جناب آقای مهدی کشاورزی
    
بازدید: 338
    

مهدی کشاورزی منتخب مردم در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر صدرا دارای تحصیلات کارشناسی ارشد حقوق و رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر صدراست. ایشان هم اکنون نماینده شورا در کمیسیون ماده ی 100 شهرداری و نماینده ی شورا در کمیته ی فنی شهرداری شهر صدراست. همچنین به نمایندگی شورای اسلامی شهر صدرا نظارت بر فضای سبز شهرداری را برعهده دارند.

این عضو گزیده گو و خوش برخورد شورای شهر صدرا؛ اهم فعالیت های حوزه تخصصی خود در شورای اسلامی شهر صدرا را اینگونه برشمردند:

1ـ پیشنهاد راه اندازی و پیگیری اتوبان باجگاه به شهر صدرا و ارائه در صحن شورا و تصویب نمودن و پیگیری اجرای مصوبه مذکور

2 ـ هم اندیشی و در نهایت تصویب راه مواصلاتی دوکوهک به صدرا و پیگیری اجرای آن از طریق شرکت عمران شهر صدرا

3 ـ پیشنهاد تبصره 3 ماده واحده در جهت تامین بخشی از بودجه ی آب و فاضلاب در جهت اجرای زه کشی و لوله گذاری فاضلاب فاز دو شهر صدرا.

4 ـ نظارت بر فضای سبز و پارک های شهر صدرا و دادن پیشنهاد در صحن شورا به لحاظ اجرای رفوژ بلوارهای شهر به لحاظ کمبود آب و در جهت جایگزین چمن ودرختان پر آب.

5 ـ پیگیری و راه اندازی ناوگان اتوبوس رانی شهرداری و نوسازی آن باتصدی گری شهرداری و در نهایت اجرای آن.

6 ـ پیگیری و شرکت در جلسات طرح جامع و تفصیلی شهر صدرا  در شوراهای اسلامی وهمکاری با دستگاههای حاکمیتی نظام و دادن پیشنهاد در خصوص مشکلات و نیازمندی های شهر صدرا.

7 ـ شرکت در جلسات متعدد دستگاههای اجرایی و خدمات رسان و تلاش در جهت مرتفع نمودن مشکلات مردم عزیز به ویژه اداره آب و فاضلاب، اورژانس، درمانگاه، مدارس، بیمارستان پیوند اعضا، اداره برق، گاز و مخابرات و پیگیری مطالبات مردمی

   نظرات


دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.