولت و سالگرد شهیدان رجایی و باهنر بر ...
ساخت بازارچه میوه و تره بار (میدان جهاد - بولوار حافظ)
بازدید میدانی سرپرست شهرداری و نایب رئیس شورای شهر از روند پروژه های عمرانی
دیدار مردمی سرپرست شهرداری صدرا و معاونین با شهروندان برگزار گردید
جلسه هیات عالی سرمایه‌گذاری شهرداری صدرا برگزار گردید
آگهی تجدید مناقصه انجام عملیات زیرسازی و آسفالت معابر فاز دو شهر صدرا(پارت اول) 48-1402
روکش آسفالت کوچه لادن5
روند تجهیز اکو پارک شهر صدرا
پیام تبریک سرپرست شهرداری و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند
دوره آموزشی ضوابط گاز رسانی ویژه طراحان، ناظرین وکارشناسان برگزار گردید
آگهی تجدید مناقصه انجام عملیات تهیه، نصب و اجرای برق رسانی به اکوپارک شهر صدرا 47-1402
آگهی تجدید مناقصه انجام عملیات اصلاح هندسی تقاطع حافظ سعدی و دوربرگردان ابتدای بلوار سعدی شهر صدرا 4 ...
آگهی مناقصه خرید اقلام تاسیسات برقی و روشنایی بلوار جانبازان و معابر شهر صدرا 45-1402
آگهی مناقصه عملیات فاز اول احداث پارک دالاهو شهر صدرا 44-1402
آگهی مناقصه عملیات احداث پارک محله ای بلوار فردوسی فاز یک شهر صدرا 43-1402
آگهی مناقصه انجام عملیات پیاده روسازی فاز دو شهر صدرا 42-1402
توزیع متوازن خدمات به تمامی مناطق، اولین اقدام شورا و شهرداری صدرا
کلاسهای آموزشی ویژه طراحان ،ناظرین وکارشناسان
ترمیم موزاییک فرش پیاده راه بولوار دماوند
اجرای موزاییک فرش بولوار امام خمینی
دیدار رئیس و اعضای شورای اسلامی از سه تن از آزادگان شهر صدرا به مناسبت 26مرداد سالروز بازگشت آزادگان ...
حضور سرپرست شهرداری به همراه نایب رئیس و عضو شورای اسلامی، معاونین، مدیران شهرداری صدرا در آیین تشیع ...
دومین دوره ی آموزشی جهت توانمندسازی کارگران توسط معاونت شهرسازی و معماری شهرداری صدرا برگزار گردید
کلنگ‌ احداث پارک 6.3 هکتاری فاز 2 شهر صدرا به زمین زده شد
دیدار مردمی سرپرست شهرداری صدرا و معاونین با شهروندان برگزار گردید
آگهی تجدید مناقصه انجام عملیات زیرسازی و آسفالت معابر فاز دو شهر صدرا(پارت اول) 40-1402
آگهی تجدید اجاره یک قطعه زمین ورزشی با پوشش چمن مصنوعی شهر صدرا (15-1402)
آگهی تجدید مزایده فروش 7000 لیتر روغن سوخته متعلق به شهرداری صدرا (14-1402)
پیام تبریک سرپرست شهرداری و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت روز خبرنگار
احداث دوربرگردان و اصلاح چهارراه امام خمینی
مهار آتش سوزی مجتمع وحدت بتن در شهر صدرا
آگهی تجدید مناقصه خرید هشت عدد کیوسک مطبوعاتی و تنقلاتی جهت شهر صدرا 39-1402
ترمیم و احداث تک لبه خیابان سرو نقره ای
ترمیم و اجرای تک لبه بولوار جانبازان
اجرای عرضی بولوار ایران(خیابان ایران 1)
کلاسهای آموزشی ویژه طراحان، ناظرین و کارشناسان
آگهی مناقصه انجام عملیات اصلاح هندسی تقاطع حافظ سعدی و دوربرگردان ابتدای بلوار سعدی شهر صدرا 38-1402
آگهی مناقصه انجام عملیات فاز اول پارک 9 هکتاری میدان اسفار فاز یک شهر صدرا 37-1402
آگهی تجدید مناقصه انجام عملیات تهیه، نصب و اجرای برق رسانی به اکوپارک شهر صدرا 36-1402
پیام تشکر سرپرست شهرداری و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا از حضور پرشور و شعور شهروندان در مجالس عزاداری ...
حضور پرشور مردم و مسئولین در مجالس عزاداری محرم
پیام تسلیت سرپرست شهرداری و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی
آگهی تجدید مناقصه انجام کلیه امور مورد نیاز خدمات شهر فاز یک و دو (تنظیف،جمع آوری و حمل پسماند) شهر ...
برگزاری مراسم عزاداری حسینی با حضور رئیس شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری صدرا در مسجد امام رضا (ع)
بازدیدرئیس شورای اسلامی شهر صدرا و سرپرست شهرداری از هیئت های مذهبی صدرا
مهندس فیروزمند رئیس کمیسیون حقوقی، فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر: کمبود سرانه‌های آموزشی در صدر ...
مهندس عباسی سرپرست شهرداری صدرا: فضاسازی متناسب با ماه محرم در شهر صدرا انجام می‌شود
آگهی تجدید مناقصه انجام عملیات ترمیم و احداث جداول معابر فاز یک شهر صدرا 34-1402
آگهی تجدید مناقصه انجام عملیات زیرسازی و آسفالت معابر فاز دو شهر صدرا(پارت اول) 33-1402
آگهی اجاره یک قطعه زمین ورزشی با پوشش چمن مصنوعی شهر صدرا (12-1402)
آگهی مزایده فروش 7000 لیتر روغن سوخته متلق به شهرداری صدرا (11-1402)
بازدید رئیس شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری صدرا از روند پروژه های عمرانی فاز
بخش اسباب بازی کتابخانه شهدای سلامت شهر صدرا افتتاح گردید
مسابقات مینی فوتبال کارکنان شهرداری صدرا به مناسبت عید سعید غدیر خم برگزار گردید
آگهی مناقصه عملیات احداث مخزن فضای سبز شهر صدرا 31-1402
آگهی تجدید مناقصه خرید هشت عدد کیوسک مطبوعاتی و تنقلاتی جهت شهر صدرا 30-1402
دوره های آموزشی جهت توانمندسازی کارگران توسط معاونت شهرسازی و معماری شهرداری صدرا برگزار گردید
آگهی تجدید مناقصه انجام عملیات مناسب سازی پیاده روهای شهر صدرا 29-1402
املاک دارای رای تخریب(اعاده)
آگهی تجدید مناقصه انجام عملیات لکه گیری آسفالت معابر فاز دو شهر صدرا 28-1402
آگهی تجدید مناقصه انجام عملیات لکه گیری آسفالت معابر فاز یک شهر صدرا 27-1402
آگهی تجدید مناقصه انجام عملیات زیرسازی و آسفالت معابر فاز یک شهر صدرا(پارت دوم) 26-1402
آگهی مناقصه انجام کلیه امور مورد نیاز خدمات شهر فاز یک و دو (جمع آوری و حمل پسماند) شهر صدرا 25-140 ...
برگزاری مراسم عید غدیر خم در مسجد امام رضا(ع) شهر صدرا
برگزاری جشن بزرگ عید غدیر خم با حضور مسئولین شهر صدرا
برگزاری مراسم زیارت عاشورا ویژه کارکنان شهرداری صدرا در مسجد امام رضا(ع)
پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر صدرا و سرپرست شهرداری صدرا به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدير خم
پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر صدرا و سرپرست شهرداری صدرا به مناسبت ۱۴ تیرماه روز شهرداری ها و دهی ...
دیدار مردمی سرپرست شهرداری صدرا و رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر با شهروندان ب ...
جلسه کمیسیون فرهنگی با حضوررئیس شورای اسلامی شهر ، رئیس کمیسیون حقوقی، فرهنگی و اجتماعی شورا و سرپرس ...
پیام مشترک سرپرست شهرداری و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت هفته قوه قضاییه
پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر صدرا و سرپرست شهرداری صدرا به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان
نخستین نشست هم اندیشی مدیران و شهروندان صدرا برگزار شد
آگهی تجدید مناقصه خرید درخت و گل و گیاه جهت استفاده در سطح شهر صدرا 24-1402
آگهی مناقصه انجام عملیات ترمیم و احداث جداول معابر فاز یک شهر صدرا 23-1402
آگهی تجدید مزایده واگذاری 4557 مترمربع از قطعه 1 ناحیه 180 هکتاری شهر صدرا (9-1402)
آگهی تجدید مناقصه اجاره ماشین آلات راهسازی عمرانی و خدماتی جهت شهرداری صدرا 22-1402
آگهی تجدید مناقصه خرید هشت عدد کیوسک مطبوعاتی و تنقلاتی جهت شهر صدرا 21-1402
آگهی مناقصه انجام عملیات زیرسازی و آسفالت معابر فاز دو شهر صدرا(پارت اول) 15-1402
آگهی مناقصه انجام عملیات تهیه، نصب و اجرای برق رسانی به اکوپارک شهر صدرا 20-1402
آگهی مناقصه انجام عملیات مناسب سازی پیاده روهای شهر صدرا 19-1402
بازدید سرپرست شهرداری صدرا از پروژه های عمرانی
آگهی مناقصه انجام عملیات لکه گیری آسفالت معابر فاز دو شهر صدرا 18-1402
آگهی مناقصه انجام عملیات لکه گیری آسفالت معابر فاز یک شهر صدرا 17-1402
آگهی مناقصه انجام عملیات ترمیم و احداث جداول معابر فاز دو شهر صدرا 16-1402
آگهی مناقصه انجام عملیات زیرسازی و آسفالت معابر فاز یک شهر صدرا(پارت دوم) 14-1402
آگهی مناقصه انجام عملیات زیرسازی و آسفالت معابر فاز یک شهر صدرا(پارت اول) 13-1402
آگهی تجدید مزایده فروش 7991 مترمربع اراضی ملک زاد شهر صدرا (8-1402)
سنگفرش کوچه شهید اکبر حسینیان پور(دانش3) با مشارکت شهروندان
موزاییک فرش رفوژ وسط بولوار البرز
پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر صدرا و سرپرست شهرداری صدرا به مناسبت انتصاب رئیس جدید دفتر نظارت شو ...
مهندس هاشم عزیزی به عنوان شهردار منتخب به فرمانداری معرفی شد
مهندس امین عباسی به عنوان سرپرست شهرداری صدرا انتخاب شد
دکتر پرنیان شهردار صدرا، از سمت خود استعفا داد
پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین پانزده ...
برگزاری جشن بزرگ میلاد امام رضا (ع) در شهر صدرا
برگزاری ویژه برنامه‌های دهه کرامت و برپائی چایخانه حضرت رضا (ع)در شهر صدرا
آگهی مناقصه انجام عملیات زیرسازی و آسفالت معابر فاز دو شهر صدرا(پارت دوم) 12-1402
آگهی مناقصه اجاره ماشین آلات راهسازی عمرانی و خدماتی جهت شهرداری صدرا 11-1402
آگهی تجدید مناقصه خرید، نصب و راه اندازی قطعات مرکز معاینه فنی خودرو شهر صدرا 10-1402
آگهی تجدید مناقصه خرید درخت و گل و گیاه جهت استفاده در سطح شهر صدرا 9-1402
دیدار شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا با مادر شهید اکبر جوانمردی
آگهی مناقصه خرید و حمل لوله و اتصالات پلی اتیلن جهت استفاده در سطح شهر صدرا 8-1402
آگهی مناقصه خرید هشت عدد کیوسک مطبوعاتی و تنقلاتی جهت شهر صدرا 7-1402
آگهی تجدید مناقصه انجام وظایف و فعالیت های قابل واگذاری مورد نیاز واحدهای مختلف شهرداری صدرا 6-1402
گلباران قبور شهدای گمنام شهر صدرا به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر
پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر
ادامه روند اجرایی ساخت پارک البرز
لایروبی جداول بولوار عباس دوران
روکش آسفالت خیابان ترنگ و شاهین فاز 2
دیدار مردمی شهردار صدرا و معاونین با شهروندان برگزار گردید
سرپرست جدید معاونت معماری و شهرسازی شهرداری صدرا منصوب شد
آگهی مناقصه خرید و حمل آهن آلات جهت اجرای فنداسیون بازارچه میوه و تره بار در 4 نقطه شهر صدرا 5-1402
پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س)، میلاد امام ...
خدمات شهرداری صدرا با امکان ثبت درخواست عدم خلاف و پایانکار بصورت اینترنتی توسعه یافت
برگزاری مراسم عزاداری شهادت حضرت امام جعفرصادق(ع) در مسجد امام رضا(ع) شهر صدرا
پیام تسلیت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت شهادت امام جعفر صادق(ع)
نصب وسایل بازی پارک بوستان
نصب چشم گربه ترافیکی میدان کشاورزی(فاز دو)
موزاییک فرش پیاده راه بولوار پزشکان پیوند
خرید دستگاه چند منظوره جهت تولید قطعات بتنی
بتن ریزی و سنگفرش پارک خانواده(میدان ملک حسینی فاز دو)
کلنگ‌ احداث آرامستان شهر صدرا به زمین زده شد
آیین تودیع و معارفه مسئول حراست شهرداری صدرا برگزار شد
آگهی تجدید مزایده واگذاری 4557 مترمربع از قطعه 1 ناحیه 180 هکتاری شهر صدرا (6-1402)
آگهی مزایده فروش 7991 مترمربع اراضی ملک زاد شهر صدرا (5-1402)
با هدف ترویج و اعتلاء دانش تخصصی مهندسان در حوزه مقررات ملی ساختمان، دوره های آموزشی رایگان برگزار خ ...
روکش آسفالت بولوار میثاق(فاز دو)
آگهی تجدید مزایده اجاره 1200 متر مربع عرصه در اکوپارک شهر صدرا 4-1402
دالگذاری کوچه شهید محمد شریعتی 2 (البرز 3)
آگهی مناقصه خرید، نصب و راه اندازی قطعات مرکز معاینه فنی خودرو شهر صدرا 4-1402
آگهی مناقصه خرید درخت و گل و گیاه جهت استفاده در سطح شهر صدرا 3-1402
تقدیر از معلمان شهر صدرا با حضور امام جمعه و سایر مسئولین
ساماندهی تابلوهای سطح شهر
آگهی مناقصه 2-1402 انجام وظایف و فعالیت های قابل واگذاری مورد نیاز واحدهای مختلف شهرداری صدرا
برگزاری دیدار مردمی شهردارصدرا و معاونین با شهروندان
نصب علائم ترافیکی و ایمن سازی دوربرگردان بولوار دنا
تعریض جدول و دالگذاری خیابان البرز 3 کوچه خلیلی 3
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت روز معلم
عملیات اجرایی احداث ساختمان اداری شهرداری صدرا آغاز شد
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت روز کارگر
پیام تبریک شهردار صدرا به مناسبت فرارسیدن نهم اردیبهشت روز شوراها
پیام تسلیت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا در پی درگذشت مادر شهیدان گرانقدر ایزدی
بررسی مشکلات شهروندان در دیدار با شهردار و عضو شورای اسلامی شهر صدرا
روکش آسفالت خیابان البرز 1
نماز عید فطر با حضور باشکوه مردم ولایتمدار شهر صدرا برگزار شد
پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت عید سعید فطر
آگهی تجدید مزایده فروش 21 دستگاه اتوبوس O355 درون شهري متعلق به شهرداري صدرا 3-1402
حضور شهردار و مسئولین شهر صدرا در بین جوانان معتکف در مسجد امیرالمومنین
آغاز عملیات ساخت جایگاه سوخت چند منظوره شهرداری صدرا
روکش آسفالت بولوار عرفان فاز یک
زمان صدور پروانه ساخت با همکاری نظام مهندسی کاهش می یابد/طرح های معماری شهری توسط طراحان شهرداری در ...
آیین کلنگ زنی سالن ورزشی دبستان امام حسین (ع) با حضور شهردار صدرا برگزار شد
بهسازی میدان کشاورزی فاز دو
برپایی سفره افطار در مسجد امام رضا (ع)
برگزاری راهپیمایی باشکوه روز قدس در شهر صدرا
آگهی مزایده واگذاری 4557 مترمربع از قطعه 1 ناحیه 180 هکتاری شهر صدرا
آگهی مزایده اجاره 1200 متر مربع عرصه در اکوپارک شهر صدرا
روکش آسفالت بولوار مولانا
پیام تسلیت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت شهادت مولی الموحدین امیرالمومنین حضرت علی ( ...
دعوت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا از عموم شهروندان برای شركت در راهپیمائی روز قدس
پیام تسلیت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت شهادت مولی الموحدین امیرالمومنین حضرت علی ( ...
برگزاری مراسم احیا شب نوزدهم ماه مبارک رمضان در مسجد امام رضا (ع) شهر صدرا
لکه گیری آسفالت چهارراه خوارزمی
زیرسازی کوچه کوهپایه 8 فاز یک
آگهی مناقصه تامين ماشين آلات استيجاري و نيروهاي مورد نياز سازمان حمل و نقل و ترافيك شهرداري صدرا(شم ...
همزمانی روز طبیعت و افطار در اکوپارک صدرا
برگزاری جلسات تفسیر قرآن ویژه ماه رمضان مسجد امام رضا (ع)
پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت 12 فروردین روز جمهوری اسلامی
نصب المان های نوروزی و فضاسازی شهر صدرا در استقبال از بهار
پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان
پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت فرارسيدن نوروز
دکتر بهزاد پرنیان شهردار صدرا از عزم راسخ برای سازندگی صدرا خبر داد
تقدیر از پاکبانان شهرداری صدرا به مناسبت روز پاکبان
روکش آسفالت میدان جهاد فاز دو
مهندس رضا انصاری معاون توسعه و منابع انسانی شهرداری صدرا: عیدی ،پاداش و سنوات تمامی کارکنان شهرداری ...
دکتر پرنیان شهردار صدرا برنامه‌های شهرداری در استقبال از نوروز را تشریح کرد
آیین غبار روبی مسجد امام رضا (ع) شهر صدرا در آستانه ماه مبارک رمضان
پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت فرارسيدن شب چهارشنبه آخر سال
لکه گیری آسفالت معابر سطح شهر
برگزاری مراسم جشن به مناسبت نیمه شعبان و ولادت امام زمان (عج) در مسجد امام رضا(ع) شهر صدرا
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت میلاد امام زمان (عج)
بهسازی و زیباسازی میدان کشاورزی فاز 2
با نزدیک شدن به ایام نوروز رنگ آمیزی جداول سطح شهر آغاز شد
30 هکتار فضای سبز پارکی در شهر صدرا اجرا شده است
اجرای عرضی خیابان مهر فاز یک
زیر سازی و آسفالت میدان جهاد فاز 2 پس از اصلاح هندسی
آگهي مناقصه 80-1401 نصب و راه اندازی چاه های جدیدالاحداث به همراه خرید پمپ و لوازم تاسیساتی
آگهي مناقصه 79-1401 عملیات روکش آسفالت معابر سطح شهر با قیر سهمیه ای
آگهي مناقصه 78-1401 اجاره ماشين الات راهسازي عمرانی مورد نیاز شهرداری صدرا
آگهی مزایده 32-1401 روش 21 دستگاه اتوبوس O355 درون شهري متعلق به شهرداري صدرا
ملاقات مردمی شهردار و عضو شورای شهر صدرا با هدف رسیدگی به مشکلات و درخواست های شهروندان برگزار شد
عملیات اجرای موزاییک فرش پیاده راه مطهرنیا
نخستین جلسه هماهنگی ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری صدرا برگزار شد
آگهي تجدید مناقصه خريد يك دستگاه خودرو پيشروي آمیکو آسنا 76-1401
آگهی تجدید مناقصه احداث دو واحد سرویس بهداشتی پارک خانواده میدان ملک حسینی 75-1401
آگهی تجدید مزایده اجاره عرصه جهت وسایل بازی کودکان در پارک خرم شهر صدرا 30-1401
آگهی مناسب سازی پیاده روهای سطح شهر صدرا به منظور سهولت تردد معلولین و عابرین پیاده 74-1401
دیدار شهردار و رییس شورای شهر با فرمانده سپاه و تنی چند از جانبازان صدرا
آگهی تجدید مناقصه عملیات اجرای فاز اول پارک خانواده میدان ملک حسینی شهر صدرا 77-1401
آگهی تجدید مزایده اجاره 3 قطعه زمین ورزشی با پوشش چمن مصنوعی 28-1401
آگهي مناقصه حفظ و نگهداري فضاي سبز فاز يك، اكو پارك و منطقه اهل بيت شهر صدرا 73-1401
آغاز لکه گیری آسفالت ۸۰۰۰۰ متر مربع از معابر سطح شهر صدرا
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت اعیاد شعبانیه و روز پاسدار و جانباز
پاکسازی دیوارهای سطح شهر در آستانه سال نو
کمیسیون بند 20 شهرداری در راستای حفظ حقوق عامه با مشاغل مزاحم برخورد خواهد کرد
زمان صدور پروانه ساخت با همکاری نظام مهندسی کاهش می یابد.....
اصلاح طرح هندسی میدان ارتش
اصلاح طرح هندسی میدان جهاد فاز 2
اجرای ساختمان مرکز معاینه فنی خودرو شهرداری صدرا
احداث پارک محله ای البرز 3
دیدار شهردار و رئیس شورای شهر صدرا با شهروندان
بازدید شهردار صدرا و معاون اجرائی از پروژه های در حال اجرا
بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری صدرا تحقق یافته است
36 کیلومتر شبکه فاضلاب شهر صدرا با پیگیری های شورای شهر اجرا شده است
اطلاعیه اعلان عمومی عوارض و بهای خدمات و ایین نامه ها سال 1402 شهرداری صدرا
آگهی فراخوان اجاره عرصه جهت رونق و ایجاد اشتغال در اکوپارک شهر صدرا
آگهی تجدید مناقصه خرید و نصب وسایل بازی پلی اتیلن و مجموعه ورزشی جهت پارک های سطح شهر صدرا 72-1401
پیام تشکر شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن
حضور پرشور مردم صدرا در راهپیمایی ۲۲ بهمن
تخفیف ۲۲درصدی عوارض و رایگان شدن حمل و نقل عمومی تا پایان بهمن
دعوت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن
کلیات بودجه‌ سال آینده شهرداری صدرا تصویب شد
تلاش شهرداری صدرا برای جلوگیری و رفع آب‌گرفتگی همزمان با بارش باران
استمرار دیدار مردمی شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر با شهروندان صدرا
آگهی مناقصه اجرای فاز اول احداث آرامستان شهر صدرا 71-1401
آگهي مزایده فروش 21 دستگاه اتوبوس O355 درون شهری متعلق به شهرداری صدرا (27-1401)
فضاسازی و آذین بندی سطح شهر صدرا به مناسبت ایام الله دهه مبارکه فجر
جشن میلاد امام علی (ع) و روز پدر در مسجد امام رضا (ع) برگزار شد
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر
به مناسبت دهه پرفروغ فجر، آئین غبار روبی و عطرافشانی گلزار شهدای گمنام و نواختن زنگ انقلاب با حضور م ...
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت ایام مبارک دهه فجر
موزاییک فرش پیاده راه بولوار البرز و خیابان کوهسار
آگهی مناقصه خرید و نصب وسایل بازی پلی اتیلن و مجموعه ورزشی جهت پارک های سطح شهر صدرا 70-1401
آگهی تجدید مناقصه عملیات اجرای فاز اول پارک خانواده میدان ملک حسینی شهر صدرا 69-1401
زیباسازی و گلکاری میدان بهارستان شهر صدرا
در کمیسیون سرمایه گذاری شهرداری و شورای اسلامی شهر صدرا مطرح شد: نمایشگاه فروش بهاره در صدرا برگزار ...
بازدید سرپرست اداره کل نوسازی مدارس استان فارس از مدارس شهر صدرا
دیدار مستقیم شهروندان با شهردار صدرا
آگهی تجدید مناقصه احداث دو واحد سرویس بهداشتی پارک خانواده میدان ملک حسینی 68-1401
آگهي تجدید مزايده واگذاری و الحاق معبر سه متری ناحیه 128 هکتاری شهر صدرا 26-1401
آگهی مزایده اجاره عرصه جهت وسایل بازی کودکان در پارک خرم شهر صدرا25-1401
آگهي تجدید مناقصه خريد يك دستگاه خودرو پيشروي آمیکو آسنا 67-1401
آگهی تجدید مناقصه عملیات لکه گیری به همراه تامین آسفالت شهرداری صدرا 66-1401
دکتر پرنیان شهردار و مهندس عزیزی رئیس شورای اسلامی شهر صدرا اقدام پارلمان اروپا علیه سپاه را محکوم ن ...
مشکلات و موضوعات مرتبط با آسیبهای اجتماعی شهر صدرا بررسی شد
ورودی های شهر صدرا با همکاری شهرداری و سازمان های مردم نهاد پاکسازی شد
شهردار، معاونین و عضو شورای شهر صدرا با شهروندان دیدار کردند
آگهي تجدید مناقصه خريد اقلام برقی و تاسیساتی جهت روشنایی معابر سطح شهر صدرا 65-1401
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن
قرارگاه امنیت غذایی شهرستان شیراز در شهر صدرا تشکیل شد
آگهی تجدید مزایده اجاره 4 قطعه زمین ورزشی با پوشش چمن مصنوعی 24-1401
بازدید دوره ای شهردار و رئیس شورای شهر از ناحیه کشاورزی فاز 2 شهر صدرا
پیام تسلیت دکتر پرنیان شهردار و مهندس عزیزی رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت درگذشت عموی گرامی س ...
آگهي فراخوان مشارکت در سرمایه گذاری پروژه بهره برداری از زیرساخت ارتباطی شهر هوشمند و FTTX شهری (31 ...
آگهي مزايده تجدید فروش سی قطعه زمین با کاربری مسکونی در ناحیه نیروانتظامی شهر صدرا(23-1401)
بازدید شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر از شیرخوارگاه حضرت ولی عصر (عج) صدرا
آگهی مناقصه عملیات اجرای فاز اول پارک خانواده میدان ملک حسینی شهر صدرا 64-1401
آگهی تجدید فراخوان مشارکت در سرمایه گذاری ساخت و راه اندازی مجتمع تجاری اداری خدماتی در بلوار ارتش ف ...
بازدید دوره ای شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر از فاز 2 شهر صدرا
شهردار، رئیس و عضو شورای شهر صدرا با شهروندان دیدار کردند
آگهی تجدید مناقصه اجراي عمليات اصلاح هندسی میدان وحدت بتن شهر صدرا 63-1401
آگهی مناقصه احداث دو واحد سرویس بهداشتی پارک خانواده میدان ملک حسینی 61-1401
شعبه جدید بانک ملی شهر صدرا ساخته می شود
با حضور سردار غیب پرورجانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه امنیتی امام علی (ع) : یادواره شهدای عملیات ...
آيين تشييع و خاكسپاري پيكر مطهر شهيد گمنام با حضور شهردار ، رئیس و اعضای شورای شهر صدرا برگزار شد
آزمایش سرشماری عمومی نفوس و مسکن ثبتی مبنا 1405
پیام تسلیت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا ( س)
برگزاری مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در مسجد امام رضاع (ع) شهر صدرا
آگهی مناقصه عملیات لکه گیری به همراه تامین آسفالت مورد نیاز واحد خدمات شهر شهرداری صدرا 62-1401
شادی شهروندان از بارش برف زمستانی در شهر صدرا
آمادگی کامل شهرداری صدرا در بارش برف اخیر
آگهي تجدید مناقصه خريد يك دستگاه خودرو پيشروي آمیکو آسنا 60-1401
همکاری و تعامل بین ادارات شهر می تواند مشکلات مردم را به حداقل برساند
تعداد 7 دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی شهر صدرا افزوده شد
اجرای آزمایش سرشماری نفوس و مسکن ثبتی مبنا در شهر صدرا انجام خواهد شد
آگهي مناقصه خريد اقلام برقی و تاسیساتی جهت روشنایی معابر سطح شهر صدرا 59-1401
آگهي مناقصه خريد قطعات معاینه فنی خودرو شهرداری صدرا 58-1401
مذاکرات مدیران شهرهای شیراز و صدرا برای رفع گره های کور دو شهر صورت گرفت
آگهی مزایده اجاره 4 قطعه زمین ورزشی با پوشش چمن مصنوعی 22-1401
اجرای عرضی بولوار بوستان
جلسه ملاقات مردمی شهردار صدرا با شهروندان برگزار شد
بررسی و رفع مشکلات شهروندان صدرا با حضور مشترک شهردار، معاونین، رئیس و اعضای شورای شهر
آگهی تجدید مناقصه خرید لوازم بازی پلی اتیلن جهت پارک های سطح شهر صدرا 57-1401
پیام تسلیت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه زهر ...
تشریح عملکرد و برنامه های شهرداری و شورای اسلامی شهر صدرا با حضور اصحاب رسانه
آگهی تجدید مناقصه اجراي عمليات اصلاح هندسی میدان وحدت بتن شهر صدرا 56-1401
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت روز دانشجو
شهردار، رئیس و عضو شورای شهر صدرا با شهروندان دیدار کردند
روکش آسفالت خیابان شهید نگهداری فاز دو
آگهی فراخوان سرمایه گذاری ساخت و راه اندازی مجتمع تجاری اداری خدماتی در بلوار ارتش فاز دو شهر صدرا
اصلاح هندسی بولوار خوارزمی
مشکلات ورزش و جوانان شهر صدرا در صحن شورای اسلامی شهر بررسی شد
به مناسبت روز پرستار و با حضور مسئولین شهر صدرا از پرستاران بیمارستان های این شهر تقدیر شد
نصب سرعتگیر و چشم گربه ترافیکی در خیابان سهند
دیدار شهروندان صدرا با شهردار و معاونین و رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر
آگهی تجدید مناقصه انجام وظایف و فعالیت های قابل واگذاری مورد نیاز واحدهای مختلف شهرداری صدرا (1401-5 ...
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت ولادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار
روکش آسفالت کوچه های خیابان دماوند
تقدیر از بسیجیان شهر صدرا به مناسبت هفته بسیج
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت برد تيم ملي فوتبال جمهوري اسلامي ايران
دیدار شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه امیرالمؤمنین (ع) به مناس ...
دیدار شهروندان صدرا با شهردار و معاونین و رئیس کمیسیون حقوقی، فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر
آگهي تجدید مزايده فروش دو دستگاه خودرو سواری پژو متعلق به شهرداری صدرا (21-1401)
آگهي مزايده تجدید فروش سی قطعه زمین با کاربری مسکونی در ناحیه نیروانتظامی شهر صدرا(20-1401)
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج
آيين غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام شهر صدرا برگزار شد
آیین وداع با پیکر شهید امنیت حجت‌الاسلام مویدی در شیراز برگزار گردید
مشکلات شهروندان صدرا در حوزه فعالیت شهرداری بررسی شد
آگهي مناقصه خريد يك دستگاه خودرو پيشروي آمیکو آسنا 54-1401
آگهی مناقصه خرید لوازم بازی پلی اتیلن جهت پارک های سطح شهر صدرا 53-1401
اجرای عرضی و نقشه برداری سه راه وحدت بتن
آگهی تجدید مناقصه اجراي عمليات اصلاح هندسی میدان وحدت بتن شهر صدرا 51-1401
آگهي تجدید مزايده واگذاری و الحاق معبر سه متری ناحیه 128 هکتاری شهر صدرا 19-1401
استمرار دیدار مردمی شهردار و معاونین با شهروندان صدرا
آگهي تجدید مزايده فروش دو واحد آپارتمان متعلق به شهرداری صدرا واقع در چهارراه مولانا 18-1401
گزارش تصویری
مراسم راهپیمایی بزرگداشت ۱۳ آبان در صدرا برگزار گردید
بازدید شهرداران استان آذربایجان شرقی از شهر صدرا
آگهی تجدید مناقصه عملیات اجرای فاز اول پارک محله ای البرز 3 – شماره 50-1401
آگهی تجدید مناقصه انجام وظایف و فعالیت های قابل واگذاری مورد نیاز واحدهای مختلف شهرداری صدرا (49-140 ...
دیدار شهروندان صدرا با شهردار و رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر
آگهی فراخوان عمومی جذب سرمایه گذار احداث فیبر نوری شهرداری صدرا
دکتر روح الله نجابت با هدف بررسی مشکلات شهر صدرا در شورای اسلامی شهر صدرا حضور یافت
شهردار صدرا به همراه  نائب رئیس شورای شهر و کارکنان مجموعه شهرداری در مراسم تشییع پیکر شهدای حادثه ت ...
راهپیمایی شهروندان صدرا در محکومیت حادثه تروریستی حرم مطهر احمد ابن موسی (ع) شاهچراغ
پیام تسلیت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا در پی حادثه تروریستی شاهچراغ
دیدار شهروندان صدرا با شهردار ، معاونین شهرداری صدرا برگزار گردید
گزارش تصویری
آگهی تجدید فراخوان سرمایه گذاری و ساخت بازارچه های محلی شهر صدرا
آگهي مزايده فروش سی قطعه زمین با کاربری مسکونی در ناحیه نیروانتظامی شهر صدرا شماره 16-1401
آگهی مناقصه اجراي عمليات اصلاح هندسی میدان وحدت بتن شهر صدرا 48-1401
آگهی مزايده اجاره 8 باب كيوسك مطبوعاتي و تنقلاتی سطح شهر صدرا شماره 17-1401
دیدار شهروندان صدرا با شهردار، معاونین و رئیس شورای اسلامی شهر
بررسی و بازدید از ظرفیت های گردشگری و تفریحی شهر صدرا
آدرس بازارهای هفتگی شهر صدرا
آگهي تجدید مزايده فروش دو دستگاه خودرو سواری پژو متعلق به شهرداری صدرا شماره 15-1401
آگهي مزايده واگذاری و الحاق معبر سه متری حدفاصل قطعات 31 و 32 ناحیه 128 هکتاری شهر صدرا شماره 14-14 ...
برگزاری محفل انس با قرآن به مناسبت فرا رسیدن سالروز میلاد حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع)
آگهی مناقصه عملیات اجرای فاز اول پارک محله ای البرز 3 –شماره 47-1401
شورای اداری شهرستان شیراز با محوریت مشکلات شهر صدرا برگزار شد
بررسی مشکلات بهداشت و درمان شهر صدرا در شورای شهر
تقدیر شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا از نیروی انتظامی این شهر
آگهي تجدید مناقصه خريد لوازم و قطعات مورد نيازسازمان اتوبوسراني شماره 46-1401
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای شهر به مناسبت فرارسیدن هفته نیروی انتظامی
پیام تسلیت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع)
آگهی تجدید عملیات حفظ و نگهداری فضای سبز فاز دو، بلوار خلیج فارس و پارک جنگلی شهر صدرا شماره 45-1401
جلسه مشترک شهردار،اعضای شورای اسلامی شهر صدرا با مسئولین سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس
بازدید میدانی شهردار ،رئیس شورای اسلامی و جمعی از مدیران و اعضای شورا از خیابان کوهپایه 8، مدرسه شق ...
زیر سازی و روکش آسفالت خیابان همای و منشعبات (محله نیروی انتظامی)
تقدیر و تشكر شهردار صدرا و رئیس شورای اسلامی شهر از زحمات آتش نشانان به مناسبت روز آتش نشانی و ایمن ...
بازدید شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا از نمایشگاه یادواره شهدا در هفته دفاع مقدس
آگهي فراخوان عمومي جذب سرمايه گذار شبكه زيرساخت فيبر نوري شهرداري صدرا
آگهی تجدید مناقصه انجام وظایف و فعالیت های قابل واگذاری مورد نیاز واحدهای مختلف شهرداری صدرا (44-140 ...
مسابقات عملیاتی ورزشی آتش نشانان صدرا برگزار شد
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت گرامیداشت 7 مهر روز ایمنی و آتش نشانی
راهپیمایی مردم صدرا در محکومیت اغتشاشات اخیر
زنگ مهر در شهر صدرا به صدا درآمد
میز خدمت شهرداری صدرا در نماز جمعه برگزار شد
شهرداری صدرا اقدامات لازم جهت آماده سازی مدارس را همزمان با شروع سال تحصیلی در دستور کار دارد
گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تجدید میثاق در یادمان شهدای گمنام شهر صدرا
پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی ...
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس
شهر صدرا در حوزه زیر ساخت های فرهنگی پیشرفت چندانی نداشته است
تصاویری از اکو پارک زیبای شهر صدرا
آیین گشایش نخستین جایزه ادبی صدرا برگزار گردید
مراسم جاماندگان اربعین حسینی در شهر صدرا برگزار شد
پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی
دیدار مردمی دکتر پرنیان شهردار صدرا به همراه معاونین و فیروزمند رئیس کمیسیون فرهنگی و حقوقی شورای ا ...
پیگیری و بررسی مشکلات شهر صدرا با حضور دکتر عزیزی نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس
بازدید شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا از ادامه روند نهضت آسفالت شهر صدرا
بررسی مشکلات فاضلاب شهر صدرا با حضور مدیرعامل آبفا شیراز، شهردار و رئیس شورای شهر صدرا
بازدید شهردار و رئیس شورا از پروژه در حال اجرای میدان جهاد فاز دو
بازدید شهردار و رئیس شورا از زمین ورزشی خیابان بسطامی (محله ارتش . فاز 2)
احداث سرعتکاه و نصب علائم ترافیکی در ۲۲ نقطه حادثه خیز در حال اجرا می باشد
آگهي تجدید مناقصه خريد لوازم و قطعات مورد نيازسازمان اتوبوسراني 43-1401
آگهی مناقصه انجام وظایف و فعالیت های قابل واگذاری مورد نیاز واحدهای مختلف شهرداری صدرا (42-1401 )
آگهی عملیات حفظ و نگهداری فضای سبز فاز دو، بلوار خلیج فارس و پارک جنگلی شهر صدرا (41-1401 )
میزهای خدمت در محلات شهر صدرا برپا می شود
پیام تسلیت دکتر پرنیان شهردار و مهندس عزیزی رئیس شورای اسلامی شهر صدرا در پی درگذشت مادر شهید غلامرض ...
اجراي حكم تخريب تعدادي از ساخت و سازهاي غير مجاز در حريم شهر صدرا
تعطیلی جایگاه شماره 1 عرضه سوخت CNG شهرداری به علت تعمیرات
دیدار شهروندان صدرا با شهردار، رئیس شورا و معاونین