سه‌شنبه, 19 فروردين 1399
رو عنوان : پیام دکتر پرنبان شهردار صدرا به مناسبت آغاز سال 1399
عنوان : پیام دكتر پرنبان شهردار صدرا به مناسبت آغاز سال 1399
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ 
باسمه تعالي


اَللهُمَّ صَلِّ عَلى مُوسَى بنِ جَعفَرٍ وَصیِّ الاَبرارِ وَ اِمامِ الاَخیارِ وَ عَیبَةِ الاَنوارِ

بارديگر تغيير فصل و بهار طبيعت در كنار بهار جانها در كشور حضرت بقيه الله الاعظم(ارواحناله الفداء) رخ نمايان كرد تا در سالي جديد، فصلي از تلاش و كوشش و مجاهدت رقم بخورد تا فردايي بالنده براي همه مردم عزيز ايران اسلامي شكل گيرد.
سال 1398 در شهر صدرا با همه  ابتلائات آن، صحنه تدبير حضرت قادر متعال بود تا عبرت ها در مقابل چشم ها آيد و به بركت نَفَس قدسي اولياء الهي، بار ديگر مسير حق جويي و حق طلبي و مبارزه با فساد و تلاش در جهت خدمت رساني صادقانه و بي منت در چشم مردم بدرخشد.
همراهي و صبوري مردم عزيز و شريف با مديريت شهري، همدلي اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر صدرا در تحقق برنامه هاي شهرداري علي رغم همه آسيب هاي به وجود آمده، ياري علماي اعلام و روحانيت معظم، ائمه جماعات و امام جمعه محترم و دعاي خير خانواده هاي معظم و معزز شهدا، جانبازان و ايثارگران توانست بركت فعاليت اينجانب و همكاران پرتلاشم در شهرداري صدرا گردد تا بخشي از مشكلات مردم صدرا را مرتفع نماييم يا مسيري براي از ميان برداشتن مشكلات ايجاد نماييم.
در يك ماه پاياني سال 1398 نيز با حمله ويروس منحوس كرونا، شهر صدرا سنگر دفاع از سلامت مردم گرديد و مجموعه پزشكان و كادر درماني با همراهي نيروهاي عزيز بسيج و جهادي، كه ذخيره نظام و انقلاب و عصاره فضائل مردمند و تلاش هاي بي شائبه و خودجوش فعالان اجتماعي صحنه باشكوهي از ايثار و جهاد في سبيل الله را در شهر صدرا بازآفريد.
سال 1399 با پشتوانه عظيم مجاهدت و همدلي مردمي در شهر صدرا آغاز شده است تا با اطاعت از منويات رهبر حكيم و معظم انقلاب اسلامي و تبعيت از قانون و تلاش در جهت خدمت رساني مخلصانه به مردم شاهد "جهش توليد" و جهش تمام مؤلفه هاي آن در شهر صدرا باشيم. 
اين بهار طبيعت و عيد بزرگ مبعث پيامبر عظيم الشأن اسلام را به محضر يكايك مردم عزيز و شريف و تلاشگر شهر صدرا، خانواده هاي معظم و معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و ايثارگران، خانواده بزرگ شهرداري و اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر صدرا تبريك عرض نموده و براي آنان از درگاه حضرت احديت سالي پر از رونق، صفا و معنويت و ارتقاء علمي و عملي خواستارم و از يگانه هستي بخش مي خواهم كه ما را در مسير خدمت صادقانه بر مدار قانون ياري نمايد.


بهزاد پرنيان
شهردار صدرا
بازگشت           چاپ چاپ         
 

پورتال شهرداری صدرا

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0