سه‌شنبه, 19 فروردين 1399
رو عنوان : حجه الاسلام حسین نژادیان امام جمعه صدرا در اجتماع راهپیمایان 22 بهمن صدرا:
عنوان : جوانان معجزه انقلاب اسلامی هستند؛ دشمن می خواهد جوانان را نسبت به دستاوردهای انقلاب دلسرد كند
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ 
راهپیمایی با شکوه 22 بهمن با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین در شهر صدرا برگزار شد. در آیین پایانی راهپیمایی حجه الاسلام حسین نژادیان امام جمعه صدرا ضمن گرامی‌داشت و تبریک یوم الله 22 بهمن ماه، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران و سقوط نظام شاهنشاهی اظهار کرد: انقلاب اسلامی در ردیف انقلاب های بزرگ جهان قرار دارد و عظمت و شکوهی که با انقلاب اسلامی همراه و عجین شده پیام بلند آن است.
وی افزود: اجتماع هر ساله مردم در سراسر ایران اسلامی، نشانه شکر گذاری نعمت آسایش و امنیت است و این حضور گسترده  مردم در راهپیمایی 22 بهمن ،خاری بر چشم دشمنان است.
 حجت الاسلام والمسلمین حسین نژادیان  بیان کرد : دشمنان این شکست‌های مکرر خود در منطقه و دنیا را ناشی از حضور و نفوذ جمهوری اسلامی ایران می‌دانند، به همین دلیل می‌کوشند با کتمان و وارونه‌سازی حقیقت و با بهره‌گیری از قدرت رسانه‌ای خود، جلوی درک حقایق انقلاب اسلامی و دستاوردهای ارزشمند جمهوری اسلامی از سوی جوانان ایرانی را گرفته و با واقعیت پنداری دروغ‌های خود برای آنان، در پشتوانه‌های مردمی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی خدشه و خلل وارد کنند.
امام جمعه صدرا با اشاره به مشکلات شهر صدرا عنوان کرد و گفت: شهرک صنعتی نیاز شهر صدراست و کاری کنیم جوانان تحصیلکرده ما بیکار نمانند.
حسین نژادیان تصریح کرد: مردم مطالبات به حقی دارند، بیکاری،  تورم و گرانی،  مشکل مردم ماست، اما پای انقلاب خود می ایستند و اگر شرق و غرب یک طرف و ملت ما یک طرف باشند هرگز زیر بار ذلت نخواهند رفت.
در پایان راهپیمایی قطعنامه شش بندی سراسری راهپیمایی 22 بهمن قرائت گردید.عکس : محمد ستار - افسانه رزمجویی


بازگشت           چاپ چاپ         
 

پورتال شهرداری صدرا

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0