در مبارزه با کرونا، جهاد خدمت رسانی به مردم به ثمر نشست


    
تعداد بازدید: 576
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1399/2/4
منبع : درون سازمانی

شهردار صدرا معتقد است اگر وحدت و مجاهدت همه عوامل و دستگاه های اجرایی در مبارزه با شیوع ویروس کرونا نبود، شهر صدرا با مشکلات بزرگی روبرو می گردید و سلامت همه شهروندان را به خطر می انداخت.

دکتر پرنیان در گفت و گو با خبرنگار روزنامه تماشا با بیان اینکه با آغاز شیوع ویروس کرونا در کشور و با مشاهده اولین موارد مشکوک در استان فارس و شیراز؛ مقابله با این ویروس در دستور کار شهرداری صدرا قرار گرفت، اظهار کرد: شهر صدرا با توجه به ويژگي اقليمي و جغرافيايي و بافت جمعيتي آن، شهري متراكم است كه از هرگوشه اي از كشور ميزبان ميهمان عزيزي است كه به واسطه خويشان خود در شهر صدرا يا اقليم و ويژگي هاي محيطي و وجود باغشهرها و يا نياز به بيمارستانهاي شهر صدرا از جمله بيمارستان پيوند اعضا و سوانح و سوختگي  و ساير عوامل صدرا را به عنوان مقصد سفر انتخاب مي نمايند. جمعيت متراكم 170 هزار نفري كه اكثريت آنان در مجتمع هاي آپارتماني حضور دارند و اطلاعات مسافرت هاي سالهاي پيش، وضعيت حساسي را براي شهر در مقابله با شيوع اين ويروس رقم مي زد.

 

وی با بیان اینکه از ششم اسفندماه شهرداري با ضدعفوني روزانه ناوگان حمل و نقل عمومي خود و ضدعفوني معابر عمومي توسط خودروهاي آتش نشاني رسماً وارد ميدان مبارزه با شيوع ويروس كرونا گرديد، افزود اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر صدرا نيز كه با حساسيت اين اقدامات را پيگيري مي نمودند اقدام به تشكيل فوق العاده شورا نمودند. در اين جلسه كه دستگاههاي اجرايي، نظامي و انتظامي شهر صدرا نيز حضور داشتند؛ تشكيل قرارگاه پدافند زيستي به رياست شهردار صدرا و دبيري ناحيه مقاومت بسيج سپاه محمد رسول الله(ص) مصوب گرديد كه توانست انسجام مؤثري در مبارزه با اين شيوع ايجاد نمايد.

شهردار صدرا با اشاره به اینکه حضور گسترده نيروهاي بسيجي جان تازه اي به مبارزه همه جانبه با اين ويروس منحوس بخشيد اظهار کرد: با به ميدان آمدن ظرفيت شركت عمران صدرا و اداره اوقاف و امور خيريه ضدعفوني و مبارزه با كرونا سرعت بيشتري پيدا كرد و همچنان ادامه دارد.شهردار صدرا با بيان اقدامات انجام شده در چند محور به تشكيل قرارگاه پدافند زيستي اشاره نموده و گفتند:با توجه به عدم استقرار نهادهاي حاكميتي در شهر صدرا و لزوم انسجام بخشي به فعاليتها و از سويي نياز به تشكيل مركزي جهت هدايت و سياستگذاري و استفاده از ظرفيت هاي مختلف، قرارگاه پدافند زيستي به رياست شهردار صدرا و دبيري فرماندهي ناحيه مقاومت بسيج سپاه محمد رسول الله(ص) و عضويت و نظارت اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر صدرا و ادارات شركت عمران صدرا، مركز بهداشت، آبفا، برق، اوقاف، كلانتري هاي شهر، حوزه مقاومت بسيج، گروههاي جهادي و مردمي، مركز اورژانس و معاونت هاي اجرايي و فرهنگي ـ اجتماعي شهرداري صدرا تشكيل شد.

*مسدود نمودن و كنترل مستمر جاده باجگاه، جاده ملوسجان، جاده هاي فرعي و جلوگيري از  ورودي هاي غير قانوني و مخفيانه

پرنیان گفت: مسدود نمودن و کنترل مستمر جاده باجگاه، جاده ملوسجان، جاده های فرعی و جلوگیری از ورودی های غیرقانونی و مخفیانه،طرح موضوع منازل مبله و اخذ دستور مقام قضايي جهت مبارزه با اجاره منازل مبله به افراد غير بومي و كنترل و رصد فضاي شهري با همكاري كلانتري ها در اولویت امور قرار گرفت.

وی افزود: اخذ دستور مقام قضايي جهت پلمپ واحدهاي صنفي غير ضروري كه اقدام به بازگشايي واحد صنفي نموده بودند و كنترل و سركشي مستمر توسط تيم هاي مشترك معاونين شهرداري صدرا، نمايندگان فرمانداري شيراز ، اتاق اصناف، تعزيرات حكومتي بر واحد هاي صنفي متخلف و متوقف كردن كليه خطوط حمل و نقل عمومي از تاريخ 26 اسفند، سركشي دائمي و روزانه از فعاليت‌هاي نيروهاي بسيج و گروههاي جهادي و حل نيازها و مشكلات سخت افزاري آنان

هماهنگي و تبادل نظر با ادارات و دستگاههاي شهر صدرا و استان و پيگيري اخذ مشاركت آنان در مبارزه با ويروس كرونا در قالب قرارگاه،تعامل با مركز اورژانس، كلانتري ها، شبكه بهداشت و درمان، جمعيت هلال احمر و ناحيه مقاومت بسيج سپاه در همكاري و مبارزه با ويروس منحوس كرونا،برپايي ايستگاه سلامتي و پايگاه غربالگري و تأمين امكانات آن با مشاركت شركت عمران صدرا و استقرار نيروهاي بسيجي و آموزش، تب سنجي و هدايت سرنشينان خودروهايي كه وارد صدرا مي شوند و يا افرادي كه به ايستگاه مراجعه مي نمايند. همچنين سركشي و كنترل كاركنان صنوفي كه مجاز به باز بودن مي باشند از جمله اقدامات قرارگاهي مبارزه با كرونا بوده است.

دكتر پرنيان با اشاره به نقش بي بديل نيروهاي بسيجي و جهادي ناحيه مقاومت بسيج سپاه محمد رسول الله(ص) و حوزه ولايت شهر صدرا اظهار داشت: حضور مخلصانه و شبانه روزي نيروهاي بسيجي مانند خون در شريان هاي شهر صدرا مبارزه را مردمي و همه جانبه تر نمود.

*نحوه عملکرد نیروها، خاطرات اوایل دفاع مقدس را تداعی کرد

پرنین با اشاره به حضور 250 نفر نيروي آموزش ديده و جهادي، جوان و مخلص بسيجي جهت ضدعفوني مجتمع هاي مسكوني و معابر در زماني كه بيم خطر ابتلاء براي آنان، بيشتر از سايرين بود، ما را برآن داشت تا هرچه در توان داريم براي تجهيز آنان فراهم كنيم. روزهاي ابتداي حضور نيروهاي جوان بسيجي در معركه مبارزه با ويروس كرونا بي شباهت با روزهاي ابتدايي جنگ تحميلي نبود. نيروهاي جان بركف و آماده، بدون داشتن امكانات مبارزه وجهه شباهت رزمندگان روزهاي اول جنگ با مجاهدين روزهاي اول مبارزه با ويروس منحوس بود.

*تلاش کردیم تا از محل اعتبارات شهرداری تمام تجهیزات مورد نیاز گروه های جهادی بسیج را خریداری و در اختیار آنان قرار دهیم

وی افزود: تلاش كرديم تا از محل اعتبارات شهرداري تمام تجهيزات مورد نياز گروههاي جهادي بسيج اعم از لباس مخصوص، ماسك فيلتردار و عينك و دستكش، تانكرهاي 1000 و 2000 ليتري، دستگاه سم پاشي و اقلام مورد نياز از جمله قطعات يدكي دستگاههاي سمپاش و حتي ماشين لباسشويي براي شستشوي روزانه لباسهاي ضدعفوني را خريداري و در اختيار  آنان قرار دهيم. خودروهاي ترابري شهرداري كه مورد نياز جهت ضدعفوني يا انتقال نيروهاي بسيجي بود به صورت دائمي در اختيار قرار داده شد و تلاش شد تا حدّ امكان تمام نيازهاي لجستيكي عزيزان بسيجي تأمين گردد.

*همه دستگاه ها برای مبارزه با کرونا به میدان آمدند

پرنیان با بیان اینکه شركت عمران صدرا نيز با تأمين محلول مورد تأييد ضدعفوني و پذيرايي روزانه از نيروهاي بسيجي و تأمين بسته هاي بهداشتي ماسك و ژل هاي ضدعفوني جهت نيروهاي جهادي و خريد دو دستگاه تب سنج جهت طرح غربالگري اين مبارزه را سرعت بخشيد. اداره اوقاف و امور خيريه صدرا نيز علي رغم تنگناهاي قانوني خود به ميدان مبارزه آمد و با تأمين بخشي از نيازهاي مبارزه با ويروس كرونا در جهت سلامتي مردم گام برداشت كه انشاءالله اين حركت و حمايت ها به نفع مردم و براي سلامتي آنان و جلوگيري از تحميل هزينه مداواي بيماران احتمالي استمرار خواهد يافت.

 

  • حضور و پیگیری مداوم رئیس و اعضای محترم شورای اسلامی شهر صدرا و مشارکت مدیرعامل شرکت عمران و معاونین ایشان و زحمت عوامل متعدد، باعث شد حرکت نیروهای جهادی را سرعت ببخشد
  • مبارزه با کرونا در کنار همه مشکلات، صحنه ای از وحدت و مجاهدت مخلصانه همه عوامل و دستگاه های اجرایی بود

 

 

*اطلاع رسانی ها سریع و به صورت دقیق انجام می گردید

رئيس قرارگاه پدافند زيستي شهر صدرا با تشكر از مشاركت و همراهي مردم در  مبارزه با ويروس كرونا، بستر سازي فرهنگي را از ضرورت هاي اجتناب ناپذير دانستند كه از روزهاي اول مبارزه با كرونا آغاز گرديد. همزمان با فعاليت هاي اجرايي و خدماتي، اقدامات فرهنگي و اطلاع رساني نيز در دستور كار قرار گرفت تا ضمن بالابردن آگاهي‌هاي مردم؛ آنان را با شرايط موجود آشنا ساخته تا زمينه مشاركت آنان در مهار بحران فراهم گردد.  در اين خصوص مي توان به موارد ذيل اشاره نمود:

اطلاع رساني به هيئت مديره مجتمع هاي مسكوني مبني بر عدم اجاره منازل مبله از طريق مكاتبه توسط رئيس محترم شوراي اسلامي شهر صدرا، نصب بنر در محل ورودي مجتمع و نصب بنر در سطح شهر

چاپ و توزيع 10000 نسخه بروشور حاوي اطلاعات جامعي از نحوه شيوع، انتقال، بيماري و مبارزه با ويروس كرونا و توزيع آن در مجتمع هاي مختلف مسكوني، مراكز پرجمعيت، واحدهاي صنفي در ابتداي شيوع ويروس

كنترل رسانه اي فضاي شهري صدرا و مقابله با شايعات و اطلاع رساني به موقع مطالب مختلف و رصد مستمر ساير گروههاي فعال و پاسخگويي به سؤالات مردمي از طريق مجاري مجازي

انتشار اخبار، اطلاعيه هاو اقدامات صورت گرفته در فضاهاي مجازي از طريق گروههاي مختلف واتساپ، صفحه اينستاگرام شهرداري و سايت شهرداري در مرحله اول ارسال مستقيم به حدود 3500 نفر كه باتوجه به بازنشر اين اخبار در مدت كوتاهي(در مرحله اول) به حداقل 15000 نفر.

اطلاع رساني در خصوص سفر نكردن به شهر صدرا، پيام هاي فرهنگي و بنرهاي آموزشي و نصب آن در نقاط مختلف شهر و مقابل مجتمع هاي پر جمعيت شهري. و چاپ پوستر مبني بر ماندن در خانه و عدم تردد غير ضروري و نصب در وسائط حمل و نقل عمومي و مراكز پرجمعيت.

پخش ادعيه كساء، دعاي هفتم صحيفه سجاديه و.. از بلندگوي مسجد امام رضا(عليه السلام) ـ‌مسجدمتعلق به شهرداري‌ـ به منظور شفاي بيماران و ريشه كني ويروس همزمان با سراسر كشور.

اطلاع رساني مبني بر الف) بستن صنوف غير ضروري ب) عدم اجاره منازل مبله ج) عدم تردد غير ضروري در سطح شهر توسط بلندگوهاي خودروهاي آتش نشاني در چند مرحله

انعكاس خبري اقدامات گروههاي جهادي و آتش نشاني در ضد عفوني معابر و مجتمع هاي مسكوني به صورت لحظه اي

اعلام شماره تلفن همراه در بين مردم جهت اعلام نيازهاي آنان در ضدعفوني مجتمع ها و كاهش بار رواني و نگراني خانواده ها. مردم همچنان مي توانند در صورت نياز از طريق شماره تماس اعلام شده، نام مجتمع خود را جهت اعزام نيروهاي جهادي بسيج و ضدعفوني آن، اعلام نمايند.

*مردم و ساکنین خوب شهر جدید صدرا همکاری خوبی داشتند

وی افزود: تعطيلي فرهنگسرا، كلاسهاي آموزشي و برنامه هاي فرهنگي، تهيه و انتشار انيميشن، كليپ و پيام هاي آموزشي به صورت مستمر از طريق صفحه مجازي شهرداري در اينستاگرام و انتشار آن در ساير گروههاي مختلف مجازي

حمايت معنوي و ارتباط با گروههاي اجتماعي و مطالبه گران شهر صدرا در كنترل و هدايت فعاليتهاي آنان، اخطار و دعوت مردم به عدم حضور در روز طبيعت و 13 فروردين با تمام امكانات مجازي و حقيقي و نصب بنر و اطلاع رساني گسترده

طرح "ياوران سلامت" و سازماندهي درخواست هاي مردمي جهت همكاري در مراحل ضدعفوني از دیگر اقدامات ما در راستای مبارزه با شیوع ویروس کرونا بوده است.

شهردار صدرا عنوان نمود: علاوه براين در طرح ياوران سلامت، هيئت مديره هريك از مجتمع هاي مسكوني مي توانند با معرفي گروه 10 نفره از ساكنان، در ضدعفوني مجتمع خود مشاركت نمايند. امكانات مورد نياز آنان (شامل دستگاه و مواد ضدعفوني تأييد شده) توسط شهرداري تأمين مي شود و آموزش آنان توسط نيروهاي بسيج صورت مي پذيرد.

*ضدعفونی تمام نقاط شهری یکی از مهمترین اقدامات در جهت قطع زنجیره شیوع و جلوگیری از مبتلا شدن مردم به این ویروس

شهردار صدرا مهمترين اقدام در جهت قطع زنجيره شيوع و جلوگيري از مبتلا شدن مردم به اين ويروس، ضدعفوني تمام نقاط شهري دانستند و آن را در سه بخش جمعبندي نمود و گفت: در بخش اول ضدعفونی معابر و مجتمع های پرتراکم

انجام عملیات ضدعفونی در مراکز پرجمعیت  شهر، اماکن عمومی، بانکها، کلانتری،ادوات اداری، معابر و خیابان های سطح شهر در 4 مرحله توسط آتش نشانان. ضدعفونی مجتمع های مسکونی  پرتراکم جمعیت، نظیر مجتمع وحدت بتون، رضوان ۱ و۲، مجتمع  بنا سازان، طلائیه و.. که جمعیت زیادی از شهر صدرا را درخود جای داده است در 3 مرحله توسط آتش نشانان انجام گردید.

*ضدعفونی اتوبوس و مینی بوس و وسائط حمل و نقل عمومی به صورت مداوم

وی با بیان اینکه در بخش دوم ضدعفونی بخش حمل و نقل عمومي در دستور کار قرار گرفت افزود: ضدعفونی اتوبوس و مینی بوس و وستاط حمل و نقل عمومی  به صورت مداوم از تاریخ 6 اسفند لغایت 26 اسفند هر شب توسط 4 تيم ضدعفوني از پرسنل انجام شد.

پرنیان با بیان اینکه در بخش سوم ضدعفونی مجتمع و مکانهای عمومی در اولویت قرار گرفت، اظهار کرد: بخش عمده اي از ضدعفوني توسط گروههاي جهادي بسيجي در سطح شهر انجام شد و بيش از 200 مجتمع مسكوني پرجمعيت توسط 250 نفر نیروی داوطلب مردمی و جهادی 4 مرحله به صورت كامل ضدعفوني گرديد و علاوه براين با تماس مردم با مركز 137 شهرداري مبني بر نياز به ضدعفوني؛ امكانات مورد نياز از جمله مواد ضدعفوني تأييد شده و دستگاه سم پاش به صورت امانت در اختيار هيئت مديره مجتمع ها قرار مي گرفت.

 رئيس قرارگاه پدافند زيستي شهر صدرا با اشاره به اینکه پاركها و ميادين ميوه و تره بار و بازارچه هاي فصلي و بوستانها از جمله موارد پر خطر و محل تجمع مردم بود كه با اقدامات مختلف فرهنگي، ارشادي، قضايي و انتظامي توانستيم آن را كنترل نماييم اظهار کرد: ضد عفونی پاركها و مجموعه هاي تفريحي پر تردد مردمي و وسايل بازي به صورت منظم

تعطیلی پارکها از ابتداي فروردين 1399 و اطلاع رسانی به مردم با نصب بنر در پارکها و توجیه نگهبانان جهت جلوگیری از ورود مردم به پارک با رعایت احترام و جلب مشاركت مردم، اعلام به پیمانکاران فضای سبز و خدمات شهری (جمع آوری زباله) بمنظور در اختیار گذاشتن ماسک و دست کش و مواد ضد عفونی به کارگران، اخذ حكم قضايي و جمع آوری دست فروشان بلوار خلیج فارس و سطح شهر و گشت و كنترل روزانه، جمع آوری جگرکی های جنب اکو پارک به عنوان مركز تجمع اصلي شهر صدرا، تعطیلی بازارهای هفتگی شهر، تعطیلی موقت برخی از پروژه های عمرانی، جهت ضد عفونی روزانه جایگاه و دستگاهها، حذف دریافت پول نقد و جایگزینی کارت خوان از مهمترین اقدامات برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بود.

وی افزود: در روز 13 فروردين و روز طبيعت با هماهنگي و آموزش نيروهاي فضاي سبز، حفاظت فيزيكي و هماهنگي با نيروهاي كلانتري و بسيج و راهور و استقرار و رصد مستقيم شهردار و معاونين در شهر، كليه پاركها و حاشيه هاي تفريحي شهر صدرا كنترل كامل گرديدو با همكاري مردم، در هيچ يك از نقاط پيش بيني شده، تجمع و حضوري شكل نگرفت.

*برخی از نیروها بیش از 30 روز به صورت شبانه روزی در حوزه بسیج ساکن شدند تا مبادا امر مبارزه متوقف گردد

شهردار صدرا ضمن قدردانی از همه کسانی که در راه مبارزه با ویروس کرونا تلاش داشتند، اظهار کرد: مبارزه با ويروس منحوس كرونا در كنار همه مشكلات و سختي هايي كه در كشور و شهر صدرا ايجاد نمود، صحنه اي مبارك از وحدت و مجاهدت مخلصانه همه عوامل و دستگاههاي اجرايي بود. حضور رئيس و اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر صدرا و نظارت و پيگيري مداوم تمام فرايند مبارزه و تصويب اعتبارات مورد نياز شهرداري نمونه اي از حركت انقلابي بود. مشاركت مديرعامل شركت عمران و معاونين ايشان در قرارگاه و تأمين بخشي از اعتبار مورد نياز در شرايطي كه متأسفانه ذيحساب شركت نيز در همين ايّام، از دنيا رفت توانست حركت نيروهاي جهادي را سرعت ببخشد. نيروهاي عزيز و رشيد بسيجي بارديگر در ميدان سلامت مردم، مجاهدانه به ميدان عمل آمدند و برخي از آنان بيش از 30 روز به صورت شبانه روزي در حوزه بسيج ساكن شدند تا مبادا امر مبارزه متوقف گردد. اين ويژگي، خاصّ رويش هاي انقلاب اسلامي و ثمره آرمانهاي امامين انقلاب اسلامي است كه امروز در جهاد خدمت رساني به مردم به ثمر نشسته است.

*گروه های اجتماعی نیز از همان روزهای اول کارگاه های خودجوش و خیریه خود را برای تولید ماسک یا توزیع بسته های معیشتی راه اندازی کردند

پرنین با بیان اینکه در هر مرحله ای كه مانعي ايجاد شد، دستگاه قضايي با همتي والا و نگاهي جهادي ورود مؤثري داشته اند و احساس ما اين بود كه دستگاه قضايي استان به خصوص دادستان محترم و معاون محترم دادستان عضوي از قرارگاه پدافند زيستي بودندٍ، گفت: گروههاي اجتماعي نيز از همان روزهاي اول كارگاههاي خودجوش و خيريه خود را براي توليد ماسك يا توزيع بسته هاي معيشتي راه اندازي كردند وايستگاه توزيع ماسك صلواتي در روز نيمه شعبان و ميلاد امام عصر(عج) جلوه اي زيبايي از روح معنويت و خدمتگزاري به مردم را به نمايش گذاشتند.

وی افزود: حضور سردار غياثي فرمانده محترم سپاه فجر استان فارس، حضور جناب آقاي دكتر روح الله نجابت و جناب آقاي ابراهيم عزيزي و جناب آقاي دكتر قادري نمايندگان منتخب مردم شيراز در مجلس شوراي اسلامي، حضور جناب آقاي دكتر ابراهيمي معاون محترم دادستان مركز استان و حضور و همراهي مستمر جناب سرهنگ بنايي فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه محمد رسول الله(ص) در قرارگاه پدافند زيستي شهر صدرا مايه دلگرمي و مباهات مسئولان و مردم شهر صدراست و باعث شد مشاركتي زيبا و همراهي دقيق و هوشمندانه اي توسط مردم و كاسبان شهر صدرا در مبارزه با شيوع اين ويروس منحوس شكل بگيرد كه براي اين نعمت هاي الاهي بايد شكرگزار دائمي درگاه خداوند باشيم.

 

دکتر پرنیان با اشاره به برخی از آمارها از ابتدای مبارزه با ويروس كرونا از روز 4 اسفند 98 تا كنون گفت: خرید 200 ليتر مواد ضدعفوني دست و 150 ليتر الكل، تهیه 4500  ليتر مايع ضد عفوني با قدرت تركيب هر ليتر در 200 ليتر آب، چاپ تعداد 20000 برگ بروشور و 1000 برگ پوستر اطلاع رساني مرتبط به میزان 950 مترمربع از جمله اقدامات در راه مبارزه با ویروس کرونا بوده است.

 

 

از   0   رای
0   نظرات


دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
آخرین خبـرها
جمع آوری سگهای بلاصاحب با تلاش شهرداری و همکاری انجمن های مردمی در صدرا
نصب ایستگاههای اتوبوس جدید در شهر صدرا
قرارداد های شهرداری صدرا شفاف تر از همیشه در دسترس همه
تعطیلی بازار های روزانه شهر صدرا
ساعات کار اتوبوسرانی صدرا ۶ صبح تا ۳ بعدازظهر
صدور پروانه فعالیت برای رانندگان خودروهای باری در شهر صدرا
آگهي مناقصه خريد ست تنفسي با متعلقات كامل (شماره مناقصه 2-1400 )
در شب میلاد حضرت ولی عصر(عج) شهر صدرا نور باران می شود
پیام تبریک دکتر پرنیان شهردار صدرا به مناسبت عید نیمه شعبان و ولادت امام زمان (عج)
با هدف سلامت پاکبانان شهرداری صدرا
سرویس بهداشتی پارک خرم و اکوپارک در حال ساخت است
آمادگی کامل شهرداری صدرا برای تندباد احتمالی امشب و فردا
آگهي مناقصه انجام تمامي امور مورد نياز خدمات شهر فاز يك و دو شهر صدرا (شماره مناقصه 1-1400 )
مجوز تاسیس بانک سپه در فاز ۲ صدرا صادر شد
شهردار صدرا در پیامی آغاز سال نو و عید نوروز را به شهروندان تبریک گفت
برای دفاع از ارزش‌های انقلاب در کنار سپاه هستیم
پیوستن 4 دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان اتوبوسرانی شهر صدرا
از تردد غیر ضروری خودداری نمایید
تندباد در صدرا ۵ مصدوم بر جای گذاشت
سیستم شارژ کارت شهروندی راه اندازی شد
در آستانه سال نو اقدامات جهادی در مناطق مختلف شهر صدرا در حال انجام است
11 پارک محله ای سال آینده در شهر صدرا احداث می شود
حمایت استاندار باعث پیشرفت طرح های عمرانی شهر صدرا شده است
تست کرونا کارمندان شهرداری صدرا در حال انجام است
دکتر پرنیان به عنوان شهردار صدرا منصوب شد
اجرای عملیات لکه گیری و ترمیم معابر سطح شهر
عملیات خط کشی محوری معابر اصلی شهر صدرا به صورت مکانیزه آغاز گردید
آگهی مناقصه حفظ و نگهداری فضای سبز فاز یک ، اکو پارک و منطقه اهل بیت شهر صدرا (54-99)
آگهی مناقصه کلیه امور مورد نیاز خدمات شهر فاز یک و دو شهر صدرا (55-99)
تجلیل از خانواده شهید مدافع حرم شهر صدرا
بازدید میدانی شهردار صدرا از فاز ۲
از پدران شهید و بانوان جانباز ساکن شهر صدرا تجلیل شد
بازدید میدانی شهردار، معاون فنی و اجرایی و سرپرست ناحیه 2 از مناطق فاز 2 صدرا
آگهی مزایده واگذاری مکان استقرار دستگاه کپی بصورت اجاره
مراسم نورافشانی 21 بهمن ماه
خريد سطل زباله و صندلي جهت پياده راه سلامت شهر صدرا 53-99
بازبینی قراردادهای سال 89 تاکنون شهرداری صدرا و کشف فساد در معاملات و قراردادها/ افزایش 100 درصدی تح ...
برگزاری میز خدمت در نماز جمعه
قدرت موشک های انقلاب اسلامی، ثمره خون شهدای عظيم الشأن و ایمان ملت ایران است
حفظ دستاوردهای شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی وظیفه شرعی و قانونی ماست/انقلاب اسلامی به برکت خون شهدای ...
تعرف عوارض و بهای خدمات سال 1400
عکاسی و فیلم ۹۰ ثانیه ای من یار انقلابم
آیین آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی
برگزاری مستمر وبینارهای آموزشی کنترل و کاهش خشونت
مسابقه کتابخوانی اشلو
تقدیر از خانواده معظم سردار تنگه اُحد شهید مرتضی جاویدی در روز تکریم مادران و همسران شهدا
مسابقه کتابخوانی مادر خورشید
مراسم استقبال از پیکر مطهر شهدای گمنام
تمدید مهلت تحويل و ارسال مدارك جهت عمليات محوطه سازی گلزار شهداي گمنام
خرید دال و تک لبه بتنی جهت معابر سطح شهر صدرا 52-99
صدرا میزبان شهدای گمنام، عطر شهادت در مشام جان شهر
پویش عشق به حاج قاسم
آغاز به کار دبیرخانه جشنواره پایتخت کتاب با شعار "صدرا،صدای کتاب"
آگهی مناقصه تابلو تبلیغاتی و اطلاع رسانی( آگهی نما) 51-99
آگهی مناقصه خرید گل و گیاه 50-99(تجدید مناقصه 45-99)
فرش قرمز صدرا، زیر پای کتاب
نجات سرنشینان محبوس شده  در پی تصادف سه دستگاه خودرو
بازبينی در قراردادهای ادوار گذشته، يكصد ميليارد تومان را به شهرداری صدرا باز گرداند/ دربرابر افراد س ...
انتخاب شعار شهر دوست دار کتاب
شرایط لازم جهت اخذ پروانه تاکسیرانی و واگذاری 100 دستگاه تاکسی
توسعه پرشتاب حمل و نقل شهری صدرا با چاشنی اشتغال/ اختصاص ۱۰۰ دستگاه تاکسی شهری به صدرا تا پایان سال ...
پرستاران مدافعان جان برکف خط اول فداکاری برای سلامت جامعه/ قدردان زحمات شما هستیم
از خود گذشتگی پرستاران، مدال زرین ایثار و رشادت بر پیشانی تاریخ ایران اسلامی است
راه‌اندازی دبیرخانه دائمی پایتختی کتاب در صدرا
اجرای پارک های محله ای خیابان کوهسار و ناهید4
فرهنگ سازی با چاشنی نشاط، امید و رقابت سازنده در شهر صدرا
شهرداری تلاش می کند تا در کنار خانواده ها، سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی را ترویج نماید
مجموعه مسابقات روشنای آرامش
شهروند محوری ظرفيت های فرهنگی شهرداری/ برنامه های فرهنگی و اجتماعی مطابق با ذائقه اجتماعات شهروندی، ...
كار شما براي شهداء با عنايت شهداست/ يادمان شهداي گمنام،قلب شهر صدراست
مصداق بارز صدور انقلاب، توسعه فرهنگ و تفكر بسيجی است
آغاز به کار مجدد ناوگان حمل و نقل عمومی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی
شماره 18 "آموزه های مدیریت پسماند" و شماره 22 از"آموزه های باز آفرینی شهری پایدار"
مهلت ثبت نام اخذ پروانه تاکسیرانی تمدید شد
فراخوان ثبت نام اخذ پروانه تاکسیرانی/ مدارک و شرایط لازم
رونمایی از اولین پیاده راه سلامت صدرا تا پایان امسال
این حرکت مذبوحانه، پایان حیات نحس رژیم صهیونیستی را سرعت می بخشد
طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها متناسب با وضعیت بیماری کوید 19در صدرا
هفته بسیج فرصت بازخوانی حرکت بسیج بر مدار صراط مستقیم انقلاب اسلامی است
مجموعه مسابقات شجره طیبه
مستندی کوتاه پیرامون شهر جدید صدرا و ویژگی های آن
صدرا کدوم طرفه؟
بازارهای هفتگی از روز ۲۰ آبان ماه تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد
تسلیت به مناسبت درگذشت مادر شهید علی اکبر ممسنی
فعاليت ناوگان اتوبوسراني شهرداري صدرا تا اطلاع ثانوي همچنان متوقف مي باشد
صعود بانوی کوهنورد شهرداری صدرا به رشته کوه سپیدار
صدرا، شهری که دخل امروزش به خرج هاي ديروزش نمی خورد
اطلاعیه جایگاه CNG شهر صدرا
چهارشنبه 14 آبان، زمان مراجعه برندگان مزایده شهرداری/اسامی برندگان
درآمد حاصل از مزایده، به صورت مستقیم در سال ۹۹ صرف اجرای طرح های خدماتی و عمرانی در شهر صدرا خواهد ش ...
پیام رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به شهردار و مجموعه شهرداری صدرا
جزئیات اقدامات عمرانی و خدماتی شهرداری صدرا در شش ماهه سال 99
فعاليت ناوگان اتوبوسراني شهرداري صدرا متوقف مي گردد
ادامه جلسات آموزشی مهارتهای کنترل خشم  در شهرداری صدرا
اطلاعیه شهرداری صدرا در خصوص مزایده عمومی
استمرار نهضت عمرانی و خدمات رسانی در مسیر سازندگی شهر صدرا
مجموعه مسابقات " تجلی مهر " به مناسبت سالروز آغاز امامت حضرت ولیعصر (عج)
مهمان دومین نشست رویای شهر سبز، دکتر پرنیان شهردار صدرا
تجلیل  از کارمند روشندل شهرداری صدرا
دومین جلسه کارگاه آموزشی مهارتهای کنترل خشم  کارکنان شهرداری صدرا
نهضت خدمات رسانی با الگوی اقدامات جهادی؛ محله به محله شهر صدرا پاکسازی می گردد
توسعه زیر ساخت های فن آوری اطلاعات و ارتباطات شهر صدرا و شهرداری الکترونیک
فروش 34 قطعه زمین واقع در شهر صدرا
آگهی تجدید مناقصه خرید سایبان( ایستگاه اتوبوس) 35-99
سیاست ما انتفاعی نیست،سیاست قانون مداری است / حیاط خلوتها را بر میداریم / درمقابل تهدید،تخریب، تضعیف ...
کارگاه آموزشی پیشگیری و کنترل خشونت ویژه مدیران شهرداری صدرا
آموزه های بازآفرینی شهری پایدار
مراسم متمرکز و یکپارچه اربعین حسینی شهر صدرا
آگهی فراخوان سرمایه گذاری و مشارکت در ساخت تکمیل پارک بزرگ شهر صدرا
موکب کربلایی ایلات و عشایرجنوب کشور، امسال خدمات رسان می گردد/ حمایت از اقشار کم درآمد جایگزین برپای ...
لوازم آتشنشانی (تجدید استعلام)
پیام مشترک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت هفته نیروی انتظامی
حضور بسیج؛ متضمن امنیت پایدار و توسعه فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و سازندگی است
نشست صمیمی مردم، ایثارگران و رزمندگان شهر صدرا در اجتماع "یاد یاران"
آتش نشان کلمه ای مقدس است؛ آتش نشانان آمادگی جسمانی و اطلاعات و دانش خود را هر روز افزایش دهند
به برکت جانفشانی رزمندگان و ایثارگران در 8 سال دفاع مقدس، ایران جزیره الثبات منطقه قرار گرفته است
اجتماع صمیمی مردم، رزمندگان و ایثارگران و خانواده معظم شهدا
وصیت تمام شهدا عمل به شعائر اسلامی و تبعیت از ولی فقیه بود/حرکت ما باید در مسیر شهداء باشد
لوازم آتشنشانی
ساخت تابلوی تجمیعی شهدا
طراحی و نصب تابلو تصاویر شهدا
همزمان با هفته دفاع مقدس آغاز به کار ناحیه مقاومت بسیج سپاه امیرالمومنین(ع) شهر صدرا
پاسداشت رشادتهای شهداء، تجدید بیعت با آرمانهای امام راحل عظیم الشأن و رهبر معظم انقلاب است
دیدار صمیمی با خانواده معظم شهیدان مهدی و محسن قمری
آموزه های مدیریت پسماند
نشستی صمیمی با رزمندگان و ایثارگران 8 سال دفاع مقدس شهر صدرا
آگهی تجدید مناقصه خرید سطل های زباله 34-99
دفاع مقدس؛ تبلور ایثار ، اراده ، وحدت و سربلندی ملت ایران است
تنوع گل و گیاه اکو پارک در استان فارس بی نظیر است
دستاوردهای دفاع مقدس، سرمایه عظیم ملت ایران برای عبور از بحران هاست/ تولید و انتشار نماهنگ در پناه ح ...
آموزه های منابع طبیعی پایدار
لغو مناقصه عملیات خرید پایه های چراغ پارکی و تجهیزات مورد نیاز جهت تامین روشنایی پارک ها 31-99
جلساتي مؤثر و صريح، با چاشني تعامل و اقدام و عمل
گروههای سرود در مجتمع های مسكونی پرجمعيت/ رويكرد هنرمندانه در استمرار برنامه های عزای حسينی(ع)
جمع آوري 23 معتاد متجاهر و پرخطر در شهر صدرا
مدیر جدید حراست شهرداری صدرا معرفی شد
اجرای عملیات خط کشی محوری (رنگ سرد)
مردم نباید قربانی اختلاف بین دستگاههای اجرایی شوند
آگهی تجدید مناقصه خرید سایبان( ایستگاه اتوبوس) 33-99
آگهی مناقصه تکمیل ساختمان آتش نشانی 32-99 ( تجدید مناقصه 26-99)
پویش نذر خون، نذر پلاسما
ایران همدل / از همدیگر گره گشایی کنیم
اعطای درجه سرتیپی از سوی فرمانده معظم کل قوا به خانواده معظم شهید جمشید(مهدی) زارع
آگهی مناقصه عملیات خرید پایه چراغ پارکی و تجهیزات مورد نیاز جهت تأمین روشنایی اکو پارک 31-99
برپایی سوگواره حسینی، رمز نهضت و کلید واژه اصلی زنده نگهداشتن اسلام است که با سابقه مظلومیتی ۱۴۰۰ سا ...
ساماندهی بازارهای هفتگی به صورت ثابت و یکپارچه
قدردان تلاش و کوشش پاکبانان وظیفه شناس شهرمان بوده و خواهیم بود
انجام خدمات شهری به مردم سوگوار حسینی/ طرح توسعه محوطه یادمان شهدای گمنام شهر صدرا
شهر صدرا پایلوت پروژه راهبردی کنترل و کاهش خشونت قوه قضائیه، در استان فارس
رونق خدمات رسانی با حضور بخشهای اجرایی در ناحیه 2 شهرداری/ گام نخست راه اندازی منطقه یک شهرداری صدرا ...
وعده های توخالی و دروغ، توهین به مردم است / میزان رضایت شهروندان است
شهر صدرا عزادار حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام گردید
اعلام تغییرات مسیرهای حرکت خطوط حمل و نقل شهری در شهر صدرا/ الزام رعایت دستورالعمل های بهداشتی و است ...
مساجد سنگرهای دائمی دفاع از نظام و ارزشهای انقلاب و خط مقدم فعالیت های فرهنگی است
آگهی مناقصه خرید تجهیزات ترافیکی 30-99 ( تجدید مناقصه 19-99)
آگهی مناقصه خرید سطل های زباله 29-99
آگهی مناقصه اجرای پارک محله ای بوستان 28-99 ( تجدید مناقصه 17-99)
آگهی مناقصه اجرای پارک محله ای بلوار فردوسی محتشم 27-99 (تجدید مناقصه 16-99)
رای اعتماد مجدد اعضای شورا،مسئولیت اینجانب را چندین برابرخواهد کرد/ شوراهای اسلامی  یکی از دستاوردها ...
حمیدرضا صادقی رئیس و مهدی کشاورزی نایب رئیس سال چهارم دوره پنجم شورای اسلامی شهر صدرا
آگهی مناقصه تکمیل ساختمان آتش نشانی 26-99 ( تجدید مناقصه 18-99)
آگهی مناقصه 25 -99 (تجدید مناقصه 15-99 گشت تخلفات)
شهر بدون مطالبه، شهری مرده و بدون آرمان است
آگهی تجدید مناقصه تهیه و اجرای نقشه GIS شهری ( شهر صدرا ) 24 -99
آگهی تجدید مناقصه خرید سایبان( ایستگاه اتوبوس) 23-99
آگهی مناقصه حفظ و نگهداری فضای سبزبلوار خلیج فارس وفاز دو شهر صدرا 22-99
جلسه هم اندیشی و تجلیل از خبرنگاران رسانه های استانی حوزه شهر صدرا
صعود بانوی کوهنورد شهرداری صدرا به قله های رشته کوه دنا
مراسم نورافشانی در شب عیدغدیر برگزار خواهد شد
برگزاری جشن های عید غدیر و دهه ولایت در مجتمع های مسکونی صدرا
شما سادات متصل هستید به ائمه اطهار؛ باید الگوی افراد جامعه باشید
اعمال مدیریت صحیح،کسب اعتبارات کافی و کیفی سازی خدمات،بسترساز توسعه فاز 2 شهر صدرا
همای رحمت
عدم آگاهی و توجه به قوانین، سبب متضرر شدن و ایجاد مشکلات حقوقی برای مردم می گردد
بزرگداشت عیدالله الاکبر غدیر، جزئی از فرهنگ و سبک زندگی ماست/اجرای برنامه های متنوع با رعایت دستورال ...
مردم محوری، فعالیت فرهنگی مؤثر و مقابله با آسیب های اجتماعی رویکرد اصلی سازمان فرهنگی/ عمق اقدامات م ...
سرعت و کیفیت اجرای پروژه های عمرانی تسهیل کننده خدمت رسانی به مردم باشد
مناقصه تأمین ماشین آلات عمرانی مورد نیاز بصورت استیجاری 21-99
اجرای عملیات جدول گذاری ادامه خواهد داشت
دستگاههاي دولتي به كمك شهرداري صدرا بيايند/لزوم اختصاص اعتبارات دولتي جهت كاهش حجم مشكلات مردم
خرسنديم كه فرصت حل مشكلات مردم صدرا را با نمايندگان دوره يازدهم مجلس شوراي اسلامي تجربه كنيم/لزوم شف ...
عملیات بهسازی و آسفالت معابر ادامه خواهد داشت
اطفاء 68 مورد حریق عمدی و غیر عمدی درسال جاری / تکمیل و تجهیز ساختمان آتش نشانی فاز 2 صدرا
ترمیم واجرای جدول معابر فاز یک شهر صدرا 20-99 ( تجدید مناقصه 7-99)
خرید تجهیزات ترافیکی 19-99 (تجدید مناقصه 6-99)
تکمیل ساختمان آتش نشانی 18-99 ( تجدید مناقصه 5-99)
شناسایی گونه های متفاوت با بافت غالب موجود در شهر و البته سازگار با شرایط اقلیمی از اهداف شهرداری صد ...
اجراي حكم تخريب تعدادي از ساخت و سازهاي غير مجاز در حريم شهر صدرا
اجرای پارک محله ای بوستان
اجرای پارک محله ای بلوار فردوسی- محتشم – ناحیه 100 هکتاری
یازده ساخت و ساز غیر مجاز تخریب و تعدادی از متخلفین دستگیر شدند؛ با متخلفان ساختمانی برخورد قانونی ...
تأمین نیرو ،خودرو ها و تجهیزات مورد نیاز واحد های رفع تخلفات ساختمانی و ساماندهی مشاغل ( رفع سد معبر ...
قلع و قمع ساخت و سازهای غیر مجاز در صدرا
گزارش عملکرد ایجاد زیرساخت های آب و فاضلاب صدرا به شورای اسلامی شهر ارائه شد
عملیات اجرای پارک محله ای خیابان مولانا 6
اجرای پارک محله ای بلوار دانش خیابان ناهید 4
علی رغم تنگناهای اعتباری، نهضت آسفالت و ترمیم معابر شهری را ادامه می دهیم
اجرای ممیزی املاک سطح شهر صدرا
تهیه و اجرای نقشه GIS ( شهر صدرا )
خریداری و واگذاری تجهیزات و امکانات امدادی و آتش نشانی جدید/ شهروندان صدرا را خانواده خود بدانید
خرید سایبان ایستگاه اتوبوس
پویش #من_هم_ماسک_میزنم 2
اجرای پیاده رو سازی فاز دو شهر صدرا
اجرای پیاده رو سازی فاز یک شهر صدرا
پویش #من_هم_ماسک_میزنم 1
بخشش اجاره بهای املاک شهرداری، افزایش مدت تخفیف عوارض و مدیریت هزینه‌ها در راستاي حمايت از شهروندان
مردم انتظار خدمات بيشتري دارند؛ با همدلي شهرداري و شركت عمران صدرا خدمت رساني شتاب مي گيرد
نجات جان پسر بچه ۹ ساله
اتمام عملیات لکه گیری و آسفالت خیابان های سطح شهر در کوتاهترین بازه زمانی
تمدید محدودیتها
هرگونه تفکیک، قطعه بندی، ساخت و ساز اراضی زراعی غیرمجاز جرم است
مانور آموزشی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری صدرا
تأمین ماشین آلات عمرانی مورد نیاز بصورت استیجاری
اجرای عملیات ترمیم و احداث جدول و تک لبه معابر فاز دو
اجرای عملیات ترمیم و احداث جدول و تک لبه معابر فاز یک
خرید تجهیزات ترافیکی
تکمیل ساختمان آتش نشانی فاز 2
لیست مراکز تست ویروس کرونا
این هفته را به عنوان هفته خدمت رسانی خالصانه و مجاهدانه به همه شهرداران استان فارس و شهردار شهر صدرا ...
خاندان اهل بیت علیهم السلام؛ولی نعمت همه عالم و پشتوانه بزرگ مردم ایران
تخفیف عوارض شهرداری صدرا در راستای کمک به رونق ساخت و ساز مسکن
تخریب بدون اغماض ساخت و سازهای غیرمجاز - فریب افراد سوداگر را نخورید
افزایش سرانه و بهبود فضای سبز در سطح شهر صدرا
لزوم ایمن سازی کارکنان و مجموعه های ذیربط، تمهیدات پیشگیرانه در وسایل نقلیه عمومی
چالش ورزش های خانگی
پیام مشترک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت هفته قوه قضاییه
جمع آوری و تشکیل بانک اطلاعات نخبگان و فعالین فرهنگی،هنری و ورزشی شهر صدرا
حضرات معصومین علیهم السلام ولی نعمت ما و فخر عالم هستند
بر خود ببالید و از آن دسته دخترانی باشید که رسول مهربانی ها(صلی الله علیه وآله) درباره آنان فرمودند: ...
ایجاد تعهد 250 میلیارد ریالی برای تکمیل فاضلاب فاز یک شهر صدرا؛ تا پایان شهریور ماه تصفیه خانه فاز ی ...
در چند ماه گذشته از محل تبصره 3 بیش از 70 میلیارد ریال برای شبکه گذاری شهری توسط آبفا از مردم صدرا د ...
تحویل چک 30 میلیارد ریالی شهرداری صدرا جهت کمک به راه اندازی هرچه سریعتر تصفیه خانه
سخنرانی حجه الاسلام والمسلمین جناب آقای حسین نژادیان امام جمعه شهر صدرا در شب شهادت آن حضرت
سلامت مردم اولویت اساسی شورای اسلامی؛ مجموعه شورا و شهرداری از هیچ کوششی در جهت بهداشت و سلامت مردم ...
زیر سازی و روکش آسفالت
تأمین ماشین آلات عمرانی مورد نیاز بصورت استیجاری
آتش سوزی های زنجیره ای در شهر صدرا مهار شد
فرایند توسعه امکانات رفاهی و خدماتی در شهر صدرا سرعت میگیرد
مسابقه نقاشی و دل نوشته
آغاز به کار ناوگان حمل و نقل شهری از روز شنبه 10 خرداد/ رعایت مسائل بهداشتی برای مقابله با تهدید شیو ...
شهرداری صدرا اخیراً قدم‌های قابل توجهی در جهت پیش‌خرید پساب حاصل از تصفیه‌خانه این شهر برداشته است
طرح مهک
آرزو مي كنيم اين رمضان به عيد فطرِ پايان غيبت جانِ جهان، حضرت بقيه الله الاعظم(ارواحناله الفداء) ختم ...
راه اندازی دبیرخانه «مهک» به منظور مطالعه هوشمند کتاب در صدرا/ پایداری و مقاومت، تاریخ کشور را بیمه ...
عملیات ترمیم و توسعه فضای سبز اکو پارک
روز روابط عمومی، فرصت بازسازی ارتباط سازنده با مردم/ ارتباط بی واسطه با مردم، فرصت فساد را از خنّاسا ...
اولویت اجرای پروژه های عمرانی شهرداری از فاز 2 شهر صدرا
اصلاح ساختار حقوقی و قراردادهای شهرداری؛ کلیه قراردادهای قبل را مورد بازنگری قرار دادیم
انعکاس جلسه پیشگیری از آسیب های اجتماعی شهر صدرا گسترده خبرها در مطبوعات
شهردار براي رسيدگي به مشكلات مردم هيچ واسطه اي ندارد/ دربرابر كساني كه دستشان از بيت المال يا حقوق م ...
تشکیل پرونده قضایی برای اداره آب و فاضلاب در صورت عدم اجرای تعهدات در زمان مقرر/ تکلیف حضرت آیت الله ...
بازگشت 400 میلیارد ریال به شهرداری صدرا طی چند ماه/بیش از 2/5 میلیارد ریال صرف مبارزه با ویروس کرونا ...
روز معلم یادآور شکوه و عظمتی به بلندای اندیشه والای بزرگمردانی است که مشق شجاعت و جسارت می دهند
ذبح غیر قانونی و غیر بهداشتی گوسفندان، سلامت مردم را به خطر انداخته/ عبور احشام در شهر کنترل گردد
ایجاد بسترخدمات الکترونیک برای شهروندان از اولویت های شهرداری است
شوراهای اسلامی ترجمان آگاهی و اراده مردمی در پناه امر ربوبی "وامرهم الشوری بینهم"
تعرفه عوارض و بهای خدمات سال99
برای استقلال كامل شهر صدرا، هیچ بهانه ای از سوی مقام های مسئول مورد قبول نیست/ قطعاً باید نوع نگاه ب ...
برگزاری كاروان شادی و نورافشانی توسط سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری صدرا و ناحیه مقاومت بسیج سپاه محم ...
مركز اورژانس صدرا از روز شنبه كار استقرار خود را آغاز می كند
همراهی فرمانداردر كنار مردم و شورای اسلامی شهر مایه دلگرمی است/نظارت بر عرضه و تقاضا و قیمت ها تشدید ...
انتظار از اداره اوقاف و امور خیریه در مبارزه با ویروس كرونا در صدرا/هیچ كمبودی در تأمین مایحتاج مردم ...
مناقصه جمع آوری زباله و تنظیف معابر شهر صدرا
طرح "ياوران سلامت"
ایستگاه سلامت و غربالگری
قرارگاه پدافند زیستی شهر صدرا
تشكر از همكاری و هوشمندی مردم/كنترل تردد همچنان ادامه دارد
قرارگاه پدافند زیستی شهر صدرا
این انقلاب محمدی(صلی الله علیه و آله) طاغوت ۲۵۰۰ ساله را شكست و بیش از ۴ دهه است كه ابراهیم وار به ب ...
بسیج و سپاه مرد روزهای سخت
هرجا كشور نیاز به حضور بسیج داشت، بسیج در كنار مردم مجاهدانه ایستاد..
دیدار با سرهنگ بنایی فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول الله
پیش بینی و راه اندازی ایستگاه غربالگری در ورودی شهر صدرا
تصویب و ابلاغ ساختار سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری صدرا
پاسداران و جانبازان سربلند در صیانت از مرزهای عقیدتی و جغرافیایی
دستگاه قضایی در كنار مردم صدراست؛ همه دستگاهها باید در مبارزه با ویروس كرونا بسیج شوند
تكمیل ساختمان آتش نشانی فاز دو
اجرای عملیات زیر سازی و آسفالت معابربر مبنای فهرست بهای 98
تشدید نظارت بر قیمت كالاهای ضروری و مقابله با بازگشایی غیرقانونی صنوف غیر ضروری در مبارزه با كرونا
پیام دكتر پرنبان شهردار صدرا به مناسبت آغاز سال 1399
در خصوص عدم شفاف سازی مناقصات
تا زمانی كه مسئولیت دارم، زیر بار حرف های زورگویانه و باج خواهانه نخواهم رفت
از طرف اعضای محترم شورای اسلامی شهر صدرا و مدیریت شهری از همكاری همه مردم،اصناف و اقشارمختلف تشكر می ...
شهروندان صدرا همگام با قرارگاه پدافند زیستی شهر صدرا
بازدید سرزده سردار غیاثی فرمانده سپاه فجر استان فارس از اقدامات قرارگاه پدافند زیستی شهر صدرا
خانه امن ترین مكان جهت دوری از بیماری
شهروندان با حضور در شهر كار مسئولان شهری در این حوزه را دشوارتر نكنند
حمایت و دستورات قاطع دستگاه قضایی، اقدامات انتظامی در كنار تلاش گروههای جهادی بسیج، مبارزه با ویروس ...
اطلاعیه شماره 4 قرارگاه پدافند زیستی شهر صدرا
استمرار اقدامات گروه های جهادی در صدرا / تاكیید بر پشتیبانی دستگاه های اجرایی
شهردار عزیز شهیدمان، شهید مهدی باكری اسوه خدمتگزاری خالصانه و بی منت و جهادگر عرصه جهاد اصغر و جهاد ...
اطلاعیه شماره 3 قرارگاه پدافند زیستی شهر صدرا
اطلاعیه شماره دو قرارگاه پدافند زیستی شهر صدرا
اطلاعیه شماره یک قرارگاه پدافند زیستی شهر صدرا
تشكیل قرارگاه پدافند زیستی در شهر صدرا به منظور مبارزه با ویروس كرونا
لغو كلیه خدمات ناوگان حمل و نقل شهر صدرا اعم اتوبوسرانی و مینی بوسرانی
هيچ تصميمي مبني بر قرنطينه هيچ نقطه اي از استان فارس به خصوص شهر صدرا اتخاذ نگرديده است
امكان ريشه كني ويروس منحوس كرونا با اقدامات جهادي و انقلابي
عملیات جمع آوری زباله و تنظیف معابر شهر صدرا
عملیات حفظ و نگهداری فضای سبز فاز یك، اهل بیت و اكوپارك
خرید لوله و تاسیسات مورد نیاز بلوار خلیج فارس و سطح شهر صدرا
لغو كلیه تخفیفات عوارضی شهرداری صدرا،به منظور جلوگیری از شیوع بیماری
تلاش یك سویه پاسخگوی مبارزه بی امان با شیوع ویروس كرونا نیست
سالم كاركنید و ناظر به پاكدستی مدیران خود باشید و ارتباط خود را با مردم حفظ كنید
دكتر پرنیان شهردار صدرا: مردم با حفظ آرامش، به نكات ایمنی و بهداشتی توجه بیشتری نمایند. موج شیوع كرو ...
ضدعفونی نمودن وسایل نقلیه عمومی ادامه می یابد
تكمیل ساختمان آتش نشانی فاز دو
بیانیه‌ی گام دوم رهبرانقلاب
دشمن را بشناسیم، حواسمان جمع‌ باشد؛آماده باشیم برای اینكه: هم دفاع كنیم،‌ هم ضربه بزنیم؛ ما هم باید ...
حضور پرشور و با شكوه مردم
حضور و نظارت دكتر پرنیان رئیس مركز انتخاباتی 11 شیراز از شعب اخذ رای
انتخابات لیله القدر نظام مقدس جمهوری اسلامی است
دیدار با مادر شهید حبیب گله داری
آیین راه اندازی فرهنگسرای فجر شهرداری صدرا
مردم انتظار دارند كه مسئولین بر خط اصولی و اصیل امام راحل عظیم الشأن و رهبری حكیم انقلاب بایستند و م ...
جوانان معجزه انقلاب اسلامی هستند؛ دشمن می خواهد جوانان را نسبت به دستاوردهای انقلاب دلسرد كند
باید ماهیت شهر صدرا را مشخص کنید