سه‌شنبه, 19 فروردين 1399
رو عنوان : دکتر پرنیان رئیس قرارگاه پدافند زیستی و شهردار صدرا :
عنوان : حمایت و دستورات قاطع دستگاه قضایی، اقدامات انتظامی در كنار تلاش گروههای جهادی بسیج، مبارزه با ویروس كرونا را سرعت بخشیده است.
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ 
رئیس قرارگاه پدافند زیستی شهر صدرا با بررسی اقدامات صورت گرفته در روزهای گذشته توسط دستگاههای اجرایی، شهرداری، شرکت عمران صدرا، نیروی انتظامی و مجموعه سپاه و بسیج گفت: اگرچه پیش بینی شده است که در روزهای آتی موج شیوع ویروس کرونا شدت پیدا کند؛ اما مجموعه اقدامات انجام شده در شهر صدرا حکایت از این دارد که اراده ای جهادی حاکم است تا با هماهنگی مردم ، مسئولین و نیروهای بسیجی، هرچه زودتر زنجیره شیوع این بیماری قطع گردد.
ایشان با اشاره به خریداری تجهیزات انفرادی مورد نیاز گروههای جهادی و دستگاههای ضدعفونی و قراردادن امکانات شهرداری به خصوص امکانات خودرویی و لجستیکی و ماشین های آتش نشانی گفت: به زودی با مشارکت شرکت عمران و اورژانس صدرا در ورودی شهر ایستگاه غربالگری و کنترل دمای بدن مستقر می گردد.
دکتر پرنیان با اعلام استمرار فعالیت های پیشگیرانه و مبارزه با کرونا گفت: کنترل،نظارت و محدودیت سازی مستمر شهرداری بر بارفروشان و دست فروشان بلوار خلیج فارس و سطح شهر با همکاری نیروی انتظامی، برخورد با منازل مبله و پلمپ آنان با دستور قضایی، ضدعفونی و گندزدایی معابر و مجتمع های مسکونی، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم و هیئت مدیره مجتمع های مسکونی ادامه دارد.
دکتر پرنیان رئیس قرارگاه پدافند زیستی شهر صدرا ضمن تشکر از حساسیت اعضای شورای اسلامی شهر صدرا و پیگیری مستمر آنان و نیروهای مخلص بسیج و تلاش آنان در این مبارزه، از مشارکت دستگاههای اجرایی در ادامه مبارزه خبر داد و خاطر نشان ساخت: امید است با همراهی مردم و رعایت مستمر مسائل بهداشتی، هرچه سریعتر شاهد ریشه کنی این بیماری باشیم.بازگشت           چاپ چاپ         
 

پورتال شهرداری صدرا

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0