جناب آقای حمید رضا صادقی
    
بازدید: 362
    

مهندس حمید رضا صادقی که یازده سال است در شهر صدرا ساکن است، به پشتوانه آراء مردم در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهربرگزیده شد. در دو سال اول شورا، نائب رئیس شورای اسلامی شهر صدرا شد و از ماههای پایانی دوره دوم تاکنون به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر صدرا و رئیس کمیسیون حمل و نقل و عضو کمیسیون خدمات شهری انتخاب شدند.

 

از ایشان در خصوص اقدامات حوزه تخصصی خود برای خدمت رسانی بهتر به مردم و سیاستگذاری خدمات شهری پرسیدیم.ایشان گفتند:

علی رغم گذشت سه دهه از شکل گیری شهر صدرا و بی توجهی به حوزه حمل و نقل در سنوات گذشته؛ در اولین جلسه رسمی شورای پنجم، با شناخت و اقدام کارشناسی اولین اولویت را مباحث حمل و نقل قرار دادیم و با طرح مشکلات بی شمار و نارضایتی مردم از ناوگان فرسوده در طول دوران مسئولیتی شورای پنجم در چند مرحله خرید 11 دستگاه اتوبوس و 21 دستگاه مینی بوس نو و صفر کیلومتر را مصوب کردیم که این امر سهم بسزایی در جوان سازی ناوگان حمل و نقل شهری و روان سازی جابجایی مردم  برعهده داشت. تاکنون قریب به 70 درصد ناوگان ترمیم شده است.

یکی دیگر از مشکلات اساسی مردم صدرا راههای مواصلاتی شهر صدرا بود که به همت نیروی جوان و پرتلاشی مدیریت شرکت عمران صدرا را برعهده و با پیگیری های فراوان اعضای شورای اسلامی شهر صدرا و مدیریت شهری، دو جاده باجگاه و دوکوهک 90درصد پیشرفت فیزیکی داشته که به زودی شاهد بازگشایی آن خواهیم بود.

دیگر مشکل مهم مردم صدرا بحث فضلاب و عدم کانال کشی در فاز 2 بود که با همت مردم و پیگیری های پی در پی این شورا و کمک 5 میلیاردی شهرداری به صورت پیش خرید پساب فاضلاب جهت مصرف فضای سبز، کانال کشی در فاز 2 به مرحله مناقصه رسیده و به زودی طبق تعهدات مدیریت آب و فاضلاب این امر مهم محقق می شود.

همچنین به منظور ارج نهادن به ایثارگری و اخلاص سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی در جلسه ای با حضور شهردار و رئیس شرکت عمران، اعضای شورای اسلامی شهر صدرا به اتفاق آرا جاده موصلاتی صدرا به باجگاه به نام این شهید عزیز نامگذاری گردید.

اتفاقات تلخ و ناخوشایند اخیر در در مجموعه مدیریت شهری سابق صدرا، ضمن اختلال و کند شدن روند کاری حوزه مدیریت شهری، نگاه سنگین و توأم با بی اعتمادی را متوجه شهرداری نمود. اعضای شورای اسلامی شهر صدرا با یک سیاست کاملاً کارشناسی شده و با تحقیقات فراوان،توانست شهرداری جوان، انقلابی و پاکدست را انتخاب نماید که به حمدلله تاکنون در برابر مسائل حاشیه ای ایستاده ودست سودجویان را از منافع مردم قطع نموده و آرامش را به مجموعه مدیریت شهری بازگردانده است.

مهندس صادقی سال 99 را سال شکوفایی خدمات شهری و عمرانی دانستند و گفتند: نهضت آسفالت به خصوص در فاز 2 صدرا و تحول در حوزه خدمات شهری در سال 99 برای همه شهروندان ملموس خواهد بود که به حول و قوه الهی با تعامل و همفکری با شهروندان محقق خواهد شد . آنچه رخ داده است قطعاً وظیفه ما بوده است. به عنوان نماینده مردم امیدواریم در سال 99 آن دسته از اداراتی که در شهر صدرا شعبه یا نمایندگی ندارند و به مردم چه در هزینه ایاب و ذهاب و چه در مسافت طولانی هزینه تحمیل می نمایند؛ نسبت به استقرار شعبه ای از اداره متبوع خود اقدام نمایند تا ضمن ایجاد رضایتمندی ، روز به روز بر توسعه صدرا بیفزایند.

همچنین دستگاههای فرهنگی لازم است در سال 99 اقدام جدّی در زمینه فرهنگ سازی مناسب و فعالیتهای اجتماعی داشته باشند و توجه داشته باشند که اگر اقدام مناسب و مؤثری در این زمینه صورت نگیرد قطعاً آسیب های اجتماعی به شهر صدرا محدود نخواهد شد و گریبان کلان شهر شیراز را هم خواهد گرفت.

 

   نظرات


دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.