جناب آقای مسعود رحیمی
    
بازدید: 291
    

مهندس مسعود رحیمی دانش آموخته رشته عمران از دانشگاه دولتی تبریز است که در دو دوره متوالی اعتماد مردم شهر صدرا را جلب نمود و سابقه نائب رئیسی شورای اسلامی شهر تا ریاست بر کمیسیون های مختلف شورا را در کارنامه خود دارد. ایشان هم اکنون عضو کمیسیون ماده 77 و ماده 100 و رئیس کمیسیون عمرانی شورای شهر را برعهده دارد و در کمیسیون های فرهنگی، حقوقی، شهرسازی و حمل و نقل پیگیر مشکلات مردم و نظارت بر اقدامات شهرداری است. وی از مشوقین اصلی طراحی و ساخت اکوپارک به عنوان بزرگترین پارک شهر صدرا بودند که اگر به همه دغدغه ها و توصیه های ایشان عمل شده بود، اکنون این پارک زیبا، زیباتر جلوه گری می نمود.

مهندس رحیمی مهمترین اقدامات حوزه تخصصی خود در شورای اسلامی شهر صدرا اینگونه برشمردند:

اقدامات و هماهنگی و هم اندیشی در راه اندازی اکوپارک در چهارچوب مقررات؛ نظارت در حد امکان بر اجرای پروژه اکو پارک؛ نظارت و هماهنگی های لازم جهت تعریض جاده دوکوهک ـ بلوار جانبازان؛ شرکت در جلسات طرحح تفصیلی و پیگیری های متعدد برای تصویب آن؛ جلسات متعدد با آبفای استان و ارائه نظرات متعدد برای اجرای سریع تصفیه خانه فاضلاب شهر؛ پیگیری های متعدد به صورت کتبی و شفاهی برای راه اندازی و تلاش برای حل مشکلات مالی برای اجرای لوله گذاری فاضلاب فاز 2 شهر صدرا؛ پیگیری خرید اتوبوس و مینی بوس برای راه اندازی حمل و نقل صدرا؛ پیگیری و اخذ بودجه هایی از شرکت عمران برای اجرای پروژه های زیرسازی وآسفالت و جدول گذاری توسط شرکت عمران و همچنین اختصاص بودجه برای پروژه های شهرداری؛ پیگیری حل مشکلات راه اندازی اورژانس، ساختمان شهرداری، فضای آموزشی، درمانی، خدماتی و تفریحی، ورزشی و حمل ونقل در شهر صدرا.

وی آینده شهر صدرا را پر رونق پیش بینی نموده و گفتند: شهر صدرا با توجه به اینکه قطب علمی ـ درمانی استان خواهد شد، توسعه زیر ساخت های مورد نیاز در شهرصدرا میتواند گام مؤثری برای اشتغال زایی گردد. با فراهم شدن و تصویب طرح تفصیلی شهر صدرا، تکلیف خیلی از کاربری ها مشخص و شرایط خوبی برای سرمایه گذاری در شهر صدرا ایجاد خواهد شد، همچنین اتصال صدرا به شهر شیراز از طریق بزرگراه ها و محورهای مواصلاتی، موجب خارج شدن صدرا از بن بست و ایجاد پیشرفت روز افزون برای شهر و مردم خواهد شد.

 

   نظرات


دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
shirane رضا نبی زاده 17/4/1399
جناب آقای مهندس رحیمی توسعه و ساخت فاز دوم اکو پارک و ساخت شهر بازی مدرن در این پارک و پیگیری کنید، همچنین ساخت جاده قره پیری را در اولویت قرار دهید، سپاس فراوان