دکتر روح الله نجابت با هدف بررسی مشکلات شهر صدرا در شورای اسلامی شهر صدرا حضور یافت


    
تعداد بازدید: 732
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1401/8/3

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر صدرا: در ادامه برگزاری جلسات بررسی و پیگیری مشکلات شهر صدرا،  دکتر روح الله نجابت نماینده مردم  شیراز در مجلس شورای اسلامی با دعوت شهردار و شورای اسلامی در صحن شورا حضور یافت.

در این نشست مشترک ، دکتر نجابت نماینده مردم شریف شهرستان شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، دکتر پرنیان شهردار صدرا ، مهندس عزیزی رئیس شورای اسلامی شهر صدرا، خداکرم فیروزمند، مهدی کشاورزی، مجتبی پارسایی،مرتضی زارع،روح الله شجاعیان و آرش محمدی از اعضای شورای اسلامی شهر صدرا و محمدتقی تذروی رئیس شورای اسلامی شهرستان  شیراز و سایر اعضا حضور داشته و در خصوص مشکلات و راهکارهای رفع آنها بحث و تبادل نظر کردند.

دکتر پرنیان شهردار صدرا با بیان اینکه  کارهای خوب و مثبتی در شهر صدرا انجام شده است گفت:  از جمله کارهایی که در همان ابتدا در سال ۹۸ در شهرداری صدرا انجام شده است توجه ویژه به ناوگان حمل و نقل عمومی می باشد.

پرنیان گفت: در زمان ورود اینجانب به شهرداری صدرا، ۶ اتوبوس فعال در ناوگان حمل و نقل شهر صدرا وجود داشت و پنج اتوبوس در مرحله خرید بود که وجوه مربوطه پرداخت نگردیده بود، که این اتوبوس ها در سال ۹۸ خریداری شدند. در مرحله بعد چهار اتوبوس دیگر به سیستم حمل و نقل اضافه گردید. پرنیان اظهار داشت امسال با مساعدت استاندار محترم و نمایندگان مجلس و اعتبارات دولتی ۱۳ اتوبوس به ناوگان حمل و نقل  اضافه خواهد شد و ۳ اتوبوس هم توسط شهرداری خریداری شده است. تهیه ۱۶ دستگاه اتوبوس در یک سال یک انقلاب در سیستم حمل و نقل صدرا است .

 پرنیان بیان کرد: در زمینه ماشین آلات شهرداری عمرانی صدرا در ابتدا تجهیزات بسیار ناچیزی داشت اما امسال با اختصاص ۳۰ میلیارد بودجه ماشین آلات مورد نیاز پروژه های عمرانی شهر صدرا توسط شهرداری تامین گردیده است. از موارد دیگر مورد نیاز در شهر صدرا ماشین آتش نشانی هیدرولیکی با نردبان بلند بوده است که بودجه آن در اولین بازدید دکتر جعفری معاون وزیر کشور و  مدیرعامل شهرهای جدید از شهر صدرا در قالب یک دستور و اختصاص ۳۰ میلیارد تا حدودی تامین گردیده است.

پرنیان اظهار داشت: برای اولین بار در طول تاریخ شهر صدرا ممیزی املاک انجام شده است. که از این طریق هم تمامی املاک شهر صدرا شناسایی می گردد و هم اینکه با پرداخت عوارض درآمد پایداری برای شهر ایجاد می گردد.همچنین اولین پیاده راه سلامت به طول یک و نیم کیلومتر و عرض ۱۵ متر در شهر صدرا ساخته شده و مورد بهره برداری قرار گرفته است و برنامه ریزی برای ساخت دومین پیاده راه سلامت به طول ۶.۵ کیلومتر و عرض ۳۰ به صورت گذر چهارفصل در حال طراحی می باشد.دکتر پرنیان اظهار داشت امروز می توانیم به جرات اعلام کنیم که مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر صدرا با سلامت کاری بهترین کارکرد خود را ارائه داده است. شهرداری صدرا در فاز دو ۶۵ هزار متر مربع آسفالت و در فاز حدود ۶۰ هزار متر مربع آسفالت انجام داده است.

پرنیان گفت: در حال حاضر در هر نقطه ای از  شهر صدرا قدم بزنید متوجه می شوید یک پروژه عمرانی در حال اجرا می باشد.

مهندس هاشم عزیزی رئیس شورای اسلامی شهر صدرا با اشاره به اینکه مسائل و مشکلات شهر صدرا توسط اعضای شورای شهر آسیب شناسی گردیده است و عمده مشکلات مربوط به برنامه ریزی های دولت در وهله اول می باشد در طراحی شهر جدید صدرا ظرفیت اولیه ۱۰۰ هزار نفر جمعیت می باشد و تمامی زیرساخت ها متناسب با این جمعیت توسط شرکت عمران در نظر گرفته شده است. عمده مشکلات شهر صدرا مربوط به کمبود زیرساخت ها و افزایش بی رویه جمعیت می باشد. ما از شما به عنوان نماینده مردم در مجلس خواستاریم با توجه به طرح های جدید دولت مربوط به مسکن این موارد گوشزد گردد. عزیزی گفت: برخی از زیرساخت ها همچون آرامستان که از نیازهای اولیه هر شهر می باشد جز وظایف شرکت عمران بوده است که متاسفانه در این سالها احداث نگردیده است توسط شهرداری و شورا و مساعدت فرماندار در حال انجام است.

از دیگر مشکلات شهرهای جدید عدم وجود نماینده قانونی دولت می باشد. مهندس عزیزی گفت: ۹۰ درصد از مردم شهر صدرا خواهان استقلال شهر صدرا می باشند.

رئیس شورای اسلامی شهر صدرا گفت از دیگر مشکلات شهر صدرا عدم استقرار ادارات دولتی در شهر صدرا است. مردم شهر صدرا مظلوم واقع شده اند.

عزیزی گفت از موارد دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد ساماندهی باغشهر های صدراست که مشکلات بسیاری رو حل خواهد نمود.همچنین وی خواستار توجه ویژه به مشکلات مجموعه باغشهری اهل بیت شد.

خداکرم فیروزمند رئیس کمیسیون فرهنگی، ورزشی و حقوقی شورای اسلامی شهر صدرا اظهار داشت: ورزش در شهر صدرا بسیار مورد کم توجهی و کم لطفی مسئولین قرار گرفته است. شهر صدرا شهری با جمعیت جوان می باشد اما متولی ورزشی در شهر صدرا وجود ندارد.

وی بیان کرد مسائل فرهنگی در صدرا توسط شهرداری انجام می گردد اگر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی متولی این امر در صدرا گردد مطمعنا مشکلات فرهنگی صدرا مرتفع خواهد گردید.

مهندس مرتضی زارع رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر  گفت: بحث خاک برداری و ساخت و ساز در کوههای اطراف صدرا که از طریق مجوزهای شرکت عمران انجام می شود باید شفاف سازی گردد.

 مهندس زارع اظهار کرد: در خصوص حوزه سرمایه گذاری و گردشگری شهر صدرا هیچ درآمد پایداری ندارد. ساخت و ساز در شهر صدرا به زودی به مرحله سکون می رسد و شهرداری از درآمد خالی خواهد شد پس از هم اکنون باید به فکر درآمد پایدار به صورت کلان برای اداره شهر و خدمات رسانی به شهروندان باشیم. در این خصوص به این نتیجه رسیدیم که شهربازی با بیست هکتار مساحت در صدرا احداث گردد. اما اجرایی شدن این طرح به اعتبارات ملی نیاز دارد. زارع گفت: درخواستی در خصوص واگذاری ارتفاعات صدرا در پروژه گردشگری بام صدرا به شهرداری، به شرکت عمران ارائه شده است که تا کنون نتیجه ای حاصل نگردیده است.

روح الله شجاعیان رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر ضمن ارائه گزارشی از برگزاری جلسات و پروژه های انجام شده و در حال انجام در شهر صدرا گفت: برای صاحب  بخشداری شدن صدرا دو پیشنهاد داریم که باجگاه و قصرقمشه به شهر صدرا اضافه گردد و خدمات متقابلی ارائه شود که بتوانیم بخش را استقرار نماییم

 آرش محمدی رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر با بیان اینکه رشد جمعیت در صدرا تصاعدی می باشد گفت: سرشماری شهر صدرا باید جهت حفظ منافع شهروندان بودجه بندی های آتی بروز گردد.

 مجتبی پارسایی نایب رئیس شورا و رئیس کمیسیون بهداشت و درمان و محیط زیست گفت: در بحث جاده قره پیری شیراز به صدرا ما به شدت با عدم همکاری مسئولین شهرداری شیراز مواجه شدیم که صورتجلسه ای با استاندار محترم و شهرداری شیراز داشته ایم که عملی نگردیده است. از شما خواهشمندیم این مورد به صورت ویژه پیگیری گردد. دکتر پارسایی با بیان اینکه در شهر صدرا هیچگونه زیرساخت و شبکه ای بهداشت وجود ندارد در این خصوص هم خواستار رسیدگی کردید.

 مهدی کشاورزی سخنگوی شورای اسلامی شهر و رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی بیان کرد: شهر صدرا پذیرای اقشار کم درآمد می باشد و اقشار آسیب دیده هم صدرا را برای زندگی انتخاب می کنند، خواهشمندم در بحث توزیع اعتبارات دولتی سهمیه ای در خور جمعیت ساکن در صدرا به این شهر اختصاص داده شود تا گره هی از مشکلات بی پایان و آسیب های شهر گشوده شود

 دکتر نجابت نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با تشکر از شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بخاطر نوع دید و دغدغه مندی در خصوص حل مشکلات شهر صدرا گفت: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری نماینده باید صدای مردمی باشد که صدای ایشان به جایی نمی‌رسد در خصوص  مباحث مربوط به شهر صدرا با توجه به صحبت های اعضای شورا و عدم پیگیری مسئولین مربوطه و راکد ماندن کارها در حد نامه نگاری، باید دبیرخانه ای تشکلیل گردد با حضور مسئولین اثرگذار استان و مقام های بالاتر جلساتی موضوع گرا برگزار گردد و در هر جلسه یکی از مشکلات شهر صدرا مطرح گردد تا نتیجه مورد نظر حاصل گردد.

کار دبیرخانه ای یعنی با اولویت بندی مشکلات و برگزاری جلسات و انجام پیگیری مستمر امور نتایج مورد نظر حاصل شود.

مهندس تذروی رئیس شورای اسلامی شهرستان شیراز نیز گفت: برای رفع مشکلات هر شهر یا روستا ،پنج مورد فوری  وجود دارد که شامل جاده، آب، اورژانس،درمان و آتش نشانی می باشد و انجام این موارد الزام می باشد. با رسیدگی به این موارد و اولویت دادن این موارد باعث حل شدن بسیاری از مشکلات می شود.

تذروی گفت: مشکلات جاده قره پیری به شیراز باید در اسرع حل گردد. چون این پروژه منافع زیادی برای شیراز و صدرا دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

از   0   رای
0   نظرات


دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
آخرین خبـرها
رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری صدرا برخی از فعالیت های واحد ایمنی و ترافیک در هفته اول اردیب ...
فراخوان راه اندازی سامانه 137
دیدار شهردار؛ اعضای شورای اسلامی و معاونین و مدیران شهرداری صدرا با فرمانده سپاه صدرا به مناسبت سالگ ...
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی صدرا به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرم ...
به مناسبت روز ارتش دیدار شهردار؛ فرمانده سپاه و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا با فرمانده ارشد آجا در ...
جشن سپاس از اجرای عملیات وعده صادق سپاه پاسداران در صدرا
قدردانی شهردار؛ رئیس و اعضای شورای اسلامی صدرا از فرمانده سپاه صدرا برای عملیات وعده صادق
راه اندازی خط جدید درحوزه حمل و نقل شهری صدرا به سمت شیراز
آگهی فروش 12 قطعه زمین از اراضی شهرداری شهر صدرا (2-1403)
آگهی مزایده اجاره4 باب کیوسک مطبوعاتی و تنقلاتی سطح شهر صدرا (1-1403)
در مسجد نصیرالملک شیراز حضور شهردار؛ معاونین و مدیران شهرداری صدرا در جلسه تفسیر قران و سخنرانی آیت ...
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت عید سعید فطر
سخنگوی‌شورای شهر‌ صدرا: عملیات احداث پارک ملاصدرا تاکنون ۴۰درصد پیشرفت فیزیکی دارد
دیدار نوروزی شهردار و معاونین شهرداری صدرا با امام جمعه ؛ فرمانده سپاه و رئیس کلانتری ۲۸ صدرا
پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی صدرا به مناسبت روز جهانی قدس
حضور شهردار، اعضای شورا ؛ معاونین و مدیران شهرداری صدرا در مراسمات شب های قدر
اولین جلسه شهردار با معاونین و مدیران شهرداری صدرا در سال 1403 برگزار شد
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت ۱۲ فروردین
پیام تسلیت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهرصدرا به مناسبت ایام شهادت امیر مومنان (ع) و فرا رسیدن لیالی ...
در پی تلاش های چند روز اخیر در بارش های اخیر پیام تشکر و قدردانی سخنگوی شورای شهر صدرا از پرسنل مجمو ...
در پی بارش های اخیر؛ شهردار صدرا خبر داد؛ نیروهای خدمات شهری شهرداری صدرا در آماده باش کامل هستند
رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری صدرا خبر داد؛ اجرای عملیات عمرانی و الکتریکال دید دور تقاطع ...
برپایی جشن تحویل سال ۱۴۰۳ در جوار قبور مطهر شهدای گمنام باحضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا
پیام تبریک شهردار؛ رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت فرارسیدن عید نوروز و آغاز سال 1403
پیام تبریک کارکنان و پرسنل خدوم شهرداری صدرا به مناسبت روز شهردار
شهردار صدرا از کارکنان شاغل در شهرداری که از فرزندان شهدا بودند تجلیل کرد
از مزرعه تا سفره افتتاح بازارچه دائمی میوه و تره بار در بلوار حافظ شهر صدرا
همزمان با 22 اسفند حضور معاونین و کارکنان شهرداری صدرا در غبار روبی و عطرافشانی یادمان شهدای گمنام ...
پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی صدرا به مناسبت ۲۲ اسفند، روز بزرگداشت شهدا
شهردار؛ رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا در پیامی فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را تبریک گفتند.
باحضور ۴۰۰ شرکت کننده در ۱۲ رشته برگزاری آیین افتتاحیه و مسابقه اولین و بزرگترین رویداد قرانی شمس ا ...
آئین درختكاری با حضور شهردار و واعضای شورای اسلامی شهر صدرا برگزار شد
آیین کنگ زنی احداث یادمان شهدای گمنام پارک ۶.۳ هکتاری شهر صدرا برگزار شد.
با دستور دکتر پارسایی شهردار صدرا لغو دورکاری کارکنان شهرداری صدرا در روزهای پنجشنبه تا پایان سال
آیین کلنگ زنی یادمان شهید گمنام پارک ۶.۳ هکتاری شهر صدرا
توزیع نهال رایگان بین شهروندان صدرا
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهری و ترافیک شهرداری صدرا خبر داد؛ افزایش ساعت شبانه فعالیت ناوگان ح ...
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل ترافیک شهرداری صدرا خبرداد؛ آغاز به کار خط ویژه زیارت حرم مطهر شاهچراغ ...
دعوت شهردار و رئیس و اعضای شورای اسلامی صدرا از مردم براي حضور پرشور در انتخابات
آگهی مناقصه خرید 5 دستگاه اتوبوس تک کابین 12 متری شهری جهت شهرداری صدرا 96-1402
تجلیل از مهندسان شهرداری صدرا توسط شهردار در روز ملی مهندسی
بازدید شهردار و معاونین از شیرخوارگاه حضرت ولیعصر(عج) به مناسبت نیمه شعبان
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان و میلاد حضرت ولیعصر(عج)
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی صدرا به مناسبت فرا رسیدن روز مهندس
شهردار صدرا در نشست با قهرمانان ورزش کشور خبر داد؛ احداث بزرگترین مجموعه ورزشی جنوب کشور در شهر صدر ...
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان
دیدار مردمی پارسایی شهردار صدرا با شهروندان برگزار شد
شهردار صدرا خبرداد؛ برگزاری نخستین رویداد بزرگ قرآنی شمس الضحی در شهر فرزانگان
اطلاعیه اعلان عمومی عوارض و بهای خدمات و ایین نامه ها سال 1403 شهرداری صدرا
برای چندمین بار در ۴۸ ساعت گذشته بازدید دکتر پارسایی شهردار و اعضای شورای شهر صدرا از نیروهای اماده ...
آماده باش تمامی نیروهای خدمات شهری شهرداری صدرا در پی بارش‌های اخیر و پیش رو
بازدید شهردار شهر صدرا از بیمارستان روانپزشکی جنت شیراز
آگهی تجدید مناقصه خرید، حمل، نصب و راه اندازی دو عدد تلویزیون شهری جهت شهر صدرا 94-1402
شهردار و اعضای شورای شهر و مسولان شهری با فرمانده سپاه صدرا دیدار کردند
بیستمین ملاقات مردمی پارسایی شهردار صدرا با شهروندان برگزار شد
آگهی مناقصه خرید و حمل سیستم ها و تجهیزات کامپیوتری مورد نیاز واحدهای مختلف شهرداری صدرا 93-1402
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت اعیاد شعبانیه؛ روز پاسدار و جانباز
طرح دوشنبه های بازدید از مدارس با حضور مسولان شهر صدرا برگزار شد
مراسم جشن دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب در صدرا برگزار شد
شهردار صدرا خبر داد: حمل و نقل عمومی در شهر صدرا رایگان خواهد شد.
پیام تبریك شهردار و رئیس شورای اسلامی صدرا بمناسبت مبعث رسول اكرم(ص)
واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری صدرا در یک قدمی تبدیل شدن به سازمان آتش نشانی
شهردار و معاونین شهرداری صدرا میزبان شهروندان در ملاقات مردمی
پيام تسلیت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت شهادت امام موسي كاظم (ع)
پیام تبریک شهردار و رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت پیروزی غرور آفرین تیم ملی فوتبال در ...
حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا در مراسم جشن دهه فجر مرکز استعدادهای درخشان حکیم جهانگیر خ ...
دانش‌آموزان مدرسه شهدای شاهچراغ(ع) صدرا با مفاهیم اطفاء‌ حریق آشنا شدند
بازدید شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا به همراه معاونین و مدیران شهرداری از نمایشگاه صنعت مالی ...
برگزاری رژه موتوری و عطرافشانی یادمان شهدا با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت آغاز یوم الله دهه مبارک فجر
برگزاری هفتمین جلسه شورای معاونین شهرداری صدرا
فضا سازی و آذین بندی به مناسبت ایام الله دهه فجر
دیدار مردمی شهردار و اعضای شورای اسلامی صدرا با شهروندان
دیدار و تکریم خانواده ۲ شهید توسط فرماندار شیراز و شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا
با حضور فرماندار شهرستان شیراز و مدیریت شهری صدرا کاروان خدمت به محله کشاورزی رسید
پیام تسلیت شهردار و رئیس شورای اسلامی صدرا به مناسبت سالروز وفات حضرت زینب (س)
برگزاری جشن بزرگ خانوادگی ولادت امام علی(ع) و روز مرد توسط شهرداری صدرا
پیام تبریك شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت ولادت امام علی(ع) و روز پدر
تعیین بودجه ۱۵ هزار میلیارد ریالی شهرداری صدرا در سال ۱۴۰۳
دیدار مردمی شهردار صدرا با شهروندان برگزار شد
مهار و اطفا حریق در مجتمع ۷۰۰ واحدی محله جهاد کشاورزی فاز دو صدرا
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت ولادت باسعادت حضرت جواد الائمه (ع)
اصلاح هندسی تقاطع فردوسی به بولوار دهخدا و دوستی
کاروان خدمت شهرداری و شورای اسلامی شهر صدرا به منطقه کشاورزی رسید
دیدار مردمی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا با شهروندان
شهردار صدرا میزبان تعدادی از شهروندان در خصوص تخصیص بودجه سال ۱۴۰۳
پیام تسلیت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت شهادت امام علی النقی الهادی(ع)
دیدار شهردار صدرا با مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس فارس
ارتقا شهرداری صدرا به درجه ۹
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت حلول ماه رجب و ولادت امام محمد باقر(ع)
معاونت فنی و اجرایی شهرداری صدرا از شروع عملیات مرمت و بهسازی پارکهای سطح شهر خبر داد
خط کشی محوری معابر شهر صدرا با رنگ سرد
ملاقات مردمی شهردار صدرا با شهروندان
آگهی تجدید مناقصه خرید چراغ های راهنمایی و دیگر تجهیزات برای تقاطعات و دوربین های نظارتی سطح شهر صدر ...
آگهی تجدید مناقصه خرید، حمل، نصب و اجرای تابلوهای راهنمای مسیر شهر صدرا 80-1402
بالابردن توان عملیاتی نیروی های پمپ گاز صدرا با اجرای مانور آموزشی
پیام تسلیت شهردار و رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت شهادت تعدادی از هموطنان در حادثه ...
تجلیل از بانوان شاغل در شهرداری به مناسبت روز زن توسط شهردار و رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا
بررسی مشکلات شهر صدرا در جلسه شهردار و معاونت اجتماعی سپاه و گروه‌های مردمی
مجتبی پارسایی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا میزبان شهروندان
جلسه هم اندیشی فرهنگی شهردار و اعضای شورای اسلامی با امام جمعه و ائمه جماعات مساجد شهر صدرا
بازدید امام جمعه؛ اعضای شورای شهر و عضو هئیت مدیره شرکت عمران صدرا و معاون مالی اداره آموزش و پرورش ...
نشست خبری شهردار و رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی صدرا با اصحاب رسانه
روکش آسفالت بولوار کشاورز (فاز ۲) (خیابان های گل سرخ ۱۱. سرو ۲. اقاقیا ۵ و رز)
ملاقات مردمی پارسایی شهردار و محمدی رئیس شورای اسلامی شهر صدرا با شهروندان
نشست صمیمی رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری صدرا با رانندگان
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت روز حمل‌ونقل و رانندگان
نظافت گروهی پیاده راه سلامت توسط پاکبانان
جانمایی دومین یادمان شهدای گمنام شهر صدرا
حضور شهردار و رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر صدرا در همایش شهر از نگاه شهرسازان
روکش آسفالت کوچه های بختگان(9_13_16) فاز دو
دیدار مردمی شهردار و نائب رئیس شورای اسلامی شهر صدرا با شهروندان
تقدیر شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت روز حسابدار از حسابداران و کارشناسان حوزه مالی
روکش آسفالت کوچه های ارکیده (یک ؛ سه و پنج) خیابان کوهسار
پایان مسابقات مینی فوتبال جام محلات شهرصدرا
گرامیداشت روز دانشجو در پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا
دیدار مردمی معاونت توسعه؛ مدیریت و منابع با شهروندان صدرا
روکش آسفالت کوچه آذرخش ۴ (مولانا۳)
بازدید معاونین شهرداری صدرا از موسسه خیریه توانبخشی و نگهداری معلولین ذهنی و جسمی نرجس شیراز(شعبه ۲ ...
برگزاری مرحله نهایی المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان بانک توسعه تعاون کشور در شهر صدرا
برپایی میز خدمت دستگاه‌های اجرایی در مهدیه صدرا باحضور شهردار و رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا
برگزاری ملاقات مردمی شهردار صدرا با شهروندان
اجرای عملیات اصلاح هندسی بولوار مولانا با هدف تسهیل در عبور و مرور شهروندان صدرا
برگزاری همایش کوهپیمایی خانوادگی به مناسبت هفته بسیج توسط شهرداری صدرا
برپایی ایستگاه صلواتی بسیج شهرداری صدرا به مناسبت هفته بسیج
تجلیل رئیس و نائب رئیس شورای اسلامی شهر صدرا از دختران مدال آور رشته هاپکیدو
تجلیل شهردار؛ رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا از فرمانده و بسیجیان ناحیه مقاومت بسیج سپاه امیرالم ...
حضور شهردار و اعضا شورای اسلامی و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه امیرالمونین(ع) شهر صدرا در آیین غبا ...
دیدار شهردار و اعضاء شورای اسلامی شهر صدرا با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه امیرالمومنین(ع)
اجرای ایمن سازی 5 نقطه حادثه خیز سطح شهر صدرا
آغاز به کار سامانه ۱۳۷ شهرداری صدرا به صورت ۲۴ ساعته از ابتدای آذرماه درجهت خدمات رسانی مطلوب تر به ...
دیار مردمی شهردار صدرا برگزار شد
حضور شهردار صدرا درمنزل یکی از جانبازان 70 درصد دوران دفاع مقدس
دیدار شهردار صدرا با مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان فارس
شروع بارش باران پاییزی و آمادگی کامل نیروهای خدمات شهری شهرداری صدرا
گرامیداشت هفته بسیج در پیام مشترک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا
گرامیداشت هفته بسیج در پیام مشترک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا
میلاد حضرت زینب(س) بهانه ای برای تجلیل از پرستاران سختکوش سفیدپوش توسط شهردار و اعضای شورای اسلامی ش ...
هفته کتاب و کتابخوانی می‌تواند یک نقطه عطف در مدیریت شهری جهت توسعه فرهنگی شهر جدید صدرا باشد
برگزاری مسابقه نقاشی با همکاری سازمان فرهنگی؛ اجتماعی و ورزشی شهرداری و کانون پرورش فکری صدرا
بازدید میدانی شهردار صدرا از وضعیت نقاط آبگیر شهر و حضور در بین نیروهای خدمات رسان
تخفیف 22 درصدی کاهش عوارض و بهای خدمات شهرداری صدرا
تجلیل شورای اسلامی شهر صدرا از شهردار و آتش نشانان فداکار
دیدار مردمی شهردار و اعضای شورای اسلامی صدرا با شهروندان
روکش آسفالت بولوار بوستان( فاز یک )
تجلیل شهردار صدرا از آتش نشان های شایسته و امانتدار
تلاش واحد بازرسی و رسیدگی به شکایات مردمی شهرداری برای رضایتمندی حداکثری شهروندان از خدمات شهرداری ص ...
تغییر کاربری املاک بولوار مولانا از مسکونی به تجاری
موزاییک فرش پیاده راه بولوار کوثر (فاز دو )
اجرای روشنایی پارک سهند(فاز یک)
برپایی میز خدمت و پاسخگویی شهردار صدرا به مسائل و مشکلات شهروندان
تجلیل از دکتر پارسایی شهردار صدرا در نهمین کنگره بین المللی پیوند اعضا
نشست هم اندیشی فرهنگی رابطین مساجد شهر صدرا با شهردار این شهر
جدول گذاری خیابان البرز 1 (فاز یک)
روکش آسفالت کوچه کوهرنگ5 (بولوار زاگرس)
برگزاری جلسه ملاقات مردمی شهردار صدرا با شهروندان
اجرای روشنایی(c n c) اکو پارک (فاز یک )
اجرای تاسیسات (آب و برق) سرویس بهداشتی پارک خانواده ( فاز دو)
حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا در مراسم 13 آبان به میزبانی مدرسه زنده یاد دکترعباسپور
حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا در مراسم گرامیداشت 13 آبان
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی
دیدار مردمی شهردار صدرا با شهروندان برگزار گردید
جدول گذاری کوچه 9 بسطامی محله ارتش (فاز دو)
تعمیر و تعویض پروژکتورهای برج نوری میدان امام رضا(ع)
آماده سازی بستر فضای سبز جهت کاشت گلهای فصلی پاییزه میدان امام رضا(ع)
دکتر مجتبی پارسایی شهردار صدرا از آمادگی دستگاههای اجرایی شهرداری صدرا برای رویارویی با بارش های فصل ...
دیدار مردمی شهردار صدرا با حضور رئیس و عضو شورای اسلامی برگزار گردید
اجرای عرضی میدان ولایت جهت هدایت آبهای سطحی(فاز دو)
نشست شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا با مدیر کل و معاونین صدا و سیمای مرکز فارس
با حضور مهندس فیروزمند رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی نخستین آموزشگاه دانش آموزان با نیازهای ویژه ...
حضور شهردار، اعضای شورای اسلامی و شهروندان انقلابی شهر صدرا در نماز جمعه و راهپیمایی در حمایت از مرد ...
شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا حمله رژیم غاصب اسرائیل به بیمارستانی در غزه را محکوم نمودند
تقدیر از همکار روشندل در شهرداری صدرا به مناسبت روز جهانی عصای سفید
بازدید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از عملیات اجرایی توسعه پروژه دسترسی منازل و کسب و کارها به فیب ...
بازدید سرزده دکتر پارسایی شهردار صدرا از پروژه های عمرانی
جلسه آمادگی ستاد مدیریت بحران شهرداری صدرا برگزار شد
مراسم قرائت پرفیض زیارت عاشورا بیاد شهیدان مرادیان، راستی و علیزاده برگزار گردید
اولین جلسه ملاقات مردمی دکتر پارسایی شهردار صدرا با شهروندان برگزار گردید
دیدار شهردار، رئيس و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا با پنج خانواده معظم نیروی انتظامی
به مناسبت هفته نیروی انتظامی دیدار شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا با مسئولین انتظامی شهر ...
مراسم قرائت پرفیض زیارت عاشورا با حضور دکتر پارسایی شهردار صدرا برگزار گردید
نشست هم اندیشی و هم افزایی فعالین حوزه کتابخوانی شهر صدرا برگزار گردید
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت فرارسیدن هفته وحدت، میلاد با سعادت حضرت محم ...
شهردار صدرا از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بازدید کرد
آگهی تجدید مناقصه انجام عملیات مرمت و بهسازی پارک های سطح شهر صدرا 55-1402
آگهی تجدید مزایده فروش 7000 لیتر روغن سوخته متعلق به شهرداری صدرا (17-1402)
با حضور دکتر پارسایی شهردار صدرا از زحمات آتش نشانان شهرداري به مناسبت روز آتش نشاني و ايمني تقدیر ش ...
بازتاب گسترده انتصاب دکتر مجتبی پارسایی بعنوان شهردار صدرا در روزنامه های کشور
آیین تجلیل از ایثارگران، جانبازان و فرزندان شهدای 8 سال دفاع مقدس شاغل در شهرداری صدرا برگزار شد
مراسم زیارت عاشورا و غبار روبی گلزار شهدا به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس توسط پرسنل شهرداری صدرا ...
طی حکمی از سوی استاندار فارس دکتر پارسایی به عنوان اولین شهردار بومی جوان و متعهد صدرا منصوب شد
کلاسهای آموزشی ویژه طراحان ،ناظرین وکارشناسان
آگهی مناقصه حفظ و نگهداری فضای سبزفاز دو و بلوار خلیج فارس شهر صدرا 54-1402
پیام سرپرست شهرداری و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت سالروز شهادت حضرت امام حسن عسكری(ع) و آغا ...
همزمان با آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس، زنگ مهر در شهر صدرا نواخته شد
پیام سرپرست شهرداری و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس
بازدید سرپرست شهرداری و اعضای شورای شهر از پارک مهندسین و پارک محله ای بلوار فردوسی
دیدار مردمی سرپرست شهرداری صدرا و معاونین با شهروندان برگزار گردید
قیر پاشی و روکش آسفالت خیابان خورشید(فاز دو)
اتوبوس‌های خریداری شده شهرداری صدرا وارد چرخه حمل و نقل می‌شود
آگهی تجدید مناقصه خرید اقلام تاسیسات برقی و روشنایی بلوار جانبازان و معابر شهر صدرا 53-1402
آگهی تجدید مناقصه انجام عملیات اصلاح هندسی تقاطع حافظ سعدی و دوربرگردان ابتدای بلوار سعدی شهر صدرا 5 ...
آگهی تجدید مناقصه عملیات احداث پارک محله ای بلوار فردوسی فاز یک شهر صدرا 51-1402
عملیات اجرایی پارک محله ای بلوار فردوسی به زودی آغاز می شود
زیر سازی کوچه ماهان 3 خیابان خورشید(محله ارتش فاز دو)
اجرای دیوار سنگی مالون جهت استحکام ترانشه خیابان رازی( البرز3)
برگزاری مراسم عزاداری ایام رحلت حضرت رسول اکرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع) در ...
مراسم سالگرد شهید امیررضا اولادی شهید مدافع امنیت در مسجد امام رضا(ع) برگزار گردید
بازدید مهندس عباسی سرپرست شهرداری صدرا از روند بهسازی اکو پارک
آگهی مناقصه خرید و حمل پایه های روشنایی جهت بلوار پارسه شهر صدرا 50-1402
زیرسازی کوچه امام حسین (ع) ناحیه ارتش - فاز 2
پیام دعوت سرپرست شهرداری و رئیس شورای اسلامی از مردم فهیم شهر صدرا جهت شرکت در مراسم سالگرد شهید امی ...
پیام تسلیت سرپرست شهرداری و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت فرا رسیدن ایام رحلت حضرت رسول اکرم ...
بازدیدسرپرست شهرداری و سخنگوی شورای شهر از روند اجرایی پیاده راه و مناسب سازی بولوار امام خمینی
بازدید سرپرست شهرداری و سخنگوی شورای شهر از خاکبرداری پارک ملاصدرا(9 هکتاری)
بازدید سرپرست شهرداری و سخنگوی شورای شهر از روند اجرایی ساختمان اداری شهردار ی صدرا
آگهی تجدید مناقصه انجام عملیات مرمت و بهسازی پارک های سطح شهر صدرا 49-1402
آگهی تجدید مزایده فروش 7000 لیتر روغن سوخته متعلق به شهرداری صدرا (16-1402)
پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی(ع) درصدرا برگزار شد
پیام تسلیت سرپرست شهرداری و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی
دیدار مردمی سرپرست شهرداری صدرا و معاونین با شهروندان برگزار گردید
روکش آسفالت بولوار امام خمینی
مراسم زیارت عاشورا و غبارروبی گلزار شهدای گمنام به مناسبت هفته دولت و سالگرد شهیدان رجایی و باهنر بر ...
ساخت بازارچه میوه و تره بار (میدان جهاد - بولوار حافظ)
بازدید میدانی سرپرست شهرداری و نایب رئیس شورای شهر از روند پروژه های عمرانی
دیدار مردمی سرپرست شهرداری صدرا و معاونین با شهروندان برگزار گردید
جلسه هیات عالی سرمایه‌گذاری شهرداری صدرا برگزار گردید
آگهی تجدید مناقصه انجام عملیات زیرسازی و آسفالت معابر فاز دو شهر صدرا(پارت اول) 48-1402
روکش آسفالت کوچه لادن5
روند تجهیز اکو پارک شهر صدرا
پیام تبریک سرپرست شهرداری و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند
دوره آموزشی ضوابط گاز رسانی ویژه طراحان، ناظرین وکارشناسان برگزار گردید
آگهی تجدید مناقصه انجام عملیات تهیه، نصب و اجرای برق رسانی به اکوپارک شهر صدرا 47-1402
آگهی تجدید مناقصه انجام عملیات اصلاح هندسی تقاطع حافظ سعدی و دوربرگردان ابتدای بلوار سعدی شهر صدرا 4 ...
آگهی مناقصه خرید اقلام تاسیسات برقی و روشنایی بلوار جانبازان و معابر شهر صدرا 45-1402
آگهی مناقصه عملیات فاز اول احداث پارک دالاهو شهر صدرا 44-1402
آگهی مناقصه عملیات احداث پارک محله ای بلوار فردوسی فاز یک شهر صدرا 43-1402
آگهی مناقصه انجام عملیات پیاده روسازی فاز دو شهر صدرا 42-1402
توزیع متوازن خدمات به تمامی مناطق، اولین اقدام شورا و شهرداری صدرا
کلاسهای آموزشی ویژه طراحان ،ناظرین وکارشناسان
ترمیم موزاییک فرش پیاده راه بولوار دماوند
اجرای موزاییک فرش بولوار امام خمینی
دیدار رئیس و اعضای شورای اسلامی از سه تن از آزادگان شهر صدرا به مناسبت 26مرداد سالروز بازگشت آزادگان ...
حضور سرپرست شهرداری به همراه نایب رئیس و عضو شورای اسلامی، معاونین، مدیران شهرداری صدرا در آیین تشیع ...
دومین دوره ی آموزشی جهت توانمندسازی کارگران توسط معاونت شهرسازی و معماری شهرداری صدرا برگزار گردید
کلنگ‌ احداث پارک 6.3 هکتاری فاز 2 شهر صدرا به زمین زده شد
دیدار مردمی سرپرست شهرداری صدرا و معاونین با شهروندان برگزار گردید
آگهی تجدید مناقصه انجام عملیات زیرسازی و آسفالت معابر فاز دو شهر صدرا(پارت اول) 40-1402
آگهی تجدید اجاره یک قطعه زمین ورزشی با پوشش چمن مصنوعی شهر صدرا (15-1402)
آگهی تجدید مزایده فروش 7000 لیتر روغن سوخته متعلق به شهرداری صدرا (14-1402)
پیام تبریک سرپرست شهرداری و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت روز خبرنگار
احداث دوربرگردان و اصلاح چهارراه امام خمینی
مهار آتش سوزی مجتمع وحدت بتن در شهر صدرا
آگهی تجدید مناقصه خرید هشت عدد کیوسک مطبوعاتی و تنقلاتی جهت شهر صدرا 39-1402
ترمیم و احداث تک لبه خیابان سرو نقره ای
ترمیم و اجرای تک لبه بولوار جانبازان
اجرای عرضی بولوار ایران(خیابان ایران 1)
کلاسهای آموزشی ویژه طراحان، ناظرین و کارشناسان
آگهی مناقصه انجام عملیات اصلاح هندسی تقاطع حافظ سعدی و دوربرگردان ابتدای بلوار سعدی شهر صدرا 38-1402
آگهی مناقصه انجام عملیات فاز اول پارک 9 هکتاری میدان اسفار فاز یک شهر صدرا 37-1402
آگهی تجدید مناقصه انجام عملیات تهیه، نصب و اجرای برق رسانی به اکوپارک شهر صدرا 36-1402
پیام تشکر سرپرست شهرداری و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا از حضور پرشور و شعور شهروندان در مجالس عزاداری ...
حضور پرشور مردم و مسئولین در مجالس عزاداری محرم
پیام تسلیت سرپرست شهرداری و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی
آگهی تجدید مناقصه انجام کلیه امور مورد نیاز خدمات شهر فاز یک و دو (تنظیف،جمع آوری و حمل پسماند) شهر ...
برگزاری مراسم عزاداری حسینی با حضور رئیس شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری صدرا در مسجد امام رضا (ع)
بازدیدرئیس شورای اسلامی شهر صدرا و سرپرست شهرداری از هیئت های مذهبی صدرا
مهندس فیروزمند رئیس کمیسیون حقوقی، فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر: کمبود سرانه‌های آموزشی در صدر ...
مهندس عباسی سرپرست شهرداری صدرا: فضاسازی متناسب با ماه محرم در شهر صدرا انجام می‌شود
آگهی تجدید مناقصه انجام عملیات ترمیم و احداث جداول معابر فاز یک شهر صدرا 34-1402
آگهی تجدید مناقصه انجام عملیات زیرسازی و آسفالت معابر فاز دو شهر صدرا(پارت اول) 33-1402
آگهی اجاره یک قطعه زمین ورزشی با پوشش چمن مصنوعی شهر صدرا (12-1402)
آگهی مزایده فروش 7000 لیتر روغن سوخته متلق به شهرداری صدرا (11-1402)
بازدید رئیس شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری صدرا از روند پروژه های عمرانی فاز
بخش اسباب بازی کتابخانه شهدای سلامت شهر صدرا افتتاح گردید
مسابقات مینی فوتبال کارکنان شهرداری صدرا به مناسبت عید سعید غدیر خم برگزار گردید
آگهی مناقصه عملیات احداث مخزن فضای سبز شهر صدرا 31-1402
آگهی تجدید مناقصه خرید هشت عدد کیوسک مطبوعاتی و تنقلاتی جهت شهر صدرا 30-1402
دوره های آموزشی جهت توانمندسازی کارگران توسط معاونت شهرسازی و معماری شهرداری صدرا برگزار گردید
آگهی تجدید مناقصه انجام عملیات مناسب سازی پیاده روهای شهر صدرا 29-1402
املاک دارای رای تخریب(اعاده)
آگهی تجدید مناقصه انجام عملیات لکه گیری آسفالت معابر فاز دو شهر صدرا 28-1402
آگهی تجدید مناقصه انجام عملیات لکه گیری آسفالت معابر فاز یک شهر صدرا 27-1402
آگهی تجدید مناقصه انجام عملیات زیرسازی و آسفالت معابر فاز یک شهر صدرا(پارت دوم) 26-1402
آگهی مناقصه انجام کلیه امور مورد نیاز خدمات شهر فاز یک و دو (جمع آوری و حمل پسماند) شهر صدرا 25-140 ...
برگزاری مراسم عید غدیر خم در مسجد امام رضا(ع) شهر صدرا
برگزاری جشن بزرگ عید غدیر خم با حضور مسئولین شهر صدرا
برگزاری مراسم زیارت عاشورا ویژه کارکنان شهرداری صدرا در مسجد امام رضا(ع)
پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر صدرا و سرپرست شهرداری صدرا به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدير خم
پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر صدرا و سرپرست شهرداری صدرا به مناسبت ۱۴ تیرماه روز شهرداری ها و دهی ...
دیدار مردمی سرپرست شهرداری صدرا و رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر با شهروندان ب ...
جلسه کمیسیون فرهنگی با حضوررئیس شورای اسلامی شهر ، رئیس کمیسیون حقوقی، فرهنگی و اجتماعی شورا و سرپرس ...
پیام مشترک سرپرست شهرداری و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت هفته قوه قضاییه
پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر صدرا و سرپرست شهرداری صدرا به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان
نخستین نشست هم اندیشی مدیران و شهروندان صدرا برگزار شد
آگهی تجدید مناقصه خرید درخت و گل و گیاه جهت استفاده در سطح شهر صدرا 24-1402
آگهی مناقصه انجام عملیات ترمیم و احداث جداول معابر فاز یک شهر صدرا 23-1402
آگهی تجدید مزایده واگذاری 4557 مترمربع از قطعه 1 ناحیه 180 هکتاری شهر صدرا (9-1402)
آگهی تجدید مناقصه اجاره ماشین آلات راهسازی عمرانی و خدماتی جهت شهرداری صدرا 22-1402
آگهی تجدید مناقصه خرید هشت عدد کیوسک مطبوعاتی و تنقلاتی جهت شهر صدرا 21-1402
آگهی مناقصه انجام عملیات زیرسازی و آسفالت معابر فاز دو شهر صدرا(پارت اول) 15-1402
آگهی مناقصه انجام عملیات تهیه، نصب و اجرای برق رسانی به اکوپارک شهر صدرا 20-1402
آگهی مناقصه انجام عملیات مناسب سازی پیاده روهای شهر صدرا 19-1402
بازدید سرپرست شهرداری صدرا از پروژه های عمرانی
آگهی مناقصه انجام عملیات لکه گیری آسفالت معابر فاز دو شهر صدرا 18-1402
آگهی مناقصه انجام عملیات لکه گیری آسفالت معابر فاز یک شهر صدرا 17-1402
آگهی مناقصه انجام عملیات ترمیم و احداث جداول معابر فاز دو شهر صدرا 16-1402
آگهی مناقصه انجام عملیات زیرسازی و آسفالت معابر فاز یک شهر صدرا(پارت دوم) 14-1402
آگهی مناقصه انجام عملیات زیرسازی و آسفالت معابر فاز یک شهر صدرا(پارت اول) 13-1402
آگهی تجدید مزایده فروش 7991 مترمربع اراضی ملک زاد شهر صدرا (8-1402)
سنگفرش کوچه شهید اکبر حسینیان پور(دانش3) با مشارکت شهروندان
موزاییک فرش رفوژ وسط بولوار البرز
پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر صدرا و سرپرست شهرداری صدرا به مناسبت انتصاب رئیس جدید دفتر نظارت شو ...
مهندس هاشم عزیزی به عنوان شهردار منتخب به فرمانداری معرفی شد
مهندس امین عباسی به عنوان سرپرست شهرداری صدرا انتخاب شد
دکتر پرنیان شهردار صدرا، از سمت خود استعفا داد
پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین پانزده ...
برگزاری جشن بزرگ میلاد امام رضا (ع) در شهر صدرا
برگزاری ویژه برنامه‌های دهه کرامت و برپائی چایخانه حضرت رضا (ع)در شهر صدرا
آگهی مناقصه انجام عملیات زیرسازی و آسفالت معابر فاز دو شهر صدرا(پارت دوم) 12-1402
آگهی مناقصه اجاره ماشین آلات راهسازی عمرانی و خدماتی جهت شهرداری صدرا 11-1402
آگهی تجدید مناقصه خرید، نصب و راه اندازی قطعات مرکز معاینه فنی خودرو شهر صدرا 10-1402
آگهی تجدید مناقصه خرید درخت و گل و گیاه جهت استفاده در سطح شهر صدرا 9-1402
دیدار شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا با مادر شهید اکبر جوانمردی
آگهی مناقصه خرید و حمل لوله و اتصالات پلی اتیلن جهت استفاده در سطح شهر صدرا 8-1402
آگهی مناقصه خرید هشت عدد کیوسک مطبوعاتی و تنقلاتی جهت شهر صدرا 7-1402
آگهی تجدید مناقصه انجام وظایف و فعالیت های قابل واگذاری مورد نیاز واحدهای مختلف شهرداری صدرا 6-1402
گلباران قبور شهدای گمنام شهر صدرا به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر
پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر
ادامه روند اجرایی ساخت پارک البرز
لایروبی جداول بولوار عباس دوران
روکش آسفالت خیابان ترنگ و شاهین فاز 2
دیدار مردمی شهردار صدرا و معاونین با شهروندان برگزار گردید
سرپرست جدید معاونت معماری و شهرسازی شهرداری صدرا منصوب شد
آگهی مناقصه خرید و حمل آهن آلات جهت اجرای فنداسیون بازارچه میوه و تره بار در 4 نقطه شهر صدرا 5-1402
پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س)، میلاد امام ...
خدمات شهرداری صدرا با امکان ثبت درخواست عدم خلاف و پایانکار بصورت اینترنتی توسعه یافت
برگزاری مراسم عزاداری شهادت حضرت امام جعفرصادق(ع) در مسجد امام رضا(ع) شهر صدرا
پیام تسلیت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت شهادت امام جعفر صادق(ع)
نصب وسایل بازی پارک بوستان
نصب چشم گربه ترافیکی میدان کشاورزی(فاز دو)
موزاییک فرش پیاده راه بولوار پزشکان پیوند
خرید دستگاه چند منظوره جهت تولید قطعات بتنی
بتن ریزی و سنگفرش پارک خانواده(میدان ملک حسینی فاز دو)
کلنگ‌ احداث آرامستان شهر صدرا به زمین زده شد
آیین تودیع و معارفه مسئول حراست شهرداری صدرا برگزار شد
آگهی تجدید مزایده واگذاری 4557 مترمربع از قطعه 1 ناحیه 180 هکتاری شهر صدرا (6-1402)
آگهی مزایده فروش 7991 مترمربع اراضی ملک زاد شهر صدرا (5-1402)
با هدف ترویج و اعتلاء دانش تخصصی مهندسان در حوزه مقررات ملی ساختمان، دوره های آموزشی رایگان برگزار خ ...
روکش آسفالت بولوار میثاق(فاز دو)
آگهی تجدید مزایده اجاره 1200 متر مربع عرصه در اکوپارک شهر صدرا 4-1402
دالگذاری کوچه شهید محمد شریعتی 2 (البرز 3)
آگهی مناقصه خرید، نصب و راه اندازی قطعات مرکز معاینه فنی خودرو شهر صدرا 4-1402
آگهی مناقصه خرید درخت و گل و گیاه جهت استفاده در سطح شهر صدرا 3-1402
تقدیر از معلمان شهر صدرا با حضور امام جمعه و سایر مسئولین
ساماندهی تابلوهای سطح شهر
آگهی مناقصه 2-1402 انجام وظایف و فعالیت های قابل واگذاری مورد نیاز واحدهای مختلف شهرداری صدرا
برگزاری دیدار مردمی شهردارصدرا و معاونین با شهروندان
نصب علائم ترافیکی و ایمن سازی دوربرگردان بولوار دنا
تعریض جدول و دالگذاری خیابان البرز 3 کوچه خلیلی 3
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت روز معلم
عملیات اجرایی احداث ساختمان اداری شهرداری صدرا آغاز شد
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت روز کارگر
پیام تبریک شهردار صدرا به مناسبت فرارسیدن نهم اردیبهشت روز شوراها
پیام تسلیت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا در پی درگذشت مادر شهیدان گرانقدر ایزدی
بررسی مشکلات شهروندان در دیدار با شهردار و عضو شورای اسلامی شهر صدرا
روکش آسفالت خیابان البرز 1
نماز عید فطر با حضور باشکوه مردم ولایتمدار شهر صدرا برگزار شد
پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت عید سعید فطر
آگهی تجدید مزایده فروش 21 دستگاه اتوبوس O355 درون شهري متعلق به شهرداري صدرا 3-1402
حضور شهردار و مسئولین شهر صدرا در بین جوانان معتکف در مسجد امیرالمومنین
آغاز عملیات ساخت جایگاه سوخت چند منظوره شهرداری صدرا
روکش آسفالت بولوار عرفان فاز یک
زمان صدور پروانه ساخت با همکاری نظام مهندسی کاهش می یابد/طرح های معماری شهری توسط طراحان شهرداری در ...
آیین کلنگ زنی سالن ورزشی دبستان امام حسین (ع) با حضور شهردار صدرا برگزار شد
بهسازی میدان کشاورزی فاز دو
برپایی سفره افطار در مسجد امام رضا (ع)
برگزاری راهپیمایی باشکوه روز قدس در شهر صدرا
آگهی مزایده واگذاری 4557 مترمربع از قطعه 1 ناحیه 180 هکتاری شهر صدرا
آگهی مزایده اجاره 1200 متر مربع عرصه در اکوپارک شهر صدرا
روکش آسفالت بولوار مولانا
پیام تسلیت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت شهادت مولی الموحدین امیرالمومنین حضرت علی ( ...
دعوت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا از عموم شهروندان برای شركت در راهپیمائی روز قدس
پیام تسلیت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت شهادت مولی الموحدین امیرالمومنین حضرت علی ( ...
برگزاری مراسم احیا شب نوزدهم ماه مبارک رمضان در مسجد امام رضا (ع) شهر صدرا
لکه گیری آسفالت چهارراه خوارزمی
زیرسازی کوچه کوهپایه 8 فاز یک
آگهی مناقصه تامين ماشين آلات استيجاري و نيروهاي مورد نياز سازمان حمل و نقل و ترافيك شهرداري صدرا(شم ...
همزمانی روز طبیعت و افطار در اکوپارک صدرا
برگزاری جلسات تفسیر قرآن ویژه ماه رمضان مسجد امام رضا (ع)
پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت 12 فروردین روز جمهوری اسلامی
نصب المان های نوروزی و فضاسازی شهر صدرا در استقبال از بهار
پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان
پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت فرارسيدن نوروز
دکتر بهزاد پرنیان شهردار صدرا از عزم راسخ برای سازندگی صدرا خبر داد
تقدیر از پاکبانان شهرداری صدرا به مناسبت روز پاکبان
روکش آسفالت میدان جهاد فاز دو
مهندس رضا انصاری معاون توسعه و منابع انسانی شهرداری صدرا: عیدی ،پاداش و سنوات تمامی کارکنان شهرداری ...
دکتر پرنیان شهردار صدرا برنامه‌های شهرداری در استقبال از نوروز را تشریح کرد
آیین غبار روبی مسجد امام رضا (ع) شهر صدرا در آستانه ماه مبارک رمضان
پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت فرارسيدن شب چهارشنبه آخر سال
لکه گیری آسفالت معابر سطح شهر
برگزاری مراسم جشن به مناسبت نیمه شعبان و ولادت امام زمان (عج) در مسجد امام رضا(ع) شهر صدرا
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت میلاد امام زمان (عج)
بهسازی و زیباسازی میدان کشاورزی فاز 2
با نزدیک شدن به ایام نوروز رنگ آمیزی جداول سطح شهر آغاز شد
30 هکتار فضای سبز پارکی در شهر صدرا اجرا شده است
اجرای عرضی خیابان مهر فاز یک
زیر سازی و آسفالت میدان جهاد فاز 2 پس از اصلاح هندسی
آگهي مناقصه 80-1401 نصب و راه اندازی چاه های جدیدالاحداث به همراه خرید پمپ و لوازم تاسیساتی
آگهي مناقصه 79-1401 عملیات روکش آسفالت معابر سطح شهر با قیر سهمیه ای
آگهي مناقصه 78-1401 اجاره ماشين الات راهسازي عمرانی مورد نیاز شهرداری صدرا
آگهی مزایده 32-1401 روش 21 دستگاه اتوبوس O355 درون شهري متعلق به شهرداري صدرا
ملاقات مردمی شهردار و عضو شورای شهر صدرا با هدف رسیدگی به مشکلات و درخواست های شهروندان برگزار شد
عملیات اجرای موزاییک فرش پیاده راه مطهرنیا
نخستین جلسه هماهنگی ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری صدرا برگزار شد
آگهي تجدید مناقصه خريد يك دستگاه خودرو پيشروي آمیکو آسنا 76-1401
آگهی تجدید مناقصه احداث دو واحد سرویس بهداشتی پارک خانواده میدان ملک حسینی 75-1401
آگهی تجدید مزایده اجاره عرصه جهت وسایل بازی کودکان در پارک خرم شهر صدرا 30-1401