سه‌شنبه, 19 فروردين 1399
رو عنوان : اطلاعیه
عنوان : اطلاعیه شماره 4 قرارگاه پدافند زیستی شهر صدرا
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ 
اطلاعیه شماره 4 قرارگاه پدافند زیستی شهر صدرا


ضمن تشکر از همکاری صمیمانه مردم در مبارزه با شیوع ویروس کرونا به اطلاع می رساند همچنان کار ضدعفونی در معابر شهری، مجتمع های مسکونی پرجمعیت و مراکزی که در آن احتمال آلودگی می رود؛ استمرار دارد و مبارزه با عوامل انتشار ویروس و سهل انگاری ها به صورت قاطع انجام می گردد. لازم است موارد ذیل مورد توجه بیشتر قرار گیرد:
1ـ بهترین راه قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا، حضور در خانه و عدم ارتباط با سایر افراد است؛ لذا خواهشمند است جز در مواقع ضروری از منزل خارج نشوید و در صورت ضرورت به ارتباط با افراد دیگر نسبت به مراعات فاصله در گفتگو اقدام نمایید.


2ـ با هرگونه بازگشایی واحدهای صنفی به جز صنوف نانوایی؛ میوه و تره بار‌؛ خواروبار، لبنیات ، قصابی ، مرغ ، ماهی و داروخانه ها مجاز توسط نیروی انتظامی برخورد می گردد.


3ـ هیئت مدیره محترم مجتمع های مسکونی می توانند در صورت نیاز به ضدعفونی مشخصات و آدرس مجتمع مسکونی و نماینده خود را به شماره 09364149240 ارسال نمایند.


4ـ شهروندان گرامی می توانند گزارشات خود را در خصوص اجاره منازل مبله یا بازگشایی غیر مجاز واحدهای صنفی به مرکز فوریت های پلیسی 110 یا به کلانتری 28 صدرا به شماره 07136414840 اعلام نمایند.


5ـ تأکید می گردد تردد اشخاص غیر ساکن شهر یا تردد خودروها با پلاک های شهرهای مختلف کشور به جز پلاک های شهر شیراز مجاز می باشد و تنها اجاره منازل به مدت کوتاه مدت به افراد یا اشخاص غیر بومی تخلف محسوب می گردد.بازگشت           چاپ چاپ         
 

پورتال شهرداری صدرا

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0